Ириналь• 07 мая в 20:09

8 мая и 9 мая

Кто когда отмечает день победы,8-го,или 9-го?Вот завтра что отмечать то?Впринципе погода осенняя,что 8,что 9 дома только сидеть,ибо осень....
floricia5121• 07 мая в 21:10
Ответ дляjannjann77
Ваші дідусі і бабусі живі?
Нет конечно !
Люди не вечны! На то она и история чтоб ее помнить
КокоСина• 07 мая в 21:11
Ответ дляZaviriuha
Та да, в мене спогади з дитинства як на парад йшли, як вітали всією школою ветеранів, а зараз все змінилося, все втратило сенс, я уявляю як тим ветеранам, що дожили до цього часу, хотілося б почути їх думку з приводу зміни дат
Мій дідусь був ветераном. І ніколи він не ходив на ті паради. Завжди плакав у цей день і проводив його на самоті в садку.
cheryl• 07 мая в 21:14
Ответ дляromantica
Якого ветерана? Хто ще залишився живий??
Є мама знайомої, яка була в ту войну дитиною. Дуже стара жінка.
Ото ж бо воно. А людина бажає побєдобєсних шествій з ’безсмертними’ полками, які народилися після другої світової, але вірять що дєдьівоєвалі.
Одиниці тих людей лишилося, і не в тому стані вони щоб шабаші відвідувати, які нам руснява пропаганда десятиліттями нав´язувала.
Від самої постановки питання ’отмєчать’ смерті мільйонів людей, оце ж привід...
Группа крови• 07 мая в 21:14
Ответ дляZaviriuha
Слава Богу. Уже нет в живых тех ветеранов.
Один мой дедушка был русским , второй - украинцем. Но в той войне оба они были советскими солдатами!
И 9 мая садились за один стол и пели одни военные песни.
Только один дед любил рассказывать про свое удалое военное прошлое, а другой нет.
floricia5121• 07 мая в 21:15
Ответ дляДаксо
Я в школі завжди ті георгіївські лєнточки викидувала як можна скоріше, коли лінійка в школі закінчувалася.

