Ms. Откровенность• Изменено 08 мая 2025

Перемирʼя. Невже ми дозволимо кацапні спокійно провести парад на червоній площі?

Виходить, що 3 роки кацапські тварі знищують країну, вбивають наших людей, а тут їм треба спокійно відсвяткувати 80 річчя Перемоги і провести парад, тому вони просять в ці дні перемирʼя, бо їм так хочеться.
Та закидати той парад всім, чим тільки можна, всім, що долетить.
Навіть, якщо збиватимуть, воно все падатиме на голову, гримітиме та горітиме. Буде чудовий екшн.
І не треба про «отвєтку». Ми її вже четвертий рік отримуємо. Тільки за що?

Поки ставлю тему в розділ «свята», почитати анонімні думки. Потім адміни знімуть анонімки.
Результат:
вже голосів: 528
269 (50.95%) Зірвати парад на червоній площ
145 (27.46%) Дати кацапам провести парад
114 (21.59%) Какая разница
vasilisa-l• 08 мая 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Ви розумієте різницю між ´прилетіло і в школу,і в поліклініку,і в приватну лікарню протягом місяця´ та прилетіло пару сотень ракет за ніч по одному місту і всі в цивільні об´єкти?Здається,що ні
Ви досі думаєте, що всі 150 ракет і стільки ж дронів випущених за добу, призначені для військових об´єктів?
Божа роса, що тут сказати
Mira29-c3c3• 08 мая 2025
Шановні адміни, чому дописувач з ніком Confession на 11році війни на українському форумі дозволяє собі такі висловлювання?
🤬🤬🤬🤬
VivaForever• 08 мая 2025
Ответ дляConfession
Удалено администрацией...
автор Helenny • 08 мая 2025
Ответ дляVivaForever
подавишся ти руським міром
Там вата головного мозку
VivaForever• 08 мая 2025
Ответ дляMira29-c3c3
🤬🤬🤬🤬
Удалено администрацией...
Nadiaaaa• 08 мая 2025
Ответ дляConfession
Ви не зовсім зрозуміли про що я писала
Ви написали ’Бо їх встигають розфігачити ще на прифронтовій лінії до того як підійти’. Тобто це наші , і тільки вони? А рашисти тут ніяким боком не проходили? Фігачать по прифронтовим містам рашисти, щоб нашим не було де ховатися. А потім заходять, вже на одні руїни. І тут вже по ним фігачать наші. Але там вже не можливо жити. Я так зрозуміла, у вас інша думка?
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляMira29-c3c3
🤬🤬🤬🤬
🤬🤬🤬🤬🤬🤬
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляVivaForever
Удалено администрацией...
Взаємно
автор Helenny • 08 мая 2025
Ответ дляVivaForever
Удалено администрацией...
Я вже натиснула скаргу на неї
Треба скаржитись
Будуть тут всяка шваль кацапська нам щось розказувати
Валькірія• 08 мая 2025
на маскву стягнуть усе наявне рашистське ппо. решта стратегічних об´єктів залишаться незахищеними. треба жахнути по ним. сподіваюсь, наші так і зроблять.
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляNadiaaaa
Рашисти встигають розфігачити. Наші допомагають вже , коди відходять з міста і коли місто захищають, знаходяться в ньому.
Confession• 08 мая 2025
Ответ дляHelenny
Я вже натиснула скаргу на неї
Треба скаржитись
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 08 мая 2025
Ответ дляvasilisa-l
Божа роса, що тут сказати
А ви й досі думаєте,що у наших керманичів є сміливість розбомбити парад у Москві?
автор Helenny • 08 мая 2025
Ответ дляВалькірія
В принципі, було би ідеально
Nadiaaaa• 08 мая 2025
Ответ дляConfession
з цим я згодна. Тут я можу тільки додати, що якщо не можуть щось зробити і зупинити наступ, то виходили б з міст, щоб вони хоча б залишались цілими. Але вчились воювати у міських умовах, на жаль.
Mira29-c3c3• 08 мая 2025
Ответ дляNadiaaaa
Ну ,сподіваюсь, ви підете і покажете як правильно це потрібно робити .
Valentina shop2020• 08 мая 2025
Ответ длянеДоЖиру
Аналогично, люди требуют «продолжения банкета»( я не хочу чтоб ни в какую сторону летело, чтоб никто не умирал, хочу мира. Как же классно раньше было до войны, помню парад победы и у нас…а сейчас война, смерти, разруха и пустота внутри(
Умничка,я с вами
Nadiaaaa• 08 мая 2025
Ответ дляMira29-c3c3
завжди такий аргумент
Для цього є навчені воїни, яких доволі довго вчать у військових ВУЗах, коледжах і так далі.

А що я не вірно сказала? Вам подобаються руїни на місті Бахмута, скоро це вже буде Покровськ? А не дай боже Павлоград????? Слав´янськ, Краматорськ??
Mira29-c3c3• 08 мая 2025
Ответ дляNadiaaaa
завжди такий аргумент

Усе «невірно».
Правильно піти і показати .не словом ,а ділом . Ви ж спеціаліст у цій галузі ,я бачу .
Magnifique_• 08 мая 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Якщо стоматолог зламає вам щелепу і розіб´є голову, замість того щоб поставити пломбу на зуб, то ви просто підете і сама вивчитесь на стоматолога?
Nadiaaaa• 08 мая 2025
Ответ дляMagnifique_
Піду до іншого стоматолога, який навчався цьому. Воєнному ділу теж вчаться. І є ті, хто вибрав цю професію. А я вибрала іншу. Але я можу сказати стоматологу, що він дурень, чи не можу? Це для Mira29-c3c3
JannyMoney• 08 мая 2025
Ответ дляNadiaaaa
завжди такий аргумент

так всу просто из Украины надо эвакуироваться, так? И всё станет хорошо?
Magnifique_• 08 мая 2025
Ответ дляiroman
Удалено администрацией...
owl62• 08 мая 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Пво не растворяет ракеты и дроны на молекулы. Даже если упадут обломки, многие знатно обосрутся.
Можна просто запустити дрон, який скине жовто-блакитні прапорці з надписом ’Слава Україні’
JannyMoney• 08 мая 2025
Ответ дляValentina shop2020
Умничка,я с вами
а где там логика? на Украину всё равно полетит. И летит уже 4 года, хотя первые два на россию со стороны Украины не летело ничего...
Nadiaaaa• 08 мая 2025
Ответ дляJannyMoney
НІ, думати головою, коли воюють, а не галочки ставити , типу збив ще один дрон і получив ще один є-бал за це. А куди він впав не важливо.
JannyMoney• 08 мая 2025
Ответ дляowl62
его собьют.
JannyMoney• 08 мая 2025
Ответ дляNadiaaaa
Вы говорите ’выходить из городов’. Так из всех всем военным выйти и куда деться? А семьям? И после этого что будет? Хорошо будет?
Как и кому?
Ну да пусть летают дроны и убивают людей. Зачем их сбивать)
Mira29-c3c3• 08 мая 2025
Ответ дляJannyMoney
Типу того
owl62• 08 мая 2025
Ответ дляbegovelik
Испортить хуйлу парад
хуйло парад буде приймати з екрану телевізора