Лиса Патрикевна• 08 мая в 09:29

Лікування алкогольної залежності, підкажіть, хто мав досвід?

Чи вдалось вилікувати і що саме допомогло? Буду вдячна за ваш досвід, контакти закладів, лікарів. Мабуть також треба психотерапевт, бо причина алкоголізму значно глибша, ніж просто бажання пити. Допоможіть, будь ласка, бо все дуже погано.
Щас ухожу• 08 мая в 09:30
Це не залежність, а вибір.
Кого ви лікувати зібралися?
Пишу каліграфічно• 08 мая в 09:32
Почніть з психолога.
Чесно брешу• 08 мая в 09:32
Это вам?
Тут важно желание самого человека.
Как бы плохо не было - это выбор самого человека, а не его родных.
Чебураха з перцем• 08 мая в 09:32
Кодуватися, лікування нема
Б´ю байдики• 08 мая в 09:34
Ответ дляЩас ухожу
Це не залежність, а вибір.
Кого ви лікувати зібралися?
Ви смешная
Щас ухожу• 08 мая в 09:35
Ответ дляБ´ю байдики
Ви смешная
Чому?
автор Лиса Патрикевна • 08 мая в 09:36
Ответ дляЩас ухожу
Це не залежність, а вибір.
Кого ви лікувати зібралися?
Ні, це саме залежність. Людина робила спроби, але слабка, або щось значно глибше, але зривалась і починала пити. Зараз вже ситуація критична
Играю у края• 08 мая в 09:36
Автор, вам правильно написали, что это выбор самого человека. Я не хочу, чтобы меня лечили, мне весело пить
Б´ю байдики• 08 мая в 09:37
Ответ дляЩас ухожу
Чому?
Потому что в мозге происходят физические изменение при зависимостях. А вам кажется, что человек может решить не пить
Щас ухожу• 08 мая в 09:38
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ваша тема буде кілька сторінок і ніхто не напише що допомогло. А знаєте чому? Бо нічого не допоможе. Людина п´є, бо цього хоче. Якщо це когось не влаштовує, то його проблеми.
Б´ю байдики• 08 мая в 09:38
Ответ дляИграю у края
Правильно,у вас в мозгу уже установились связи, которые теперь сложно разрушить.
автор Лиса Патрикевна • 08 мая в 09:38
Ответ дляЧесно брешу
Это вам?
Тут важно желание самого человека.
Ні, не мені. Людина не бачить проблеми, вввжає що може кинути пити в любий момент. Але якщо зараз нічого не зробити, то просто вмре, бо має цукровий діабет і зараз знаходиться в реанімації в стані кетоацидозу. Це батько моєї дитини, колишній чоловік. Він дуже її любить і вони спілкуються, я не можу залишити це на свою дитину, бо в нього більше нікого немає.
Щас ухожу• 08 мая в 09:39
Ответ дляБ´ю байдики
І що може змінити ті фізичні зміни в мозку? Пишіть. Чи ви тільки критикувати інших вмієте?
автор Лиса Патрикевна • 08 мая в 09:39
Ответ дляЧебураха з перцем
Кодуватися, лікування нема
Де саме кодуватись? Мені б конкретні заклади, де це дійсно працює, а не шарлатани якісь
автор Лиса Патрикевна • 08 мая в 09:39
Ответ дляИграю у края
Там вже не весело, але трохи пізно
Щас ухожу• 08 мая в 09:41
Ответ дляЛиса Патрикевна
Якщо ви його ’закодуєте’ а він зірветься - може померти. Ви готові до такої відповідальності?
Б´ю байдики• 08 мая в 09:41
Ответ дляЩас ухожу
А это ваш способ вести диалог? Резко изменить направление разговора?
Где я кого критикую? Я вам объясняю, что это уже не просто хочу-не хочу, а изменения в мозгу, и человек сам себе не хозяин
автор Лиса Патрикевна • 08 мая в 09:43
Ответ дляЩас ухожу
Але можливо спеціаліст допоможе зʼясувати причини залежності, пропрацювати їх.
