Калинові вуста• 08 мая 2025
Куплю за вашу цену схему вашего заработка в интернете
Если вы зарабатываете 20000 грн в интернете, придумали новый и уникальный метод заработка который приносит вам стабильно от 20000 дохода в месяц, куплю ваше обучение, за вашу цену. Сетевой не интересует, где нужно вложить свои деньги а потом с трудом выдёргивать их - тоже не интересует, инвестиции, крипта, копирайтерство, звонки, парить товары - тоже не интересно.
Коплю на груди• 08 мая 2025
Ответ длягодовасик
Так автор хоче без грошей, щоб розкрутити нікому невідомий сайт і він давав хоча б ті 20 тис, скільки в рекламу треба вкинути? І це якщо нести ризики і відправляти товар дропшипом
вы читать умеете?
делать сайт на платформе, для заказчиков
за месяц можно не спеша пару сделать, а то и больше
Просто красавица• 08 мая 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Я заробляю 150к виключно віддаленою роботою, в інтернеті. Не IT, не продажі, не smm. Роботу не шукала, самі вийшли, самі запропонували. Вам це допоможе?
Ким працюєте?
А_я_ЛОЖУ!• 08 мая 2025
Ответ дляparele
Можно.
Но для этого нужны мозги)
Удалено администрацией...
Джонсонюк• 08 мая 2025
Я заробляю репетиторством, 2 іноземних мови, вкладаю тільки в свій розвиток, нічого специфічного, робота по рекомендаціях. Тільки сторінку в інсті веду, працюю 5 годин на день. Якщо допомогло, можете скинути донат на ЗСУ
HelterSkelter29• 08 мая 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Без опыта вас взяли ?
Творческий типаж• 08 мая 2025
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Удалено администрацией...
годовасик• 08 мая 2025
Ответ дляКоплю на груди
вы читать умеете?
Я думаю, це ви читати не вмієте і переоцінюєте здібності автора до самонавчання)
Джем Шакіри• 08 мая 2025
Ответ дляHelterSkelter29
Без опыта вас взяли ?
Тобто - без досвіду? В мене послужний список 15 років досвіду. Наразі мене самі шукають і пропонують. Коли шукаю я, то вже резюме працює на мене.