Боневтікла• 09 мая 2025
Блаблакар хто має досвід як водія?
Потрібно буде зʼїздити у справах в інше місто. Хочеться зекономити на паливі. Чи є сенс зареєструватися як водій та взяти кількох пасажирів? Чи реально це без рейтингу чи не варто й заморачуватись?
Результат:
вже голосів:
14 (63.64%)
Можна спробувати
8 (36.36%)
Не знаю
0 (0%)
Нічого не вийде
Шкідлива молекула• 09 мая 2025
Звісно реально, візьміть дівчат пасажирок) я до речі завжди їду з дівчатами водійками, бо мені так спокійніше, навіть якщо без рейтингу. Головне зробіть підтвердження документів щоб інші це бачили
Боневтікла
• 09 мая 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Безопасность не смущает? Пробуйте
Я з чоловіком буду, позаду 2 місця вільних.
Кидстаффовна• 09 мая 2025
Головне напишіть одразу в описі поїздки, що їдете власним авто і вільних місць лише 2.
Бо наприклад у напрямку, куди я їжджу, дуже часто нелегальні маршрутки маскуються під водіїв блаблакар ) а потім починають розказувати, що ціна насправді інша і шукати їх треба десь на академмістечку.
Боневтікла
• 09 мая 2025
Ответ дляКидстаффовна
Дякую! Добре, так і напишу.
Хомо_сапиенс• 09 мая 2025
Берите, я опытный водитель, причем ездила сама или с ребенком. Напишите что сзади 2 места, есть или нет место в багажнике и где готовы забрать и высадить.
Боневтікла
• 09 мая 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Дуже дякую!
Треба підробіток• 09 мая 2025
Одного разу так і зробила.
Зареєструвалася, без рейтингу.
Взяла одну людину. Все ж краще по дизель. Але людина яка їхала була з рейтингом. Якби новачок то навіть не знаю. Безпека?
Зареєструвалася, без рейтингу.
Lor111etta• 09 мая 2025
Зараз треба пройти додаткову верифікацію,бо я пару років,як нікого не брала.
В коментах добавте свої особливості.
Попиту зараз дуже мало,сайт пропонує свою ціну,а Ви вже вирішуєте.
З Чернівців до Вінниці в мене завжди були попутники,рейтинг максимально високий,відгуки чудові.
А останній раз лише одна пасажирка.
І то в одну сторону.
Назад -нікого. ((
В коментах добавте свої особливості.
А останній раз лише одна пасажирка.
І то в одну сторону.
Назад -нікого. ((
Боневтікла
• 09 мая 2025
Ответ дляLor111etta
В коментах добавте свої особливості.
А останній раз лише одна пасажирка.
І то в одну сторону.
Назад -нікого. ((
В коментах добавте свої особливості.
А останній раз лише одна пасажирка.
І то в одну сторону.
Назад -нікого. ((
Дякую!