Ms. Откровенность• Изменено 08 мая 2025

Перемирʼя. Невже ми дозволимо кацапні спокійно провести парад на червоній площі?

Виходить, що 3 роки кацапські тварі знищують країну, вбивають наших людей, а тут їм треба спокійно відсвяткувати 80 річчя Перемоги і провести парад, тому вони просять в ці дні перемирʼя, бо їм так хочеться.
Та закидати той парад всім, чим тільки можна, всім, що долетить.
Навіть, якщо збиватимуть, воно все падатиме на голову, гримітиме та горітиме. Буде чудовий екшн.
І не треба про «отвєтку». Ми її вже четвертий рік отримуємо. Тільки за що?

Поки ставлю тему в розділ «свята», почитати анонімні думки. Потім адміни знімуть анонімки.
Результат:
вже голосів: 528
269 (50.95%) Зірвати парад на червоній площ
145 (27.46%) Дати кацапам провести парад
114 (21.59%) Какая разница
ЗдохниПуйло• 08 мая 2025
Ответ дляНебоброїдка
а шо, до сих пор анонимы? автор небось со Львова или в европах обитает, жителям Харькова, Зп и Днепра давно хочеться ПЕРЕМИРЬЯ!
Так ви хоч читали чим нам цих три дні перемир´я вилізе, куди вони просунуться за цей час?
ЗдохниПуйло• 08 мая 2025
Ответ дляБабка-ежика
100%
Они говорят: пиздячьте парад, а потом в ответ напиздячат прифронтовым городам. Но Львову и выехавшим и дальше похер
Тобто рашка бомбить тільки в атвєт?
LudaSHS• 08 мая 2025
Хотілося б, щоб ресурси і можливість використали для операцій Гур, Зсу по незахищеним військовим обʼєктам рф, щоб нанесено було удар по військовому потенціалу рф і їх можливості нас обстрілювати. І вести на фронті дії, ось як по заводу оптоволокну вчора чи шахедному заводу, аеродромам, складам.

Щодо 💥гори Москва, десь і війна , так би мовити , затягнулася бо громадяни рф її не відчувають, окрім граничних областей.

