АнтиТанкист• Изменено 08 мая 2025

Сообщения из «других реальностей» после обстрелов. Как вы реагируете?

Подруга переехала в Европу год назад.
Списываемся все реже и реже. Это понятно и логично, что у всех свои разные реальности. Без обид, без споров, ссор тем более.
Вчера была очередная сложная ночь. Особенно для моих детей, состояние было весь день просто безумно тяжелое, как и всегда после обстрелов. У нее здесь мама и она знает, что и как тут у нас.
И приходит сообщение от нее «Хочешь расскажу, как я наконец-то сходила к косметологу и сделала уколы красоты».
Я а какой-то ступор впала. И не могу объективно оценить ситуацию. Это нормально и я просто озлобилась подсознательно и поэтому нет нормальной реакции? Я не знаю, что ей ответить. Да и желания нет.
So_so• 08 мая 2025
Ответ дляPrervana
Милашки, чудо-люди🥰
Так в этом вся суть ситуации. Кто-то осмелился сделать другой выбор и невероятно раздражает, что у него всё получилось, а я сижу на месте, страдаю.
Стриптизерка• 08 мая 2025
Ответ дляЧарівна патика
Просто кто это не испытывает на себе никогда не поймет, когда ты ты трусишься от страха, детей успакаиваешь, вся на нервах а тут подружка счастливая и довольная.
Я з Києва, правий берег як раз. Подруга ще в березні 22 поїхала в Англію. Її вибір їхати, мій лишитися. Але без маніпуляшек ’сидимо і трусимося ’- ну не сидіть! Їзжайте туди. Там без обстрілів. Але о 5 ранку чесати на завод і працювати по 12 годин.
Розумна Губка• 08 мая 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Какая чушь.
Зачем вы навязываете мне свои фантазии и доводы.
Я вам пишу вашу ситуацію зі сторони. Чушь - то ваші претензії до подруги. Почніть з себе: до себе висувайте вимоги, як до інших. А то в самої емпатії нуль, знецінює людей і їх переживання і ти їм вічно винен, як земля колгоспу.
Бабулька• 08 мая 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Какая чушь.
Так объясните.
Зачем вам ежедневное ’ты как?’
Почему вы считаете что чужие вам люди поляки - молодцы, что пишут дежурное ’ты как?’ И приводите их как позитивный пример?
Сама не знаю• 08 мая 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Она могла быть не в курсе.
У меня мама в ЕС, но я ей стараюсь лишнего и не говорить, так и мама ее может беречь.

Раз уж тут остались, то пережили, отряхнулись и пошли жить дальше (это я для себя так приняла).

Люди не могут годами этим перениматься, у них иная жизнь, а вы здесь «дозу», которая не дает забыть, получаете ежедневно.

Будьте нормальной подругой, если цените отношения, порадуйтесь за нее, оцените, похвалите. Вы сделали свой выбор и остались и никто не должен все время вам сочувствовать и страдать вместе с вами.
Она тоже удивляется, может, почему вы себя и ребенка подвергаете опасности.

Мы с подругой только вскользь может пройтись по теме войны, а так не касаемся особо - толку говорить?
Може варто нормальними подругами бути обом? Поспівчувати, підтримати, запропонувати допомогу?
DiankaVur• 08 мая 2025
Я посылаю на хрен
Бабулька• 08 мая 2025
Ответ дляЧарівна патика
Аналогично, нам родственники с Португалии пишут и спрашивают.
Каждый день? 4ый год?
Дежурное бессмысленное ’ты как?’.
И вас не задолбали?
автор АнтиТанкист • 08 мая 2025
Ответ дляРозумна Губка
Меня со стороны оценивать не надо, тем более по двум предложениям.
Если мне потребуется подобное - я обращусь к специалисту.
Міні-бікіні• 08 мая 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ваша мама з мацкви як відноситься до москалів? Їй шкода «мальчіков»? Чи вона з притомних?
Мама не з мацкви, почнемо з того. А все інше вас не стосується. Бо це особисте. Бо вона мама, єдина кохана донька якої разом з єдиним онуком проживає зараз в умовах війни. Мало того що, я проживаю в Україні 30 років із своїх 46, тобто окремо від своїх батьків, так ми і не бачилися вже четвертий рік. Як ви думаєте живеться такій мамі? Як ви думаєте, спричиняє така трагедія сімї, викликана обставинами, біль, і мені, і батькам?
Відповіла на ваше питання?
Катрінн• 08 мая 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Она могла быть не в курсе.

