Первая ласточка инфляции• 08 мая в 00:16
Останні завози секонду таке сміття, а люди беруть горами?
Чому не покажете продавцям, що покупці таке носити не будуть, нічого не купуючи, і нехай закуповують дорожчий секонд, а не по дешевці привозять сміття. Є ж нормальні речі, а не ті Шайни з Прімарком синтетичним. І воно таке старовинне, навіщо вам те барахло...
Вони бачать є попит, то навіщо будуть переплачувати і везти якісні брендові речі...
Люблю Украину• 08 мая в 08:58
Ответ длясою не люблю
Миколаїв, Пятачок в спальному районі. Тут речі не на вагу, ціна у кожної, і від тої ціни щотижня знижка. От сарафани взяла -75% від їх ціни на бірці. Тобто вони там висіли 3 тижні, і ніхто не купив (перший тиждень повна ціна, потім -25, -50 та на 4 тиждень ставлять -75%). Дня завозу як такого немає, оновлення щодня потроху
Клас! У моїх секондах на оцінене не роблять знижки( продавчині казали мені, що іноді можуть зробити маленьку знижку, якщо річ не по сезону. Але це мережа.
сою не люблю• 08 мая в 09:00
Ответ дляЛюблю Украину
Так у нас також мережа, купа по місту. І це такий підхід: всі речі оцінені, ціна залишається з ними весь час, тільки або повна, або від неї знижка йде
Просто звязда• 08 мая в 09:04
Те, кто говорит про свои Зары и дизель грн за 70, не мешало бы выставить фото своих ’уловов’ для наглядности. А то обычно это вещи из прабабушкиного сундука , которые моль поела
Древо жизни• 08 мая в 09:13
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Хоча б United Colors of Benetton, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Ralph Lauren
Французькі бренди, італійські, скандинавські
А це все є, просто коштує дорожче і колись возили. А зараз економія, зовсім інший рівень. Справжнє сміття. Хто відвідає зараз секонд, відразу розчаруєтеся. Це якась зневага таке возити! Для бомжів завози. Добре вже бренди, а стан який жахливий...
Покупайте новые пролеты у наших девочек - в чем проблема? Или вы хотите за 20 грн купить Ральфа или К. Кляйна?) Святая простата
Туся муся• 08 мая в 09:17
Ответ дляРадість моя
Згодна, сама по молодості з подругою скупляла мішками, через день на секонді рилась. В ітогє одягу валом, толкового нічого. В подруги то взагалі пів хати було завалено тим секондом) Тепер розумію що краще купити декілька речей нових на сейлі або з нової колекції чим мішок б/у, з якого половина речей навіть першого прання не переживе.
Жена аллигатора• 08 мая в 09:25
Ответ дляТуся муся
Ну их яркие кардиганы/кофты можно надеть просто поверх джинсы+ футболка
Мне как раз наоборот «вся коллекция» иногда смотрится уж слишком.
Хотя я именно такое все люблю (прибабахнутое:))
Туся муся• 08 мая в 09:25
Ответ дляПросто звязда
100%. Сколько не ходила в секонды, ни разу не видела джинсы Дизель последних коллекций. То с заниженной талией, то какой-то заношенный хлам. Тряпок от Зары полно, причем часто в новом состоянии, но лично мне Зара и бесплатна не интересна.
З вишневого садка• 08 мая в 09:25
Я до войны покупала много вещей в эконом класс и смарт сто.
Брала только новое, с бирками.
И вещей этих было валом, выбор.
Сейчас зашла и офигела, старый хлам по 700 грн/кг.
Брала только новое, с бирками.
И вещей этих было валом, выбор.
Туся муся• 08 мая в 09:31
Ответ дляЖена аллигатора
В том-то и дело, что не подходит( У меня есть 3 блузки с вышивкой и 2 юбки данного бренда, но сколько бы я не пыталась подобрать под них низ или верх под юбки - ничего не подходит. Под юбки только шелковые однотонные майки более-менее, но и то не то, что хотелось бы.
Вот первый попавшийся пример - кардиган. У меня есть такой же, только оранжевого цвета. Не скажу, что сам он мне нравится, но нравится его качество. В итоге лежит 2 год. И таких тряпок туева хуча. Лучше бы вместо них купила 1, которую носила бы.
