Ms. Откровенность• Изменено 08 мая 2025
Перемирʼя. Невже ми дозволимо кацапні спокійно провести парад на червоній площі?
Виходить, що 3 роки кацапські тварі знищують країну, вбивають наших людей, а тут їм треба спокійно відсвяткувати 80 річчя Перемоги і провести парад, тому вони просять в ці дні перемирʼя, бо їм так хочеться.
Та закидати той парад всім, чим тільки можна, всім, що долетить.
Навіть, якщо збиватимуть, воно все падатиме на голову, гримітиме та горітиме. Буде чудовий екшн.
І не треба про «отвєтку». Ми її вже четвертий рік отримуємо. Тільки за що?
Поки ставлю тему в розділ «свята», почитати анонімні думки. Потім адміни знімуть анонімки.
Результат:
вже голосів:
269 (50.95%)
Зірвати парад на червоній площ
145 (27.46%)
Дати кацапам провести парад
114 (21.59%)
Какая разница
Ответ дляДресса
Всю тему не читала, бо бачу тут купа срачу вже. Може я, відповідно, отримаю зараз частинку купи, але хочу спитати автора?
Що, окрім морального задоволення принесе вам зрив цього грьобаного параду? Закінчиться війна в той же день? Він піде на поступки чи наші умови? Він перестане бомбити нас?
Мені особисто дуже пофіг на всіх кацапів , дуже пофіг не те що відбувається в тій помийці.
Але я проти безглуздого витрачання БК, яке можна з успіхом застосувати на наших проблемних ділянках фронту, аніж поливаючи добу їхню грьобану червону площу
Дрони так потрібні наших хлопцям, а ви так бездарно хочете їх розбазарювати.
Про удари у відповідь, на вашу фразу, що ми і так четверий рік отримуємо відповідь, хочу спитати також. Ви звідки пишете? З тиїого Ужгорода чи з прифронтових територій, Дніпра, Києва, Одеси, які просто потерпають?
В тих кончених шахедів багато, вони набагато швиші та потужні ніж наші. есуть велику загрозу, не таку як на початку війни. Якщо ви не маєте можливості порівняти шахед 2022 та шахед 2025, вам дуже повезло.
Так для чого злити скаженого ведмідя, тикаючи палкою в його барліг?
Щоб ще більше наших людей померло?
В голосуванні- відповіла - яка різниця? Тому що є питання- для чого це робити, окрім отримання морального задоволення?
Щоб ще більше наших людей померло?
Все таки погоджусь з Вами
Удари по параду нічого не дадуть
Але по іншим оголеним від кацапсько ППО територіям вдарити варто.
Якби на 30 днів перемирʼя, тоді це хоч щось було би.
А так— дайте нам провести парад, а ми надалі будемо вас вбивати.
Ми в Києві
Вже неодноразово писала про це
Удари по параду нічого не дадуть
Ми в Києві
Вже неодноразово писала про це
Magnifique_• 08 мая 2025
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Это как то оправдывает русских пидаров?
А где вы увидели оправдания?
Я просто констатировала факты, что на подконтрольной что происходит.
Magnifique_• 08 мая 2025
Какой самолайк?
Трусливо заблокировала в виду отсутствия аргументов, чтобы я не мешала зарабатывать деятельностью бота :))
Ответ дляHelenny
Все таки погоджусь з Вами
Удари по параду нічого не дадуть
Ми в Києві
Вже неодноразово писала про це
Удари по параду нічого не дадуть
Ми в Києві
Вже неодноразово писала про це
1. Ми в Києві
Вже неодноразово писала про це
я ж казала, всю тему не читала
2. Ваша тема в старпості пропонує ’закидати той парад всім, чим тільки можна, всім, що долетить.
Навіть, якщо збиватимуть, воно все падатиме на голову, гримітиме та горітиме. Буде чудовий екшн.’
Ані слова про інші незахищені ппо території немає. Також хочу додати- в них погане ППО. Наші хлопці можуть їх дістати в будь який день, необовязково в цей. Справа тільки в кількості того що летить.
3.Вони і так продовжать вас вбивати. І через 30 днів, і пізніше, і завтра
Вже неодноразово писала про це
я ж казала, всю тему не читала
Ответ дляMagnifique_
Так всё равно хулигану останется больше, ибо у хулигана денег гораздо больше.
Они ползучей оккупацией ведь всё равно забирают то, к чему прицелились.
Да, забирают. Но несут большие затраты, в том числе впоследствии на разминирование, восстановление. А если бы получали всё целое - то этих финансовых затрат у них бы не было
JannyMoney• 08 мая 2025
Ответ дляjulia_v_m_a_34
А они вам рассказывали как с соседями боятся лишний раз разговаривать и как за то что кто то просто донесёт люди пропадают. Прямо рай на земле под русней - Мелитополь.
Это как раз в лагере для пленных в Мелитополе Рощину почти до смерти замучали, довели до критического состояния.
Такой себе рай.
Ответ дляДресса
1. Ми в Києві
Вже неодноразово писала про це
я ж казала, всю тему не читала
Вже неодноразово писала про це
я ж казала, всю тему не читала
В старості все не напишеш
Це мрії, щоб червона площа палала.
