Алгонавт• 09 мая в 17:28
В ліцеї примушують купувати шкільну форму.
Куди звертатися? З батьківськими радами не обговорювали в приказному порядку(
короткопамятна• 09 мая в 17:38
Ответ дляочки_ннадо
В моєму місті вже нема шкіл (може, яка початкова лишилася), а вже всі ліцеї.
То куди дитині, в Оптиму?
Може гімназії всі? Чи точно ліцеї?
Акукарача• 09 мая в 17:38
До речі
Пам´ятаєте скандал( країну не запамятала), де вчителька на уроці провірила бірку спідниці учениці. Виявилося, що якась дешева. Дитину мали відрахували з навчального закладу, бо то порушення . Бо одяг має бути лише певної фірми
Алгонавт
• 09 мая в 17:38
Ответ дляSo_so
Зачем Вы туда пошли? Будете теперь отравлять своему ребенку жизнь и другим детям.
Зачем экскурсии, кто хочет пусть едет с родителями, зачем мастер-классы, пусть дома делают, зачем книги, государство нам бесплатные даёт итд итп
Моя дитина там вчиться 4 роки. І я за екскурсії, майстер класи, держава не дає нам безкоштовні книжки, все купуємо за програмою інтелект. Просто не розумію, чому батьки, які проти форми мусять її купувати?
Робот Вертер• 09 мая в 17:38
Ответ дляочки_ннадо
А чим ліцей відрізняється від школи?
В моєму місті вже всі школи називаються ліцеями
Не може такого бути. Ліцеїв не більше 20% від всіх навчальних закладів.
Ворожу на каві• 09 мая в 17:39
Ответ длякороткопамятна
Чесно скажу, я була би рада. Кожен день забираю доньку з ліцею і дивлюсь, як дівчата то в топах з голим животом, без ліфчика зі стирчащими сосками, то в спідницях, які ледве жопу прикривають, в майках на бретелях, одна розмальована,як барбі вся в рожевому в короткій спідниці, в гетрах з бантами, то в спортивних штанах і т.д.. постійно чоловікові кажу, що це треш просто. Тому я була б тільки за шкільну форму. В найкращих школах світу всі в формі, а в нас одне краще за іншого, як на вулицю гуляти вийшли..
А что вам мешает своего ребёнка в частный лицей отправить? У многих форма
Или вы считаете, что лучшие школы мира - государственные бесплатные?
очки_ннадо• 09 мая в 17:39
Ответ длякороткопамятна
Може гімназії всі? Чи точно ліцеї?
Гімназіями лишилися ті, що і були. А школи вже ліцеями стали. В школі нічого не змінилося, крім назви
Ворожу на каві• 09 мая в 17:40
Ответ дляРобот Вертер
Якщо в статуті навчального закладу прописана обов´язкова форма, то доведеться носити.
А на основании какого законодательного акта гос школа может себе в устав такое написать?
Акукарача• 09 мая в 17:40
Ответ дляочки_ннадо
А чим ліцей відрізняється від школи?
Так. Навіть в селах. Де є 11 класів.
Колишня зош
Гадаю_По_шнуркам• 09 мая в 17:40
Ответ дляочки_ннадо
Ви плутаєте
Сяду на шию, дорого!• 09 мая в 17:40
Ответ дляРобот Вертер
В державному цілком законно, якщо прописано в статуті і затверджено Радою ліцею.
Ссылку на закон имеете?
Все прихоти директрис не законны.
Ворожу на каві• 09 мая в 17:41
Ответ дляРобот Вертер
Кто такие рада лицея? Это ветвь законодательной власти?
Робот Вертер• 09 мая в 17:41
Ответ дляАлгонавт
Це державна школа-ліцей. 4 роки не було ніякої форми. Читала роз´яснення освітнього обулцмена, що ніякі устави не можуть суперечити законодавству,.
Уточніть, в якому саме законі є чітка заборона на введення форми в навчальному закладі?