На жаль, у нас на Донбасі це побєдобєсіє навязувалосч ще зі школи
Які ще лєнточки ? В мене не було такого. Гвоздики дарували.
cheryl• 07 мая в 21:15
Ответ дляКокоСина
Якого ветерана? З дня перемоги вже 80 років пройшло. Нехай допустимо вони воювати йшли в 15. То як мінімум мало би бути людям по 95 років.
Просто мовчки помянемо тих хто виборов для нас перемогу і все. Святкувати стільки смертей? Це тільки вата може
Я це знаю. Он топікстартер гуляній бажає, душа отмєчать рветься. Хоча і де ж там та душа?
vasilisa-l• 07 мая в 21:17
Ответ дляMila228
Согласна. Для памяти не нужны бессмертные полки и парады. Для памяти нужны открытые архивы.
Пуйло знову засекретив архіви, щоб його віслюки не дізнались правду. А їм правда й не потрібна
Zaviriuha• 07 мая в 21:17
Ответ дляcheryl
Я не знаю хто і що кому навʼязував, ми ходили на парад, щоб побачити на власні очі ветеранів, а ті в свою чергу раз в рік одягали свою форму і медалі і шикувалися біля памʼятника загиблим воїнам, діти розказували вірші, несли квіти, ветерани розказували як їм далася перемога, що вдалося пережити.
cheryl• 07 мая в 21:19
Ответ дляZaviriuha
Не гидко від показухи було? Протягом року начхати на тих ветеранів, і раз на рік виводили як мавпочок на показ.
Повага - це коли щодня, а не по наказу партії.
Zaviriuha• 07 мая в 21:21
Ответ дляcheryl
Ні не гидко, бо про них не забували ніколи, завжди вчителі організовували дітей восени і навесні на допомогу їм, пакуночки завжди збирали для них. Про який наказ партії ви говорите?
cheryl• 07 мая в 21:23
Ответ дляZaviriuha
То може хоча б ім´я тої людини пригадаєте, якою опікувалися?
Zaviriuha• 07 мая в 21:25
Ответ дляcheryl
Ви серйозно? Я школу закінчила 20 років тому, я вже і не згадаю як вчителів моїх звати було
ЗдохниПуйло• 07 мая в 21:28
Ответ дляМаска-0b9f
Удалено администрацией...
Ой,ви ще калорадську лєнточку вчепіть, щоб масковскіє ценності підтримати
Seehund• 07 мая в 21:31
Мой дед давно умер, пока заводы не эвакуировали сутками работал на производстве, потом пошёл воевать. Потом заводы вернулись, после победы вернулся на завод, всю жизнь ненавидел совок и его отношение к людям.
ЗдохниПуйло• 07 мая в 21:32
Ответ дляМама Никитки-2
Куди там європейським цінностям до кацапсього побєдобєсія
Краще б на лоба значок від Лади
Seehund• 07 мая в 21:35
Для меня 9-е мая - это раздача кацапами каши с барского плеча в разрушенном городе, их чертовых ленточек и газеток о победе над натовскими биолабораториями
сами знаете кто• 07 мая в 21:38
8 мая - день памяти и примирения. В этот день, важно вспомнить, что День Победы - 9 мая. У тех кому это не нравится, есть сутки, чтобы примириться с данным фактом
сами знаете кто• 07 мая в 21:38
Ответ дляSeehund
вы путаете праздник и празднование
ЗдохниПуйло• 07 мая в 21:39
Ответ дляГруппа крови
Слава Богу, що у мене немає кацапських предків, о це слава Богу
Seehund• 07 мая в 21:39
Ответ длясами знаете кто
вы путаете праздник и празднование
Это мои птср-ные проблемы, не так ли?)
Укол Разума• 07 мая в 21:41
Праздник Победы - 9 Мая! И никакие иные даты временных ’ царьков’ не изменят мировозрение моей семьи.
Этот праздник не про политику, этот праздник про память и благодарность, всем тем кто добыл победу над ’черной чумой’, про те нечеловеческие усилия и великий подвиг всех народов, живущих в СССР. Про их единение, силу, волю и великое стремление ЖИТЬ!Всегда буду помнить и благодарить за то, что невероятные испытания этих людей дали нам возможность родиться и жить! И буду всячески презирать тех манкуртов, которые пытаются переиначить историю и сносят памятники воинам Советской Армии. Проклятье им на века!
завитушка• 07 мая в 21:43
Ответ дляZaviriuha
У тих ветеранів ніколи і ні про що не було своєї думки, їм партія сказала день коли святкувати і як. І всі ветерани (і не ветерани) взяли під козирьок і слухняно з посмішкою шли строєм по наказу партії.. А хто мав свою думку, той поїхав в сибірські лагеря на перевиховання.
Zaviriuha• 07 мая в 21:44
Ответ длязавитушка
Щось мені ваш опис нагадує, партії правда змінилися
ЗдохниПуйло• 07 мая в 21:46
Ответ дляУкол Разума
Краще приїдьте і подивіться на могили вбитих у Биковні, всіх тих, хто воював, мав освіту, їх після війни знищили тисячами, я не хочу чути навіть за ту радянщину, ті грьобані совєти самі знищили більше людей ніж під час війни. Мені боляче навіть згадувати за це, людей, які пройшли війну везли день і вночі і розстрілювали там, а ви святкуєте на кістках, вам шкода пам´ятників жукову?
Юлия 0811• 07 мая в 21:48
Ответ дляУкол Разума
О, ви видали в собі рашистку. В Україні не зносять пам´ятники воїнам. Набрехала Скабєєва
Filomena• 07 мая в 21:48
Завжди цікаво хто ці теми створює? Ви не в Україні чи як? Які святкування? В прифронтових люди навіть на проводи на кладовища не ходили через конченого сусіда. Як ви це уявляєте? Чи вам аби десь бухнути лиш привід потрібен? Так не чекайте. Хто вам заважає сьогодні розпочати?
Укол Разума• 07 мая в 21:48
Ответ дляЗдохниПуйло
Удалено администрацией...
завитушка• 07 мая в 21:48
Ответ дляУкол Разума
Ваші воїни савєцкай армії разом з німецькими військами проводили сумісні паради в Бресті в 1939, і в Москві в 1941, разом почали другу світову і захопили Польщу.
Юлия 0811• 07 мая в 21:49
Ответ дляУкол Разума
Чорна сума відродилася. І знищує все, до чого торкається. Але і вона буде переможена
ЗдохниПуйло• 07 мая в 21:52
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...