Проработник• 09 мая 2025
Отак ціни, потихеньку повзуть вгору.
Сир 300 грм Президент, не 9 навіть відсотків, а 5%- 91,20🤯Був же нещодавно 70+😳
Торти теж вражають, але без них можна обійтися, а без творогу?!
Акукарача• 09 мая 2025
Ответ дляВесела пiсенька
У 2021 році почала вести домашню бухгалтерію. Моя статистика, можливо комусь буде цікаво: сума на продукти харчування на 1 людину у місяць (середне за рік):
2021 рік - 2500 грн
2023 рік - 3600 грн
2024 рік - 4770 грн
2025 рік - 7350 грн
Весь цей час їли приблизно однаково. Київ
2021 рік - 2500 грн
2023 рік - 3600 грн
2024 рік - 4770 грн
2025 рік - 7350 грн
В нас 10000 вже давно.
Заставляличка• 09 мая 2025
Ответ дляМилота
Кстати, в атб сейчас масло Белоцерковское 82% по 80 грн, до среды такая цена
72%
Заставляличка• 09 мая 2025
Ответ дляНаизнанку
зелонский кинул миллионы людей, что за него голосовали. такая ж редкая м…
ну чому кинув? конкретики він нічого тоді не обіцяв..,
ще його команда тоді вихвалялась, що креативна виборча компанія построєна так була, що з виборців кожен думав те,що йому хотілося,щоб було.
Респект хлопчикам, нічого не скажеш, молодці. Дійсно, вони - не лохи.
Библиотекарь• 09 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Посмійтеся ви. У мене свекруха якраз молочку і продає. Тому я знаю. Мені вас шкода. А бабка сушила яблука для себе під марлинкою і з мухами у вільному доступі для городських А чорнослив, щоб гарно блищав розведена сажа з цукром. Вже мовчу про порося для себе на молоці і на хімії на продаж. Так само клубній для себе і грядках на продаж гімном удобрення з туалету
За молоко ви мовчите. Для себе росою, для людей травою. чи які там підводні каміння?
ЛюбимаЯНЬ• 09 мая 2025
Моя мама працює в одному з супермаркетів Києва, каже вартість м´яса підвищується щотижнево(
Наизнанку• 10 мая 2025
Ответ дляЗаставляличка
почитайте его предвыборную компанию, послушайте интервью- закончу войну за один день. нет, они не молодцы, они самое худшее, что могло случится с Украиной и нами.