Шкідлива молекула• 08 мая 2025
Знижка на техніку Бош і Сіменс?
Яку можуть зробити максимальну знижку, який відсоток ?
Шкідлива молекула
• 08 мая 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Хто саме має вам робити знижку?
Співробітники
Гола з конопель• 08 мая 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Співробітники
Каким образом? С каких пор сотрудники на что то делают скидку а не продают товар в магазине.
#Пойду_кгадалке• 08 мая 2025
Ответ дляГола з конопель
Ну, залежить від того, чого саме співробітники. Співробітники офісу дистриб´ютора Бош ст Сіменс мають знижки на цю продукцію.
Співробітники маркетів техніки також, але що їх має мотивувати віддати свою знижку автору- питання