От вчора кілька відео трапилося в стрічці з недовольними росіянами планом ’ Ковьор’, мов замість Москви - полетіли в Пітер, замість 3 г в повітрі , висять 10 годин і всі нервують. Ото бідосі.
Щодо параду і участі там вбивць українців, якесь дно, тягати техніку що нас вбиває, маршем пройдуть їх з Сво, расєяни радіють- кричать ’ герої’ , геройствовали ось - вбиваючи українських дітей, жінок, все перевернули в цьому світі. Хочеться справедливості і кари, але я розумію її не має. може надія на ’КаруБожу’ від Гур по деяким вбивцям.
На скані з відео. Радіють вбивцям Сво
lyusiko-lyu• 08 мая 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Які всі правильні
Радієте за кацапню, що у них свято?
Праздник для всего мира!
alex-3f3c• 08 мая 2025
Когда хазяева в маскве будуть святкувати, наши малороси будуть сидіти тихо і записувати потужні відоси, ніхто хазяєвам свято не буде псувати, не для того бубочка, коли прийшов до влади зарізав всі ракетні програми
vasilisa-l• 08 мая 2025
Ответ дляxardin
А сама Украина не при чем?)
Это не Украина отдала свое ядерное оружие сама России?
Это не украинцы распродали в Африку танки и оружие , что их сомалийские пираты захватывали?
Война - это то, до чего ’докерувалась’ наша влада...
Если бы страну изначально нормально строили - фиг бы кто напал....
Тобто нападати можна на тих, в кого нема ядерної зброї?
У вашому світі не заведено дотримуватись договорів? Нашу зброю забирали в рамках певних домовленостей не тільки з росією
JannyMoney• 08 мая 2025
Ответ дляlyusiko-lyu
Праздник для всего мира!
но как-то странно этими парадами забавляться когда ты не имеешь никакого отношения к победе и когда некому демонстрировать свою мощь и никому это уже не надо.
nabludatel• 08 мая 2025
Ответ дляНебоброїдка
Досить тягати назви прифронтових міст.
Там хочеться перемир´я на умовах України. Бо на умовах рашки Запоріжжя переходить їм.
vasilisa-l• 08 мая 2025
Ответ дляМаска-0b9f
А ви й досі думаєте,що у наших керманичів є сміливість розбомбити парад у Москві?
Я десь пропонувала бомбити парад?
Не пробували спробувати вибудувати причинно-наслідкові зв´язки? Кількість ракет по Україні, кількість закатованих і вбитих військових та мирних людей не залежить від того по яких об´єктах б´є ЗСУ. Або спробуйте привести приклади того, що це не так
TATATA1973• 08 мая 2025
Ответ дляФенте Фря
С другой стороны полуострова🙄
а друга сторона за тисячі-тисячі км?
Gipotenuza• 08 мая 2025
Я могу себе позволить, разрешить кацапам отпраздновать Победу.
alex-3f3c• 08 мая 2025
Ответ дляvasilisa-l
Та навіть без ядерки можно було не допустити війну, достатньо було не обирати у владу малоросів, коли війна почалась - СКІЛЬКИ РАКЕТ ПО 500КГ. ПОЛЕТІЛО НА МОСКВУ? І СКІЛЬКИ ТАНКОВИХ БРИГАД ПІДІРВАЛОСЬ НА МІНАХ В ЧОНГАРІ??? Так от путін акби не був впевнений чо жодна ракета не полетить на москву і жоден танк не підірветься - війну би не починав, він засцяв би, А хто йому дав гарантію що всі ракетні програми буде знищено, все розміновано, жоден літак не буде збитий бо всі клістрони було знято з ПВО які Порох всіма правдами і неправдами тирив на росії і віддали на росію, скажитє как его зовут? - БУ тара-та-та-та БО - та-тра-та-та-та ЧКА....
Argesha• 08 мая 2025
Ответ дляjulia_v_m_a_34
А они вам рассказывали как с соседями боятся лишний раз разговаривать и как за то что кто то просто донесёт люди пропадают. Прямо рай на земле под русней - Мелитополь.
Та все розповідають, не переживайте.
Маячня ваша вже давно нікому не заходить.
alex-3f3c• 08 мая 2025
За то с телемарафона, говорящие головы, забронированые от армии кормят нас гавном что на росии 300 авиарейсов на пол дня задерживаются и проблемы с интернетом, какая радость, а у нас как с полетами мужчин в Турцию? стабильно, по расписанию? Это типа как в Сев.Кореи люди жрут сухую траву с дерьмом и радуются что в Мак -Доналдсе в биг-маке много холестерина
Gipotenuza• 08 мая 2025
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Это как то оправдывает русских пидаров?
Да. Люди из двух пидаров выбирают меньшего пидара.
ludmila905• 08 мая 2025
Ответ дляMagnifique_
Люди які не хотять щоб на них летіло ще більше, бо розуміють що наступного разу вони можуть бути вбитими або покаліченими, для вас мавпи? Ну нічого собі.
Можна - не можна, рівень дитячого садка. Але ж це цинічно пише доросла людина.
Як все просто ...Тобто ті @уки кожного дня вбивають наш народ ,а українці повинні не відповідати?Все мовчки сприймати і дякувати ,що сьогодні залишилися живими?Це так ,по вашому?
ludmila905• 08 мая 2025
Ответ дляMagnifique_
Від вашого ’хотят- не хотят-’ нічого не зміниться
xardin• 08 мая 2025
Ответ дляvasilisa-l
Нападают всегда и во все века на слабых. На сильных не нападают.
xardin• 08 мая 2025
Ответ дляJannyMoney
Это для лохтората, которому ’величие ’ десятилетиями впаривали... Победы нет, а что еще предъявлять остается? Затем тот парад и нужен.
xardin• 08 мая 2025
Ответ дляalex-3f3c
Вы правы!) Тут целые кланы купленные паслись!) Страну тупо обворовывали. Вот и результат....
LudaSHS• 08 мая 2025
Ответ дляlyusiko-lyu
Праздник для всего мира!
Це День пам´яті та примирення, день пошани до всіх жертв Другої світової війни
Magnifique_• 08 мая 2025
Ответ дляludmila905
Це по-вашому, бо ви перекрутили мій допис на свій лад і робите вигляд , що не розумієте про що я написала.
Magnifique_• 08 мая 2025
Ответ дляludmila905
Навіщо ви зловтішаєтесь? Скільки можна цього цинізму?
Мені нема про що з вами розмовляти, якщо вам потрібні ті дії, від яких загине ще більше українців
xardin• 08 мая 2025
Ответ дляludmila905
Это потому, что у людей мозг есть. Они понимают, что если хорошо долбануть по россиянам и перебить кучу народа в их праздник победобесия - то будет такая - же ответка и они так же перебьют украинцев. При чем долбить они будут исключительно жилые многоэтажки. И что в итоге будет достигнуто?
Войны заканчиваются переговорами или уничтожением врага.
Украина не может на сегодня уничтожить страну, что больше ее в 28 раз...
Остаются только переговоры....
kuskus• 08 мая 2025
Воно канєшно красіво було б-в лупити по параду, але ми ж не русня -по цивільних бити. А от пару аеродромів і складів знести під шумок-це можна)
LudaSHS• 08 мая 2025
Герои СВО пройдут по Красной площади парадом - Об этом заявил РИА Новости пресс-секретарь Президента России Дмитрий Песков.

Нормально так, повторілі вони.
Вбивають сусідів, і героями стали. Рашисти зараз це фашисти. Ось і все.
І від того їх побєдобесія і спотворення Дня памʼяті - Тільки такі емоціі.

Українці , які зазнали втрат.. 9 млн жертв у 2 Світовій війні нашого народу( , розруха, голод повоєнний.. і зараз знищуються росіянами, чиї території не так страждали в ті роки, і парад водять якісь вони, кавказці, китайці.
Якесь повне спотворення.
Тож якщо не має в націі чим хизуватися і не має релігії, обʼєднання, то придумай тему і технологію. Їх Пабєда це їх нова релігія, чим вони теребонькають кожен рік, бо на має чим хизуватися. Це не має ніякого відношення до жертв і памʼяті тої війни.
Ще вбивць вітають на площі. Вбив пару українських дітей, пустив пару бомб на голови людям, - а завтра вже герой на Червоній площі. І марширує і літає показово на тих літаках, на яких бомбить цивільних України.
Дно і світ навиворіт.
mabelleamie• 08 мая 2025
Ответ дляlyusiko-lyu
Праздник для всего мира!
да, но наши учебники уже переписаны рагулями, и дети взращиваются на ненависти к собственным прадедушкам, равно к своей семье. То ли еще будет
Seehund• 08 мая 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
JannyMoney• 08 мая 2025
Ответ дляLudaSHS

Нормально так, повторілі вони.

Якесь повне спотворення.
Дно і світ навиворіт.
кошмар конечно. какой народ, такие и ’герои’ :(
JannyMoney• 08 мая 2025
Ответ дляSeehund
Удалено администрацией...