Проработник• 09 мая 2025
Отак ціни, потихеньку повзуть вгору.
Сир 300 грм Президент, не 9 навіть відсотків, а 5%- 91,20🤯Був же нещодавно 70+😳
Торти теж вражають, але без них можна обійтися, а без творогу?!
Милота• 09 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Зараз акція лише на 73. Може цінники не поміняли. Я вчора теж купила сирки чудо по 17 грн в чеку 24, і рис де люкс по 43, а вибили по 88 грн. Атб ще той обманщик. Побачила вже вдома
Я чек как всегда сразу выбросила, но на холодильнике был ценник с акцией у них. Сейчас еще на сайте гляну
Экспертиза• 09 мая 2025
Ответ дляБабульція
Де це такі ціни, Київ, ціна творогу ’свого’ зараз 200 грг/кг .
у нас 300.
Киев, Оболонь
Заставляличка• 09 мая 2025
Ответ дляНаизнанку
не потихоньку, а стремительно. нет слов, что делают эти клоуны..
’ХУЖЕнеБУДЕТ’
( а про нюанси не розповідали.)
Самая СоветЧиваЯ• 09 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Знаєте скільки треба вкладати в це, ще і заробити хочеться, а тут сир по 80. Це смішно.
Так це ’знедирений’, тобто з відходу після сепаратору. Раніше взагалі свиням виливали)))
Наизнанку• 09 мая 2025
Ответ дляЗаставляличка
’ХУЖЕнеБУДЕТ’
( а про нюанси не розповідали.)
зелонский кинул миллионы людей, что за него голосовали. такая ж редкая м…
Самая СоветЧиваЯ• 09 мая 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Из пары коров молока столько, чтоб делать творог и его продавать не тольео на рынке, но и по знакомым?)))
Навіть з однієї може бути стільки, щоб продавати на базарі і по знайомим.
Самая СоветЧиваЯ• 09 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Ну і яка там якість? Ви перевірте на наявність соматичних клітин. Чогось селяни роблять все окремо для себе і на продаж)
Не розказуйте ці анекдоти. Не роблять ніхто нічого ’для себе’ елітного. Найчастіше ’для себе’ те, що не поодасиш
Саджу все зарання• 09 мая 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Посмійтеся ви. У мене свекруха якраз молочку і продає. Тому я знаю. Мені вас шкода. А бабка сушила яблука для себе під марлинкою і з мухами у вільному доступі для городських А чорнослив, щоб гарно блищав розведена сажа з цукром. Вже мовчу про порося для себе на молоці і на хімії на продаж. Так само клубній для себе і грядках на продаж гімном удобрення з туалету
Акукарача• 09 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Якісну продукцію забирають з дому або в місті мають своїх клієнтів і віддають.
Якщо продавець стоїть на базарі, то якість чекати не варто.
Акукарача• 09 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Так мухи і сажа це краще ніж діоксид сірки, і консерват Е220 яким обробляють при промисловому виробництві.
Всеодно потрібно мити в гарячій воді або піддавати термічній обробці
Саджу все зарання• 09 мая 2025
Ответ дляАкукарача
То на здоровя) гімно теж натурпродует, але в тій клубніці багато нематод
Взагалі наші люди дуже недобросовісні.
Акукарача• 09 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Взагалі наші люди дуже недобросовісні.
Тому потрібно шукати виробника якому довіряєш. .
Ви мабуть гімна наїлися, що така агресивна
Самая СоветЧиваЯ• 09 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Себе пожалійте, з такими родичами. Мої людям продавали, що самі вживали. Чи швидше навпаки, бо об´єми були великі. І для гімна у нас була (і зараз є) каналізація, а не городи
Пэрисхилтонша• 09 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Вірте далі про натуральність
Ми також за такою ціною беремо. І молоко у цієї ж жінки. Це наша сусідка по дачі. Так в молоці скільки вершків, що я їх окремо збираю, бо таке жирне молоко неможливо пити. Думаєте, що в палі буде стільки жиру?
Самая СоветЧиваЯ• 09 мая 2025
Ответ дляАкукарача
І не кажіть, ніби його немитим їдять. Хоча люди ті такого складу, як добриво їх для полуниці. Через таких і гребую ’домашнім’, бо в кого купити нормальне треба ще знати
Саджу все зарання• 09 мая 2025
Ответ дляАкукарача
З яких пір правда, то агресія?) Вам легше стане жити, незнаючи правди. От у нас жіночка молочку привозить, а пляшечки набирає з інфекційки, що через дорогу біля базарчику. Люди беруть)
Саджу все зарання• 09 мая 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Так до чого мої родичі, то всі так роблять. І на гівні гарно родить. Щоб було на продаж, має бути врожай. Каналізація
. В селах гівно на городі закопують. А клубнічкк розбавлених поливають
Флюорография гуся• 09 мая 2025
Ответ дляМилота
А что едите?
Від всього відмовилась, легкість відчуває
Меломанка Маланка• 09 мая 2025
Ответ дляСвекруня
Да на все цены ползут и ползут вверх(( я уже устала о@@@вать....
мене рятує близькість до кордону, раз-два на тиждень їду затарюватись в Польщі, Інакше туго би було
Самая СоветЧиваЯ• 09 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Що це за такі елітні села? Бо в нашому такого ніхто не практикує. А щоб родило є інші методи
Акукарача• 09 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Це ваш досвід, а не правда.
Жодна людина яка себе поважає не буде купувати в жіночки з пляшками. Хоча впевнена, що це молоко сирим ніхто не вживає і кипіння обов´язково
Тільки скляні банки в нормальних господарів і клієнтів, які дбають про своє харчування
Меломанка Маланка• 09 мая 2025
Ответ дляАліса-90ae
В мене немає жодних питань стосовно роста цін
гетманцев на Порадниці?
Меломанка Маланка• 09 мая 2025
Ответ дляНаизнанку
нікого він не кидав, він чесно і відверто показував ’людям’ свій ’кінець’. так що самі себе кинули, туди вам і дорога
Місячне Сяйво• 09 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Тільки тут читаю такі казки. В реалі зовсім інша картинка
Самая СоветЧиваЯ• 09 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
І то не ’всі так роблять’, то ви таких навколо себе зібрали, подібне до подібного. А ’всі’ інакше роблять, бо нормальні люди, а не добриво для ексклюзивної полуниці
Капитошечка• 09 мая 2025
Я работала на молочке и творог Президент мог месяц просроченный лежать и ничего ему не было. А так всегда беру по акции творог и не переплачиваю.
Тектологиня 80lv• 09 мая 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Я теж знаю, що хто вирощує на продаж, то ті вирощують окремі грядки для себе, і окремі на продаж. Хто м´ясо на продаж - так само, для себе натуральним годують, а на продаж завжди комбікормом. Полтавська область.
Саджу все зарання• 09 мая 2025
Ответ дляАкукарача
Це ваш досвід, а не правда.
Ви хоть раз бачили молочку в склі
Весела пiсенька• 09 мая 2025
У 2021 році почала вести домашню бухгалтерію. Моя статистика, можливо комусь буде цікаво: сума на продукти харчування на 1 людину у місяць (середне за рік):
2021 рік - 2500 грн
2023 рік - 3600 грн
2024 рік - 4770 грн
2025 рік - 7350 грн
Весь цей час їли приблизно однаково. Київ
2021 рік - 2500 грн
2023 рік - 3600 грн
2024 рік - 4770 грн
2025 рік - 7350 грн
Акукарача• 09 мая 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Ви хоть раз бачили молочку в склі
Все життя купую тільки в скляних банках.