Гигиенишвили• 09 мая в 17:41
Ответ дляРобот Вертер
Никакой устав не может быть выше нормативных документов высших органов власти. Несколько лет назад уже ставили жирную точку в этом вопросе: требовать форму не имеют права.
Ответ дляочки_ннадо
То куди дитині, в Оптиму?
Дело не в том, что это лицей или гимназия или нвк. Дело в том, что некоторые родители стремятся всунуть ребенка в хорошую школу, но так, чтобы придти и разрушать установленные порядки. Полно вокруг школ без формы, туалетную бумагу можно свою давать, никаких проблем, иди туда и будь счастлив.
Ленивица-красавица• 09 мая в 17:41
Автор, а что вас вообще смущает? Меньше заморочек, а что надеть
Гадаю_По_шнуркам• 09 мая в 17:41
Ответ дляАкукарача
Так. Навіть в селах. Де є 11 класів.
Колишня зош
Ну так вирішальне те, що там більше 9 класів, а не всі школи. Зараз буде ще менше шкіл з 10-11 класами.
Виправлялочка• 09 мая в 17:42
Мда, шкільна форма під час війни то прям саме нагальне питання в освіті, краще б освітнім процесом переймалися.
короткопамятна• 09 мая в 17:42
Ответ дляВорожу на каві
Это к чему? В государственный хороший будет поступать, а платить за частный 1000 дол/мес + и возить через весь Киев ежедневго нет желания. И, если нет школьной формы, то это не значит, что нужно ходить в школу полуголой, а у нас это воспринимается именно так. И только попробуй девочке замечание сказать, мама вроде таких, как автор сразу рот откроет. Поэтому учителя просто молчат
Ворожу на каві• 09 мая в 17:42
Ответ дляРобот Вертер
Вы вообще понимаете, что школа не может самостоятельно ничего ’вводить’? Она не обладает такими полномочиями в принципе
Робот Вертер• 09 мая в 17:43
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Всі шкільні статути мають добровільний характер і не є обов´язковими до виконання.
Ліцей - не школа.
Це навчальний заклад з конкурсом, рейтингом, і не за місцем проживання.
Не подобаються правила - велкам в пту чи як там врни називаються.
Виправлялочка• 09 мая в 17:43
Ответ дляАлгонавт
НЕ мусять, рівно як а немають законних підстав примушувати.
короткопамятна• 09 мая в 17:43
Ответ дляочки_ннадо
Ясно. У нас навпаки школа стала гімназією і тепер ліцеєм.
Гадаю_По_шнуркам• 09 мая в 17:43
Ответ дляРобот Вертер
Є чітка заборона висувати вимоги, які обмежують право дитини вчитися в держзакладі, окрім конкурсного відбору за знаннями при прийомі.
Гигиенишвили• 09 мая в 17:43
Ответ дляВиправлялочка
Да, притом что учителя ходят бог знает в чем.
spart-5037• 09 мая в 17:44
Ответ дляSo_so
При чем тут экскурсии к форме, которая шьется в индивидуальном порядке с откатами в карман директору лицея ?
Алгонавт
• 09 мая в 17:44
Ответ дляочки_ннадо
У нас була гімназія, з минулого року ліцей, ніби кажуть, що гімназія, це лише середня школа, а якщо є старша, то вже ліцей. Але можливо щось плутаю.
очки_ннадо• 09 мая в 17:44
Ответ дляРобот Вертер
Аж погуглига.
Назва ’школа’ лишилася в спортивних школах. Їх 3 на місто.
Ворожу на каві• 09 мая в 17:44
Ответ длякороткопамятна
Для таких как вы: вы не имеете права диктовать посторонним людям как им одеваться.
Оскорбляетесь внешним видом окружающи? Платите деньги!
Виправлялочка• 09 мая в 17:44
Ответ дляГигиенишвили
Угу, деякі не бачать принципової різниці де можна носити лєопардові лосіни.
Криниця щастя• 09 мая в 17:44
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Все правильно, але надайте докази, що вас примушують носити форму.
Какие доказательства вы хотите ? Переписку в чате ?
Смешно читать такие сообщения-дайте доказательства