Туся муся• 08 мая в 09:37
Ответ дляЗ вишневого садка
Брала только новое, с бирками.
И вещей этих было валом, выбор.
Брала только новое, с бирками.
И вещей этих было валом, выбор.
Я до войны купила рубашку за 60 грн Dolce&Gabbana с биркой из последней коллекции (очень красивая, с золотистым напылением) и майку Philipp Plein за 40 или 50 грн, тоже с биркой, с голограммой. Единственное - при ох*ой фурнитуре на майке ( заклепки и пр.) майка была из полиэстера. При ценовой политике бренда могли бы хотя бы коттон использовать. Сейчас вряд ли можно найти такие вещи. Правда, недавно в Хумане на люксе мне попались классные джинсы Marc Jacobs в новом состоянии что-то в районе 1000 грн, но они не подошли по размеру.
Бадабум• 08 мая в 09:44
Я вчора зайшла в секонд, у якому не була ще з минулого року, то таке враження, що речі зі смітника. А це був день завозу (щоправда ввечері) і ціна за кг - 435 грн.
Більш-менш краші речі - в люксі. Сумочки із шкірзама - з фіксованими цінами, 400 грн за маленьку сумку б/у.
Реально таке враження, що ці речі вже десь не продались в останній день, а потім їх привезли в інший магазин як ’нову колекцію’.
сою не люблю• 08 мая в 09:47
Ответ дляНезламна Україна
Зато блогеры секондники каждый день выкладывают видео с крутыми брэндами, как они это делают, и как наркоман сама идешь в этот ванючий сэконд, а там одна рвань
я люблю таке дивитися: поставлю на фоні та працюю, але згодна, в секонд так і тягне потім))
Секонд для мене як антистресс, хто солодке їсть, хто палить, а я в секонд ходжу
Бадабум• 08 мая в 09:48
Ответ дляНезламна Україна
Я теж подивилась у блогерів, які гарні речі вони купують у магазині Брітіш Мікс, і вирішила піди й собі в такий магазин - відкрився біля дому нещодавно.
Але ж там такого нічого й близько немає - ні шкіряних сумок, ні шовкових чи лляних суконь...
Завоз ніби як раз на два тижні, заходжу - а там старе все висить, бо вони вирішили допродувати його ще й наступні 2 тижні.
То ж не знаю, як вдається тим блогерам знаходити класні речі...
сою не люблю• 08 мая в 09:49
Ответ дляТигрЛьвович
Зависимость от кратковременных позитивных эмоций от покупки вещи за копейки
100%, швидкий дофамін. Але це не найгірший варіант його отримувати.
Я коли на дачі жила, там кайфувала від квіточок, городу. Зараз без чоловіка я туди не виїду на все літо, страшнувато ночувати і будинку самій, то вже в секонді добираю позитивних емоцій.
Жена аллигатора• 08 мая в 09:53
Ответ дляТуся муся
Ну так я и говорю.
Джинсы и белая футболка - вполне подойдут под этот кардиган.
Я так и ношу (правда кардиганы могут быть и других фирм, но похожий стиль)
Так как если брать юбку бохо например, то уже слишком. Не всегда есть настроение аж так надевать.
(И это я в Швеции, где вообще никто не смотрит кто как выглядит)
сою не люблю• 08 мая в 09:55
Ответ дляPrervana
Очень печально дела с текстилем обстоят. Я еще полгода назад выгребала из Баула простыни египетский хлопок, прекрасные пододеяльники сатиновые. А сейчас там только полиэстер висит. Видимо надо сходить на разведку в другие секонды, в воскресенье заходила в Обнову - там было много интересного, именно в вещах, может и текстиль есть, надо присмотреться
я за весь час тільки 2 наволочки шовкові купила, решта такий неліквід, що гидко в руки взяти
Бадабум• 08 мая в 10:03
Ответ дляPrervana
Ну а у меня оттуда Икея, Зара, НМ, Heine и еще всякое, чего я даже не встречала в магазинах. Комплектами прям
Це в магазинах якої мережі Вам вдалось знайти прям комплекти текстилю?