Гага Газу• 08 мая в 09:43
Автор я маю великий досвід співзалежності.
Багато читала про залежність і співзалежність, також бачила результати залежності.
За замиленою фразою
Тільки він сам собі має допомогти - насправді великий сенс.
Бо лікування саме полягає в бажанні і роботі залежної людини.
Я бачила як люди опускались і вмирали
Я бачила як люди опускались і виходили в реміссію
Але я жодного разу не бачила щоб хтось ’ врятував’ залежну людину проти її волі, або просто ’ робіть що хочете’
автор Лиса Патрикевна • 08 мая в 09:44
Ответ дляЩас ухожу
Він і так помре, якщо буде далі пити. Треба хоч спробувати зробити щось, поки є хоч якийсь шанс
Щас ухожу• 08 мая в 09:44
Ответ дляБ´ю байдики
Ви ж мені написали, що я ’смешная’.
Це була не критика, а комплімент?
Ви вже заблукали в свої дописах 🤦‍♀️
автор Лиса Патрикевна • 08 мая в 09:45
Ответ дляБ´ю байдики
Так, я розумію про о так і є. Він якийсь розгублений по життю, дивний спосіб життя вів довгий час. Там 100% психологічні проблеми, якби розібратись трохи з цим, то може б і допомогло
Щас ухожу• 08 мая в 09:45
Ответ дляЛиса Патрикевна
Який спеціаліст?
Б´ю байдики• 08 мая в 09:46
Ответ дляЛиса Патрикевна
Автор, только сам человек может решить, лечиться ли ему. Хоть от сахарного диабета, хоть от алкоголизма. Вашему ребенку все равно предстоит испытать горечь потери, но вытаскивая вашего бм из болота, вы и сама в созависимости с ним, и ребенку привьете созависимость и лояльность к алкоголикам. Зачем? Это не ваша ответственность. Ваша ответственность, раз таким уж есть ваш бм, дать ребенку детство без вот этого всего: пьянки, гулянки, больницы и т.д.
Люблю пиво• 08 мая в 09:46
Ответ дляЛиса Патрикевна
Пока человек сам не осознает проблему - вы ничего не сделаете. Мой отец тоже сильно пил, но в один момент он попросил помощи у нас с мамой и сказал, что сам не может остановиться. Его закодировали и он не пьет уже более 25 лет.
Гага Газу• 08 мая в 09:47
Ответ дляЛиса Патрикевна
А нащо вам та причина? Що ви з нею робити будете?
1 крок знімається інтоксикація, це десь 2 тижні.
Далі якщо у залежного є величезне бажання вести здоровий образ життя- робота з психіатром.
Оскільки багато хто усвідомлює що не вистачить власної сили волі - вони кодуються.
Але кодування це не тюрма де треба відсидіти час а потім повернутись на волю і знову пити.
Кодування це час щоб змінити свої п´яні настройки на тверезв
Б´ю байдики• 08 мая в 09:47
Ответ дляЩас ухожу
Ви ж мені написали, що я ’смешная’.
Це була не критика, а комплімент?
Ви вже заблукали в свої дописах 🤦‍♀️
Это был способ привлечь ваше внимание к тому, что вы ошибаетесь, но высказываете свое мнение безапеляционно
автор Лиса Патрикевна • 08 мая в 09:48
Ответ дляГага Газу
За замиленою фразою
Я бачила як люди опускались і вмирали
Що ж робити з ним? Я не можу не спробувати, буду говорити з ним, чи хоче, чи готовий? Ми багато років не спілкувались, лише донька. Від неї знаю що проблеми не бачив, вважав що все контролює. А зараз кома, ледь живий. Знаю що є жінка знайома його, яка пʼє і його переслідує. Він зривається з нею.
Щас ухожу• 08 мая в 09:48
Ответ дляЛиса Патрикевна
Якщо ви про психолога, то, наприклад, виявиться причина - його діабет. Що далі?
автор Лиса Патрикевна • 08 мая в 09:48
Ответ дляЩас ухожу
Який спеціаліст?
Психолог, психотерапевт! Я не знаю де і кого для цього шукати.