Садова гойдалка• Изменено 08 мая в 11:18
Скільки коштує допомога бухг закрити фоп?
Чи перевести його в іншу форму, щоб не платити податки, бо нема прибутку...
Садова гойдалка
• 08 мая в 11:24
Ответ дляТеща дочки
ФОП можно закрыть через Дию. 10 минут времени
А як зконтролювати що все нормально сплачено і тд?
Теща дочки• 08 мая в 11:25
Ответ дляСадова гойдалка
А как вы все это время контролируете? Вы не викурсе, что у вас оплачено?
Садова гойдалка
• 08 мая в 11:25
Ответ дляАлесс
500 грн
Це бухг все робити буде чи просто дасть рекомендації?
Садова гойдалка
• 08 мая в 11:26
Ответ дляТеща дочки
Сама, але я не бухг, щось роблю, але нема постійного бухг радника, то ж невпевнена що все норм. В мене дуже мало операцій і малий оборот
Садова гойдалка
• 08 мая в 11:27
Ответ дляАлесс
Вона все зробила сама
Поділіться, будь ласка, її контактами
Пописанная парта• 08 мая в 11:31
Ответ дляНалогообложу
С дочки 5000 запрсоили в январе, Харьков
столько просили лет 15 назад
Кусман Сиру• 08 мая в 11:33
Я в далекому 15 закривала сама. Прийшла в податкову - спитала, що зробити: відповіли: заяву написати, туди віддати, печать поставити. Ну наче все ок-зробила.
А потім виявляється, окремою заявою треба було ще писати про закінчення надходженнь єсв ( можливо, якось не правильно пишу, нехай вибачать мене бухгалтери) і мені прийшлося ще три місяці проплатити в банк в цей платіж. Коли запитала: чому відразу не сказали? То вони такі: а ви ж не питали 😄
Юлия Крамарева• 08 мая в 14:47
Ответ дляСадова гойдалка
Автор.якщо потрібно,звертайтесь.Займаюсь веденням ФОП.