празники не помню• 09 апреля в 18:07

Вагалася, та купила цей Бонбон:)

Без тестування. Дівчата, це просто магія, дуже раджу. Аромат звучить солодко, але вишукано, не монотонно, не навʼязливо, відтінено цитрусовими, персиками та білими квітами. Дуже збалансований, стійкий і хвостатий. Раджу спробувати.
Добро с Кулаками• 09 апреля в 18:10
Ему ж уже 300 лет в обед
автор празники не помню • 09 апреля в 18:11
Ответ дляДобро с Кулаками
Ему ж уже 300 лет в обед
Удалено администрацией...
Добро с Кулаками• 09 апреля в 18:12
Ответ дляпразники не помню
Удалено администрацией...
tereska• 09 апреля в 18:20
Це ви та автор, що спочатку ніби рекламує, а потім тут же і продає, каже що набрид і весь час адміни видаляють ці теми за продаж на форумі?
Манка Я• 09 апреля в 18:22
Не можна нікому радити аромати. Аромат, який сподобався вам, для іншої людини буде просто жахливим. Це ж зрозуміло, як мені здається
Басина• 09 апреля в 18:24
Я теж днями купила парфюм, навколо якого вже з місяць танцювала)) о, ці муки: треба/не треба, варто/не варто)))
автор празники не помню • 09 апреля в 18:30
Ответ дляБасина
А що купили? Розносили вже?)
автор празники не помню • 09 апреля в 18:31
Ответ дляtereska
Нічого не знаю про таке.
Басина• 09 апреля в 18:32
Ответ дляпразники не помню
А що купили? Розносили вже?)
Та досить старенький аромат. Я давно бузок хотіла. Малон зняли з виробництва, Маль щось дорогувато. Вирішила, що поки Міяке обмежусь)
Тріль!• 09 апреля в 18:33
Ответ дляБасина
А що за парфум?
У мене 3 штуки нових за два тижні (день народження був).
1. Лібр інтенс YSL
2. Шисейдо Зэн
3. Шисейдо з чорним островком у середині
автор празники не помню • 09 апреля в 18:33
Ответ дляМанка Я
Удалено администрацией...
автор празники не помню • 09 апреля в 18:34
Ответ дляБасина
І як Вам? Мені він трошки затихий
Тріль!• 09 апреля в 18:35
Ответ дляБасина
Подобаються? Я не знаю таких, надо затестувати, флакон манить)
автор празники не помню • 09 апреля в 18:35
Ответ дляТріль!
А що за парфум?
1. Лібр інтенс YSL
2. Шисейдо Зэн
Як Вам Дзен? У мене ще дуже стара версія, бережу, просто нюхаю з флакона;)
Басина• 09 апреля в 18:37
Ответ дляпразники не помню
І як Вам? Мені він трошки затихий
Так, не шлейфовий, сидить близько до шкіри. Але мене влаштовує. Мені треба, щоб я чула, а не оточуючі. І щоб навіть для мене він не був нав´язливим, краще моментами його відчувати, а не постійно. Якщо що, то можна й оновити протягом дня. Я купила тестер 90 мл, має вистачити)
Коханозадовільна• 09 апреля в 18:38
Мне интересно, когда уже пройдет мода на эти приторные кошачьи компоты? Просто какой-то треш.. Такое впечатление, что больше нет никаких ароматов кроме этой липкой удушливости.. Даже описание в старпосте душит..
Басина• 09 апреля в 18:39
Ответ дляТріль!
Ну, Маль був би краще, але тут теж гарний бузок. Трохи простуватий, зате не треба його ’шукати’ серед інших нот.
Тріль!• 09 апреля в 18:40
Ответ дляпразники не помню
У мене він був ще у старому житті - до окупації 2014. Тому я його прям чекала, як якесь чудо чудове з минулого.
Хороший. Приємний, мені він більше подобається, ніж №3 у моєму списку.
автор празники не помню • 09 апреля в 18:41
Ответ дляКоханозадовільна
Удалено администрацией...
автор празники не помню • 09 апреля в 18:42
Ответ дляБасина
Складна нота бузок:)
Басина• 09 апреля в 18:44
Ответ дляпразники не помню
Складна нота бузок:)
Його чомусь важко відтворити в парфумах. Хочу ще півонію. От щоб моно. Обожнюю їх! Вже чекаю, коли в мами зацвітуть)
автор празники не помню • 09 апреля в 18:45
Ответ дляБасина
І я:) Ще конвалія зі складних
автор празники не помню • 09 апреля в 18:46
Ответ дляТріль!
А відрізняється новий від старого вашого на ваш погляд?
Тріль!• 09 апреля в 19:13
Ответ дляпразники не помню
Мені здається, що +/- такі ж самі, як і були.
Тріль!• 09 апреля в 19:15
Ответ дляБасина
І я хочу півонію. Білий букет. Де взяти такий парфум?
Ви щось нанюхали таке?
автор празники не помню • 09 апреля в 19:20
Ответ дляТріль!
Ви щось нанюхали таке?
Реалістичний достатньо ось цей
Тріль!• 09 апреля в 19:25
Ответ дляпразники не помню
Реалістичний достатньо ось цей
Дякую. Гляну.
Баба_Воля• 09 апреля в 20:01
Люблю гібіскус і мімозу
А ще дуже люблю осінню хризантему
Також люблю полин
Можливо хтось порадить?)
Басина• 09 апреля в 20:19
Ответ дляБаба_Воля
Люблю гібіскус і мімозу
А ще дуже люблю осінню хризантему
Також люблю полин
Можливо хтось порадить?)
У Jo malone є мімоза з кардамоном. У Amouage є Love mimosa. Мені більше подобається Малонівська.
Баба_Воля• 09 апреля в 20:22
Ответ дляБасина
Попробую))
Яна только непритязательна, что уже который год пользуюсь только
Первые на маслах