Садова гойдалка• Изменено 08 мая в 11:18

Скільки коштує допомога бухг закрити фоп?

Чи перевести його в іншу форму, щоб не платити податки, бо нема прибутку...
Теща дочки• 08 мая в 11:20
ФОП можно закрыть через Дию. 10 минут времени
автор Садова гойдалка • 08 мая в 11:24
Ответ дляТеща дочки
А як зконтролювати що все нормально сплачено і тд?
Алесс• 08 мая в 11:24
500 грн
Теща дочки• 08 мая в 11:25
Ответ дляСадова гойдалка
А как вы все это время контролируете? Вы не викурсе, что у вас оплачено?
автор Садова гойдалка • 08 мая в 11:25
Ответ дляАлесс
500 грн
Це бухг все робити буде чи просто дасть рекомендації?
Алесс• 08 мая в 11:26
Ответ дляСадова гойдалка
Ми закривали в кінці року. Зовсім не получалось через дію

Зараз може вийде. Спробуйте.
Або через цнап
Алесс• 08 мая в 11:26
Ответ дляСадова гойдалка
Вона все зробила сама
автор Садова гойдалка • 08 мая в 11:26
Ответ дляТеща дочки
Сама, але я не бухг, щось роблю, але нема постійного бухг радника, то ж невпевнена що все норм. В мене дуже мало операцій і малий оборот
автор Садова гойдалка • 08 мая в 11:27
Ответ дляАлесс
Вона все зробила сама
Поділіться, будь ласка, її контактами
Налогообложу• 08 мая в 11:28
С дочки 5000 запрсоили в январе, Харьков
Пописанная парта• 08 мая в 11:31
Ответ дляНалогообложу
столько просили лет 15 назад
Кусман Сиру• 08 мая в 11:33
Я в далекому 15 закривала сама. Прийшла в податкову - спитала, що зробити: відповіли: заяву написати, туди віддати, печать поставити. Ну наче все ок-зробила.
А потім виявляється, окремою заявою треба було ще писати про закінчення надходженнь єсв ( можливо, якось не правильно пишу, нехай вибачать мене бухгалтери) і мені прийшлося ще три місяці проплатити в банк в цей платіж. Коли запитала: чому відразу не сказали? То вони такі: а ви ж не питали 😄
А_я_ЛОЖУ!• 08 мая в 11:38
після закриття фопа потрібно ще ліквідаційну звітність подати
Мусик Пусик• 08 мая в 12:19
Подивіться Смоковича на ютубі, там все є. Самі закриєте без проблем
Юлия Крамарева• 08 мая в 14:47
Ответ дляСадова гойдалка
Автор.якщо потрібно,звертайтесь.Займаюсь веденням ФОП.