Галя-краля• 23 апреля в 22:19

Просто дуже зла!

Маю молодшого брата. 27 рочків, з категорії мамина царапка. Мама все за нього вирішує і навіть відповідає на питання адресовані йому. Не говорячи, що весь одяг мама обирає та купує і не тільки одяг. Це щоб ви розуміли загальну картинку.
Домовилися їхати до бабусі на Великдень. Тато був на роботі і мені потрібно було забрати їх з братом. Вже, коли сіли в авто, то мама сказала брату, щоб той мовчав, бо в нього ангіна. Типу, не потрібно заразу розносити. Тут я звичайно охреніла, бо в авто були ще й мої діти. Сказала, що якщо хворий, то краще нехай залишиться, бо бабусі точно ангіни не потрібно. Але мама наполягла, що він не заразний)) Як же це дитятко м´яска не з´їсть? Хоча завжди, якщо хтось з дітей, чи я пчихне, то їхати не можна, щоб нікого не заразили.
Результат: вчора захворів син, а сьогодні я. Тепер якщо якимось дивом за ніч не одужаю, то потрібно брати лікарняне. Зателефонувала, подякувала.
І так воно в нас завжди працює. Але я розумію, що сама винна. Потрібно було висадити і повернутися додому. Та не хотілося сварки в свято.
Старшенькі, на вас також всім по фігу? Чи це тільки у нас так виходить?
Маурита• 23 апреля в 22:22
Ми молодші
І на нас срати хотіли
Маурита• 23 апреля в 22:23
Я ще допишу,що мені такі здається,що одних дітей люблять більше за інших
Леди_на_драндулете• 23 апреля в 22:23
такое чувство что вы просто ищите к чему придраться
нет, то что он вас бесит я и так вижу
Мастер Класс• 23 апреля в 22:23
у меня недавно был ларингит, я не то мяска не хотела, я дышала через раз. ему не лень было переться7 лучше бы дома полежал без маминого внимания
Кили и Манджаро• 23 апреля в 22:24
Ви праві, це треш і пофігізм. Якого треба було пертись?
автор Галя-краля • 23 апреля в 22:24
Ответ дляЛеди_на_драндулете
нет, то что он вас бесит я и так вижу
Є таке. Але, мабуть, більше дратує це мамиме няньчання дорослого дядька.
Кили и Манджаро• 23 апреля в 22:24
Ответ дляМаурита
Вам не здається, частіше так і буває.
Леди_на_драндулете• 23 апреля в 22:24
Ответ дляГаля-краля
мать не трогайте
а этому сранделю - выпишите
автор Галя-краля • 23 апреля в 22:25
Ответ дляМаурита
Воно так і є. Але можна ж це так відкрито не демонструвати.
На пів ставки• 23 апреля в 22:25
Инфантилы какие-то, что мама, что сыночка.
автор Галя-краля • 23 апреля в 22:26
Ответ дляМастер Класс
Якщо темка поїсти, то його нічого не зупине. Це з дитинства так. Будь які гості, я вдома залишаюся, а його беруть, щоб щось смачненьке поїв.
Твоя космішна• 23 апреля в 22:27
а шо значит ’ позвонила подикувала’.
я б так подякувала, такими фуями обложила, на Марсе было бы слышно.
НО́!! этто если бы от меня че- то скрыли, а потом упс и я не имела на это влияния.
Я ненпвижу скпндалы, но если шо- решения принимаю быстро. И чапалв бы мамо с братом быстро.
КокошинЭль• 23 апреля в 22:27
Ответ дляГаля-краля
Повірте, в дальнотерміновій перспективі ваш брат буде дуже нещасною, самотньою людиною. То лише здається, що мама йому зараз робить добре, по факту вона його не випустила в доросле самостійне життя і чим старше він ставатиме тим менше матиме шансів вирватися з цієї засмоктуючої зони комфорту.
Ну і ваші стосунки з братом це ваші стосунки, маму не обов´язково слухати. Я б брату прямо сказала давай виходь.