Ответ дляБадабум
В Бауле. Наволочки с пододеяльником скреплены работниками, отдельно и не купишь. Это скорее всего гостиницы сдавали свое постельное, потому что одинаковых комплектов было по 5,6 на вешалках. И я брала по 2 комплекта, из второго шила себе наволочки под размер своих подушек, мне не подходили те, которые у них в комплекте
Нічний дожор• 08 мая в 10:51
Ответ дляАлина-1240
Потому, что люди глупы.вместо нескольких нормальных вещей в радость новеньких, тащат тот хлам мешками.в итоге и денег нет , и одеть нечего
Це трохи не так - людей умовно можна поділити на шопоголіків і мінімалістів, серед них є бідні і багаті, з відчуттям стилю і без.
І якщо ’бідні’ шопоголіки мішками купляють секонд, то багаті можуть мішками замовляти дешеві речі з розпродажу. А якщо ще й не мають відчуття стилю чи смаку, то взагалі печаль, якщо мають - то все ок. Але в обох випадках можна порадити кілька дорогих речей і замість мішка секонду, і замість мішка посилок нових речей з розпродажу.
А мінімалісти навіть в секонді куплять рідко і тільки те, за чим прийшли, особливо бідні. І якщо в них ще й відчуття стилю є, то навіть в секонді вдягнуться і виглядатимуть стильно, хоча і не завжди модно.
І з досвіду знаю, що для справді бідного (хто заробляє умовну мінімалку) купити 1 нову річ, це часто означає сидіти на умовних макаронах і потім цю річ носити роками до дір. В той час як в секонді можна купити дешево одяг, який через рік не шкода викинути і купити новий.
В моєї мами є смак і вона на свою мінімалку може вдягнутися в секонді так, що виглядатиме краще своїх подруг, які купляють новий одяг на ринку.
Я так не вмію, тому виглядаю гірше, навіть якщо купляю в ТЦ.
Нічний дожор• 08 мая в 10:53
По темі - асортимент справді зіпсувався. Потрібно було купити білу футболку - обійшла 5 секондів, висить хлам. В результаті замовила нову.
А ще 2 роки тому асортимент був кращий.
Мая твая не панимать• 08 мая в 10:54
Я в секонд-хенд последнее время только в люксе что то нахожу. Дорого,но уверенна , что буду носить с удовольствием. Из последнего новое полупальто Юникло за 600 грн в модном шоколадном цвете. Еду в машине, поэтому такое фото
Жена аллигатора• 08 мая в 11:07
Ответ дляБадабум
Раньше и в экономн на вес в первый день завоза можно было найти пододеяльник + наволочка. (Иногда две, если пододеяльник 200на200)
Я до сих пор пользуюсь.
А вот Икеа бывает разные. У них разные линейки. Есть такие, где 100% хлопок. Но качество не очень и снашиваются очень быстро. Если с синтетикой - то катышки через 1-2 стирки.
А есть серии по-дороже. Там качество очень хорошее. Яркое, не линяет. Долго целое.
По этому с Икеей в секонде надо быть осторожным. Только опыт и практика даст результат - покупка хороших комплектов.
Я до сих пор пользуюсь.
Бадабум• 08 мая в 11:13
Ответ дляЖена аллигатора
Я до сих пор пользуюсь.
Я в економі ніколи нового текстиля не бачила, все лише заношене. Можливо тому, що я можу зайти лише увечері в день оновлення, а все цікаве забирають у перші хвилини після вікриття.
Бадабум• 08 мая в 11:15
Ответ дляМая твая не панимать
Це Ви ще досить бюджетно купили в люксі. У нас вага люкса десь біля 900 грн, а напівпальто ж не легеньке.
До речі, на люксі нічого цікавого ніколи не бачу - речі з бірками, але все дешевий синтетичний масмаркет - типу Примарку.
Миловидна леді• 08 мая в 11:17
Купила базовый пуховик Зара пару недель назад около 120 грн в предпоследний день . Сейчас нету ажиотажа на курточки, пуховики , пальто
Яжбоматусяблін• 08 мая в 11:22
У нас тоже когда по 90 то такой мусор печальный, я бы и бесплатно не взяла тот хлам, а эти скупают, куда носят это, непонятно
Бадабум• 08 мая в 11:27
Ответ дляЯжбоматусяблін
90 - це ціна за кг?
У нас в останній день була ціна 39 за кг, то казали, що люди розгрібали все - набирали великі пакети.