Алгонавт• 09 мая 2025
В ліцеї примушують купувати шкільну форму.
Куди звертатися? З батьківськими радами не обговорювали в приказному порядку(
Ленивица-красавица• 09 мая 2025
Для лицея нормальная практика. У нас пиджаки шили на заказ на каждого ученика
тяжкаялюдина• 09 мая 2025
В ліцеїв є свій устав,і це не суперечить законодавству.Є роз´яснення від міносвіти.Якщо ви не згодні,то обираєте інший заклад
Ворожу на каві• 09 мая 2025
Смотря какой лицей.
В гос это незаконно.
В частном- не обсуждается
В гос это незаконно.
В частном- не обсуждается
Слобожаночка• 09 мая 2025
Попросите у них ознакомиться с их уставом и хоть будете знать, с чем вы согласились, когда пошли в тот лицей
Гадаю_По_шнуркам• 09 мая 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Покажіть нам роз´яснення міносвіти, хочу подивитися.
тяжкаялюдина• 09 мая 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Гугліть
интайм_не_предлагать• 09 мая 2025
Ответ дляЛенивица-красавица
А у наших чорні худі оверсайз, і ніяких піджаків і ´´ділового стиля´´
Прийшли в джинсах? Слава Богу, що не в спортівках, і на тому дякуємо.
Авторе, що за ліцей? Яке місце в рейтингу ЗНО посідає, він точно вартий того, щоб терпіти таргани керівництва?
очки_ннадо• 09 мая 2025
Ответ длятяжкаялюдина
А чим ліцей відрізняється від школи?
В моєму місті вже всі школи називаються ліцеями
Гадаю_По_шнуркам• 09 мая 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Гугліть
Гугліть самі свої фантазії. Нема такого.
Акукарача• 09 мая 2025
А що дивного. Моя старша ходила в шкільній формі теж. Інколи шили на замовлення для усього класу
Звичайна школа
Гадаю_По_шнуркам• 09 мая 2025
В УФМЛ ніякої форми нема, половина ходять в спортивках. І це нормально.
тяжкаялюдина• 09 мая 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну нема,то нема.Мені байдуже чого там у вас нема.
Гадаю_По_шнуркам• 09 мая 2025
Ответ дляАкукарача
Звичайна школа
Ви хотіли сказати мажорна школа 10 років тому :)
короткопамятна• 09 мая 2025
Чесно скажу, я була би рада. Кожен день забираю доньку з ліцею і дивлюсь, як дівчата то в топах з голим животом, без ліфчика зі стирчащими сосками, то в спідницях, які ледве жопу прикривають, в майках на бретелях, одна розмальована,як барбі вся в рожевому в короткій спідниці, в гетрах з бантами, то в спортивних штанах і т.д.. постійно чоловікові кажу, що це треш просто. Тому я була б тільки за шкільну форму. В найкращих школах світу всі в формі, а в нас одне краще за іншого, як на вулицю гуляти вийшли..
Робот Вертер• 09 мая 2025
Якщо в статуті навчального закладу прописана обов´язкова форма, то доведеться носити.
Алгонавт
• 09 мая 2025
Ответ дляСлобожаночка
Це державна школа-ліцей. 4 роки не було ніякої форми. Читала роз´яснення освітнього обулцмена, що ніякі устави не можуть суперечити законодавству,.
очки_ннадо• 09 мая 2025
Ответ дляАкукарача
Звичайна школа
Для чого вона у вс? По підвалах сидіти?
Як на те пішло, то я хочу, щоб вчителі теж у формі ходили.
Гадаю_По_шнуркам• 09 мая 2025
Всі шкільні статути мають добровільний характер і не є обов´язковими до виконання.
короткопамятна• 09 мая 2025
Ответ дляSo_so
Зачем Вы туда пошли? Будете теперь отравлять своему ребенку жизнь и другим детям.
Зачем экскурсии, кто хочет пусть едет с родителями, зачем мастер-классы, пусть дома делают, зачем книги, государство нам бесплатные даёт итд итп
100%
Гадаю_По_шнуркам• 09 мая 2025
Ответ дляАлгонавт
Все правильно, але надайте докази, що вас примушують носити форму.
Робот Вертер• 09 мая 2025
Ответ дляВорожу на каві
Смотря какой лицей.
В гос это незаконно.
В частном- не обсуждается
В гос это незаконно.
В частном- не обсуждается
В державному цілком законно, якщо прописано в статуті і затверджено Радою ліцею.
Ворожу на каві• 09 мая 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Я прям хочу увидеть это разъяснение, в котором миносвиты разрешает государственному учреждению такое самоуправство).
Дайте ссылку
очки_ннадо• 09 мая 2025
Ответ дляSo_so
В моєму місті вже нема шкіл (може, яка початкова лишилася), а вже всі ліцеї.
То куди дитині, в Оптиму?
интайм_не_предлагать• 09 мая 2025
Ответ дляРобот Вертер
А якщо не в піджаку, то відрахують? Це теж в ´´статуті´´ прописано?