Капуста Маша• Изменено 08 мая в 19:12

Ось так от лікарі вбивають людей. Тепер теж їх ненавиджу

Мені 25 років.
Натрапила на блог дівчинки, яка хворіла раком і вже померла. Вона писала кожен день те, як себе почуває. Рідкісний вид раку знайшли вже на 4 стадії і через рік боротьби вона померла.
Це мене дуже вразило, почала цікавитись цією темою.
Я палю, маю зайву вагу. Згадала, що у мене є медстрахування з роботи.
Вирішила походити по лікарям. Так, на профілактичний огляд, який, по хорошому, треба проходити раз в рік.
Пішла до кардіолога, травматолога, гастроентеролога та до інших.
Сіла, питають, що турбує, кажу, що на профілактичний огляд.
На мене дивляться як на дуру і спілкуються в стилі ʼну і чого ти приперласьʼ
Деякі лікарі взагалі висміяли.
Ніби я безкоштовно прийшла, їм платять за цей візит (приватні клініки).
Дуже неприємно. Виходить, в лікарню треба ходити, лише коли помираєш?
Барбітта• 08 мая в 19:13
Така собі тема для троллінгу...
автор Капуста Маша • 08 мая в 19:14
Ответ дляБарбітта
Така собі тема для троллінгу...
Ви ?
Ms. Анонимная• 08 мая в 19:14
Шопопало
So_so• 08 мая в 19:14
Не верю Вам.
Цветочница• 08 мая в 19:14
Хто вас вбиває? І до чого тут онко хворі, до вашого медогляду?
Барбітта• 08 мая в 19:15
Ответ дляКапуста Маша
Ви ?
На стіну, постукайся.
автор Капуста Маша • 08 мая в 19:15
Ответ дляЦветочница
А раптом я вже хворію, а не знаю? Або у мене 1 стадія не дай Боже?
Пукимончиг• 08 мая в 19:15
Так у вас куча проблем, лишний вес- эндокринолог, возможно кардиолог.какие нибудь анализы сдавали? Или так пошли
...аяприкольная• 08 мая в 19:16
Смешались кони, люди. Каким боком смерть человека к чекапу вашего организма? Врачи не боги и не все лечится.
И вот честно, не верю, что над вами
насмехались врачи, когда вы пришли на обследования. Тема так пособирать коменты.
So_so• 08 мая в 19:16
Ответ дляКапуста Маша
Сходите к психтатру
Вапщета• 08 мая в 19:16
Шо попало…
автор Капуста Маша • 08 мая в 19:16
Ответ для...аяприкольная
И вот честно, не верю, что над вами
Я вам кажу.
Кросівки оригінал• 08 мая в 19:17
І ви пішли додому? Просто посиділи у лікарів і все?
Цветочница• 08 мая в 19:17
Ответ дляКапуста Маша
Так ідіть до терапевта і попросіть направлення до онколога.
А продавець вас хоч не вбиває, бо не дай Боже ковбаса пропавша?
Доречі, прохожу раз на рік всіх лікарів, і прошу на аналізи направлення, то жоден навіть не запитав, а навіщо.
Де ви там ходите, хто зна.
Фокус-Покус• 08 мая в 19:18
Ходіть до безкоштовних. Ні мій сімейний лікар, ні гінеколог, ні мамолог, ні ендокринолог, ні окуліст ніколи не дивувалися і не висміювали моє бажання до планового огляду.
ОливьЕЖечка• 08 мая в 19:19
Ответ дляКапуста Маша
І як вони повинні це визначити ? По очах ?
Просіть сімейного виписати вам направлення на всі аналізи, сходіть здайте їх тисяч на 20 і ось тоді по лікарях
Цветочница• 08 мая в 19:19
Короче наїли лишню вагу і курите, а вбивають лікарі? Орігінально.
So_so• 08 мая в 19:19
Ответ дляФокус-Покус
Автор просто тролль, по слогу похоже на автора темы про Оксану Макар, один в один.
So_so• 08 мая в 19:20
Не поленилась, нашла
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3703296
Вчителька з мікрорайону• 08 мая в 19:21
Це ви ще в Англії не були. Тут поняття чек-ап взагалі не існує. Нічого не болить? Ну і перевірялись не треба. Знаю жінок, яким вже по 50 років, і вони тут ніколи не були у гінеколога. За їхньою логікою, навіщо, якщо нічого не болить. І навіть якщо болить - спочатку вам треба довести, що парацетамол не допомагає. А вже потім будуть шукати причини
Фокус-Покус• 08 мая в 19:22
Ответ дляКапуста Маша
А за що ви їх ненавидите?
Вони вам ще нічого не зробили😁
Навіть боляче ще не зробили...
ТАЗератти• 08 мая в 19:23
Я раз в рік ходжу на проф огляд до гінеколога і терапевта і здаю аналізи крові (загальний, біохімія, ліпідний профіль, глікований гемоглобін). Теж страховка, приватні клініки, різні лікарі. І от ні разочку з мене не ржали. Навпаки - гінекологи дуже хвалять, що ходжу на проф огляд, а не коли щось вже припекло.
Я б такое не носила, но продаю• 08 мая в 19:23
якщо звернетесь, коли вже будете помирати, вас теж будуть сварити, що пізно. Це моральний занепад медицини.
Тра Ля Ля• 08 мая в 19:24
Вы понимаете что такое профилактический осмотр? Это терапевт, анализы общим, ЭКГ он же сделает, гинеколог, спросят про жалобы.
Зліпок ступні• 08 мая в 19:24
Треба зі скаргами приходити, теж по страховій, вони просто і не зможуть вас нікуди направити просто так. Кожен аналіз повинен бути по причині...
Заюшка_хозяюшка• 08 мая в 19:24
Прям ненавидите? Ну и не ходите к этим гадам, не страдайте.
Копирайторша• 08 мая в 19:25
Ответ для...аяприкольная
И вот честно, не верю, что над вами
Тем более, если это частная клиника, не нужна им такая антиреклама. Деньги взяли, приятно поговорили, никто насмехаться не будет
Барвіночка• 08 мая в 19:25
Ответ дляВчителька з мікрорайону
И как они дожили по вашему, до 50 лет?
ТАЗератти• 08 мая в 19:27
Ответ дляЗліпок ступні
Ну в Україні є своя специфіка. Лікарю чесно кажу, що нічого не турбує і просто хочу профогляд, а потім разом вигадуємо якусь причину, щоб страхова покрила візит, аналізи, УЗІ. Ще ні разу жоден лікар не відмовився від цієї схеми.
успокойте_Меня• 08 мая в 19:27
Ликари вбывают людей,когда к ним приходятс 4 стадией.Да,они не Боги.