Так хочеться, щоб всю рашу на шматки розірвало — від малого до старого.
Це мрії, щоб червона площа палала.
Magnifique_• 08 мая 2025
Ответ дляPrervana
Эти затраты по их кошельку не бьют, могут позволить себе ’роскошь’. Пока толстый похудеет, худой умрёт. Вот это с нами и происходит.
А ведь в Конституции Украины, в одной из первых статей, указано что наивысшая ценность человеческая жизнь. И эта наивысшая ценность определяет политику государства.
julia_v_m_a_34• 08 мая 2025
Ответ дляJannyMoney
Такой себе рай.
Сущие пустяки. За то у конфессы там родственники живы, значит всё ок
Ответ дляMagnifique_
Хехе, ну эвакуацию обьявили? Значит о ценности жизни позаботились) всё по закону
Magnifique_• 08 мая 2025
Ответ дляPrervana
Номинально по закону. А вот по сути...
Ответ дляMagnifique_
Ну и да, толстого худеют ценой жизни худого. А вернее, худых. А то, что толстый не худеет - просто еще мало времени прошло. Не через год, так через два, не через два, так через десять. А то, что худые закончатся - да и хрен с ними
JannyMoney• 08 мая 2025
Ответ дляbegovelik
И шо? Если обнуть по параду, то парад будет в любом случае испорчен, независимо от местоположения хуйла
вроде он даже должен выступить. Речь президента есть в программе.
Было ьы красиво если бы его в этот момент, на глазах всех гостей тавокнули, чтобы уже не могли двойника подсунуть.
Ответ дляHelenny
В старості все не напишеш
Це мрії, щоб червона площа палала.
Ну, з цим не погодитися неможливо. Але в такій довгій тривалій війні треба мати холодний розум та раціональність дій. Берегти ресурси, думати наперед. Після прильотів вчора недалеко від дому все тряслося. І від ненависті, і від страху. Але, треба опановувати себе
JannyMoney• 08 мая 2025
Ответ дляPrervana
толстый худеет сам себя. Кто ему указ? Кто его остановит? в последнем интервью пуйло сказало, что планы напасть были уже в 2014, но ’страна была не готова’. Т.е. это нападение начало готовиться в 2014, продуманное, спланированное и до сих пор проводимое благодаря желанию одного человека: путина в.в. И остановится оно ’по достижению целей’. А каких целей знает лишь один человек. путин вв.
Ответ дляJannyMoney
Зуб даю, что готовиться начало еще в 2004. Потом с нами пытались порешать и вроде как даже получилось, но 2014-й показал, что нихрена. Ну а дальше ясно-понятно
woman Warrior• 08 мая 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Які всі правильні
Радієте за кацапню, що у них свято?
Правильно было бы научиться думать, а не только рефлексировать.
woman Warrior• 08 мая 2025
Ответ длямаска Ілона
Если мы могли бы его сорвать, то почему мы просто раньше не жахнули по Москве? Смысл ждать именно 9 мая
такие сложные вопосы автору задаете.
Aksinia 111• 08 мая 2025
Ответ дляConfession
Вони там кожен день щось різне говорять і що?
Confession•
Участник проекта с 24.04.25
Заметила, куча тролей со свежей регистрацией упорно перекладывает вину за продолжение войны с хуйла на Украину .
Прошу банить таких персонажей за откровенную ложь и манипуляции!
Участник проекта с 24.04.25
ludmila905• 08 мая 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Ответку в виде Орешника и всего прочего взрывающегося в огромном количестве
Та скільки можна,як мавпи...’ответка’’-ответка’не надоїло?
Кожного дня на нас летить то це що?Чи то ж пуйло,йому можна.
Magnifique_• 08 мая 2025
Ответ дляludmila905
Люди які не хотять щоб на них летіло ще більше, бо розуміють що наступного разу вони можуть бути вбитими або покаліченими, для вас мавпи? Ну нічого собі.
Можна - не можна, рівень дитячого садка. Але ж це цинічно пише доросла людина.
jannjann77• 08 мая 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Мне б, естественно, хотелось бы, шо б ебнули хоть чем нибудь по красной площади.
У мене мрія - крокують рашиські піндоси по краснай площади під пісню ’день пабеды’, а тут хакери хакнули - і вже Орест Лютий співає ’Слава Україні’.
ЗдохниПуйло• 08 мая 2025
Ответ дляxardin
А сама Украина не при чем?)
Это не Украина отдала свое ядерное оружие сама России?
Это не украинцы распродали в Африку танки и оружие , что их сомалийские пираты захватывали?
Война - это то, до чего ’докерувалась’ наша влада...
Если бы страну изначально нормально строили - фиг бы кто напал....
Тобто, якщо мені не сподобається вигляд ваш я можу вас вбити, бо ви самі винуваті, бо ви не фарбуєтесь як мені треба, не розмовляєте на державній, ви даєте дозвіл на знищення?
ЗдохниПуйло• 08 мая 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Автор, простите конечно, но видимо IQ украинцев в известной таблице, всё-таки слишком завышено...(( Вы действительно не понимаете, чем это чревато и какие последствия для страны могут быть на международном уровне?
Міжнародний рівень буде стурбований, бачили ми їх паслєдствія