полностью с Вами согласна,не понимаю вот этого смайла на Вашем комментарии.Никто никому ничего не должен
Капуста Маша• 08 мая 2025
Ответ дляСама не знаю
Хєрак і знецінила, так щоб людину на саме дно опустити, щоб знала. А чого вона не має права нити, якщо цього хоче, це на вас особисто якось впливає?
Ви читаєте чим? Вона має право нити. Але не має права ображатися, якщо хтось вибрав інший шлях - жити, а не нити. І я почала з того, що хочеться бути жертвою - обирай подібний круг спілкування і живи в ньому.
Incol• 08 мая 2025
Нормально. Як би не було, навіть маючи тут родичів, люди не здатні емпатувати, не переживаючі ці емоціїї особисто.
Якщо подруга для вас важлива, як факт, не вимагайте розуміння, його не може бути, просто підтримуйте зв´язок та й все. Можна відпости, що типу ’сорі, сьогодні б видихнути і виспатися, трохи не готова морально до розповіді про косметолога’.
Молчунья• 08 мая 2025
Ответ дляdeep soul
Видите, все мы разные
А меня раздражает когда мне пишут из-за границы, как вы там, все хорошо?
Мир не крутится вокруг одного человека и его проблем
Але ж це основи спілкування: спершу поцікавитись , як справи у співрозмовника, а потім вже розповідати про себе.
´´Привіт, як ти сьогодні? Усе добре? ´´
- Ок. Тоді розкажу, як я сходила до косметолога?
- Ні , шкода. Якщо можу допомогти, кажи. Відпочинь, випий кави, буде час і натхнення, набирай, розкажу дещо цікаве.
автор АнтиТанкист • 08 мая 2025
Ответ дляБабулька
Так объясните.
Зачем вам ежедневное ’ты как?’
Вам я объяснять ничего не собираюсь.
Вишнёвая Леди• 08 мая 2025
Ответ дляСама не знаю
Ми обговорюємо виключно тему. Не мільйони інших людей, косметологів і чужих проблем.
О! І тут ми прийшли до висновку що всі люди різні, у всіх різне сприйняття проблем і інформації.
І подруга автора не екстрасен щоб здогадатись що потрібно автору - відволіктись на життєві дрібничкі, чи щоб автора віртуально обняли та поспівчувати.
Тому тут немає неправих і правих
Дуб береза• 08 мая 2025
Спросить, хочешь узнать в каком я состоянии после ночи?
Розумна Губка• 08 мая 2025
Ответ дляГореотума
А что ж так ?
Совсем не волновали умирающие от голода дети Африки ?
Особисто мене хвилювали, так само як Афганістан, придністров´я, Грузія у 2008. Але я взагалі емпатична і багато думаю.
Сама не знаю• 08 мая 2025
Ответ дляКапуста Маша
Вона має право ображатись, ще страждати, плакати, радіти, вона має право на всі почуття, злитись якщо хоче. Ви їй не вказуйте, бо зараз я вам розповім на які почуття ви не маєте права. Вона не жертва, вона живе в тяжких умовах.
КвартираЧья• 08 мая 2025
Так вона не вкурсі про обстріли ,нащо ображатися тоді?
автор АнтиТанкист • 08 мая 2025
Ответ дляКвартираЧья
Читайте текст
Ласунка• 08 мая 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Вам я объяснять ничего не собираюсь.
’Я а какой-то ступор впала. И не могу объективно оценить ситуацию.’
То вы с помощью темы уже оценили объективно ситуацию?
Розумна Губка• 08 мая 2025
Ответ дляСама не знаю
Так я вас по темі і запитую: якщо ’Похід до косметолога і уколи це не проблема, геть і близько.’, то до якої категорії ви відносите людей з міста автора, які ходять на уколи краси і косметолога? Ці люди без проблем? За вашою логікою.
Міні-бікіні• 08 мая 2025
Ответ дляСтриптизерка
Я теж з правого берега. Причому тут маніпуляшки сидимо і трусимося?
Не можу виїхати, бо син невиїзний студент. І не хочу виїждати
Лишається тільки сидіти і труситися. Не весь час звісно, бо треба працювати і жити це життя.
Бабулька• 08 мая 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Вам я объяснять ничего не собираюсь.
Потому что вы троль?
Неужели Лилу со своими ’поляками’?

Вы заметили, что вы не отвечаете на неудобные вам вопросы и огрызаетесь на неугодные комментарии?

И эти комментарии от тех кто живёт в Украине.
Стриптизерка• 08 мая 2025
Ответ дляСама не знаю
Люди взагалі істоти соціальні, з різнобарвними почуттями і відтінками. З яких пір потреба в увазі близької подруги, людини, почала називатись клянченням?
Якби вона подзвонила і сказала чесно - слухай поговори зі мною про це не можу заспокоїтися потрібна допомога у вигляді розмова, а подруга б її проігнорила - ок, тоді б ну якось можна зрозуміти обурення автора. Але ж вона корчить з себе страдилицю та обіжульку і щиро не розуміє що не так.
автор АнтиТанкист • 08 мая 2025
Ответ дляЛасунка
Вопрос в теме «как вы реагируете»
Вопроса «оцените меня и мои действия» - не было.
Сама не знаю• 08 мая 2025
Ответ дляРозумна Губка
Чому? вони з проблемою, вони живуть під обстрілами разом з автором. Похід до косметолога за межами війни не проблема. Я не відношу людей до ´категорій´.
Капуста Маша• 08 мая 2025
Ответ дляСама не знаю
В цих умовах вже четвертий рік півУкраїни живе. Скільки можна про це нити.
Бабулька• 08 мая 2025
Ответ дляЛасунка
Ага. Оценила и ей не понравилось
Трольная тема пошла не в то русло.
автор АнтиТанкист • 08 мая 2025
Ответ дляБабулька
Потому что вы троль?
Неужели Лилу со своими ’поляками’?

Троль. Отстаньте