Ms. Откровенность• Изменено 08 мая в 07:49
Перемирʼя. Невже ми дозволимо кацапні спокійно провести парад на червоній площі?
Виходить, що 3 роки кацапські тварі знищують країну, вбивають наших людей, а тут їм треба спокійно відсвяткувати 80 річчя Перемоги і провести парад, тому вони просять в ці дні перемирʼя, бо їм так хочеться.
Та закидати той парад всім, чим тільки можна, всім, що долетить.
Навіть, якщо збиватимуть, воно все падатиме на голову, гримітиме та горітиме. Буде чудовий екшн.
І не треба про «отвєтку». Ми її вже четвертий рік отримуємо. Тільки за що?
Поки ставлю тему в розділ «свята», почитати анонімні думки. Потім адміни знімуть анонімки.
Результат:
вже голосів:
269 (50.95%)
Зірвати парад на червоній площ
145 (27.46%)
Дати кацапам провести парад
114 (21.59%)
Какая разница
krasotalisa• 08 мая в 16:33
якби я могла, то вже б ядєрку скинула на ту площу. Але маємо що маємо.
Ответ дляJannyMoney
кошмар конечно. какой народ, такие и ’герои’ :(
Ага
Нові герої нового часу рашки парашки, чхати на них і їх підтримуючих. Вони до тих жертв Світової війни не мають відношення. Окрім того, рашизм зараз це той же фашизм.
Самолєтікі парад покажуть пролетять Масквою, а потом бомбити Україну.
До тих літаків в плану ковьор , теж срати на тих невдоволених расєян, бідось, не для них воно то летить, наші дрони летять по військовим цілям.
Щоб зменшити потенціал рф хоч якось, щоб хоч якось впливати на те, чим вони нас вбивають.
І тих пілотів Гур винищує, конструкторів тих...
’ Кара божа ( це відсилка до Ізраїльської операціі ) .
Тож я за враження війсткових цілей, а своїх громадян рашка і сама знищить. Як пуйло це вже робив тими терактами, викосив малі народності.ін
Ответ дляСито для думок
Сразу видно, что сочиняете.
Как только ’мусор’ уходит на пенсию или увольняется сразу получает повестку.
Мой знакомый рад, что ему было год до пенсии в 2022г. иначе как и все его коллеги пенсионеры уже был бы ВСУ. Так что не дудите
Зараз виходять на пенсію уже з інвалідністю або з тяжко хворими родичами. У начальників ТЦК теж оформлені інвалідності. Це як з Залужним було, тільки звільнився і відразу непридатний.
JannyMoney• 08 мая в 18:36
Ответ дляowl62
Почему?Донатили на ВСУ? Или путина обозвали известным словом?
это тогда слово должно обидеться, что его назвали путиным)
JannyMoney• 08 мая в 18:42
Ответ дляLudaSHS
Ага
да, по хорошему им не парады нужны, а денацификация, ибо ведут они себя по отношению к Украине ровно так же, как нацисты себя вели.
Те помнится тоже парады любили.
vasilisa-l• 08 мая в 20:21
Ответ дляxardin
Это потому, что у людей мозг есть. Они понимают, что если хорошо долбануть по россиянам и перебить кучу народа в их праздник победобесия - то будет такая - же ответка и они так же перебьют украинцев. При чем долбить они будут исключительно жилые многоэтажки. И что в итоге будет достигнуто?
Войны заканчиваются переговорами или уничтожением врага.
Украина не может на сегодня уничтожить страну, что больше ее в 28 раз...
Остаются только переговоры....
І знову та рашиська пропаганда. ’Ответка’ це виключно те, що летить на агресора. Країна на яку напали, не є жертвою ´ответки´, вона є жертвою агресії.
vasilisa-l• 08 мая в 20:28
Ответ дляВика31
Зараз навіть за великі гроші не оформити інвалідність. Ті, хто на початку війни вже були пенсіонерами, справді заметушилися і пооформляли опікунство над родичами. Хто шустріші, ті ще й виїхали з тими родичами. Тільки це були не прості патрульні, чи охоронці, а ті в кого були на це кошти
Решта продовжують працювати, не йдуть на пенсію
Соседка Маши• 08 мая в 20:38
Ответ дляcoch100
А если епнуть по си, кого он выберет в союзники?
Ту главное епнуть по Путину, а Си как повезет...
Соседка Маши• 08 мая в 20:49
Ответ дляVivaForever
оборонительные проводят, только отступаем. так конечно легко говорить постфактум, сейчас все понимают что лучше было бы мир заключить в марте 2022, но уже поздно
Да это сейчас все поумнели ...а в марте 22года вы были готовы воевать...очень поменялись мнения...
Джага Джага• 08 мая в 21:24
Ответ дляMs. Откровенность
Які всі правильні
Радієте за кацапню, що у них свято?
Доброго Вечору.Я вже вчора тут пропонував.Ви відкриваєте кордони,даєте всім мирним людям і всім бажаючим виїхати звідси.Залишаєтесь тут і робите тут все що вважаєте за потрібне.В чому проблема?Тільки що б не було так,що ви всі втечете з своїми родинами а нас підставите під удар.
Джага Джага• 08 мая в 21:25
Ответ дляСоседка Маши
Зараз теж мало хто порозумнішав.
Укол Разума• 08 мая в 21:51
Ответ дляJannyMoney
но как-то странно этими парадами забавляться когда ты не имеешь никакого отношения к победе и когда некому демонстрировать свою мощь и никому это уже не надо.
Удалено администрацией...
ludmila905• 08 мая в 21:58
Ответ дляxardin
Остаются только переговоры....
Какие переговоры?Где предпосылки?Уские хотят своего,им мир не нужен.Уже сегодня видно их перемирие 🫣
ludmila905• 08 мая в 22:03
Ответ дляMagnifique_
Навіщо ви зловтішаєтесь? Скільки можна цього цинізму?
Мені нема про що з вами розмовляти, якщо вам потрібні ті дії, від яких загине ще більше українців
Мені потрібно щоб клята русня зникла з планети ,назавжди...Без різниці як.Всі ті,хто приносять горе,сльози і біду просто перестали існувати.
Це без цинізму?Щось змінить??
ludmila905• 09 мая в 06:31
Ответ дляxardin
??? Переговоры давно идут при посредничестве Америки.
Это для вас новость?
Ага,идут,верим🫣