Пес Патрон• 23 апреля в 22:27
Ответ дляГаля-краля
готуйтесь..- коли колись спадок мати ділитиме- у вас буде жирний ’0’.
Кили и Манджаро• 23 апреля в 22:28
Ответ дляГаля-краля
Так демонструють, коли просто на іншу дитину пофіг. По собі знаю.
Не по темі, але після обстрілів мого міста мама дзвонила і розказувала, що у сестри голова болить, бо в ’ тому закордоні дощі’.
автор Галя-краля • 23 апреля в 22:28
Ответ дляЛеди_на_драндулете
мать не трогайте
а этому сранделю - выпишите
Я вже мільйон разів говорила, що об стінку горохом. Йому дуже зручно. Більше того, мій старший син в шоці з цього.
Маурита• 23 апреля в 22:28
Ответ дляГаля-краля
Можна,але мабуть їй вже фіолетово.
Я просто дивлюся на свою,як вона змінилися.
Ні,були там бздики,але зараз це просто виходить за всі межі ((
автор Галя-краля • 23 апреля в 22:32
Ответ дляКили и Манджаро
Як? У мене сльози... Це в рази гірше, ніж ця ангіна.
ТайТаке• 23 апреля в 22:33
Ответ дляЛеди_на_драндулете
нет, то что он вас бесит я и так вижу
Мамо, та вгамуйтесь вже.
Леди_на_драндулете• 23 апреля в 22:34
Ответ дляТайТаке
Мамо, та вгамуйтесь вже.
Иди уже спать
Будет ещё яйцо жизни учить
Кили и Манджаро• 23 апреля в 22:34
Ответ дляГаля-краля
Лайфак- спілкування до мінімума. Повірте, всі проблеми ляжуть на Вас, а не царапку.
ТайТаке• 23 апреля в 22:34
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Иди уже спать
Будет ещё яйцо жизни учить
Курицу?
Джем Шакіри• 23 апреля в 22:39
Ответ дляМаурита
Ми молодші
І на нас срати хотіли
Ага, тоже младшая, особого отношения никогда не было ко мне
Советничаю тут• 23 апреля в 22:40
Не зовсім зрозуміло до чого царапка і що він вас заразив? Заризити вас можуть і на роботі і в магазині. Тому тут або самій ізолюватися або брати відповідальність на себе.
Я старша дитина, але молодшу на 10 років сестру люблю, хоча ж ви розумієте що з такою різницею в віці уваги їй було більше.
автор Галя-краля • 23 апреля в 22:45
Ответ дляСоветничаю тут
Любите завдяки, чи всупереч? Бо у мене дуже багато перешкод стоїть до гарних відносин з братом. Створені вони, нажаль, мамою. Все залежить від того, як ці відносини налагодять батьки. Я по своїх зараз дивлюся, вони вже підлітки і дуже гостро реагують на якусь несправедливість чи більшу/меншу прихильність. Потрібно обрати баланс, щоб ці відносини між дітьми залишилися на довго.
marishka1001• 23 апреля в 22:47
Нажаль теж схожа проблема. Молодшого любить з невісткою разом,а я в мої діти нікому не потрібні. Мене навіть можна опустити,ніжче плінтуса,а от невістку треба ублажати з сином . Досі не можу второпати як так...??? Це ж моя мама. Намагалася сказати щось,так вона одразу захищатися і типу :- я тебе народила ,виростила ,а ти тут мені виказувати надумала
автор Галя-краля • 23 апреля в 22:49
Ответ дляmarishka1001
Я думаю, що з невісткою в нас буде схожа темка. Хоча навіть дівчини ще немає.
Ловлю капці• 23 апреля в 22:49
у нас решает тот чия машина.
а как там бабуся, ок?
Советничаю тут• 23 апреля в 22:50
Ответ дляГаля-краля
Не зрощуміла вашого питанря. Люблю, бо люблю, коли почала стиратись різниця в віці вона стала мені найкращою подругою . На всі концерти ми з нею разом, кожні вихідні вона в мене товчеться з моїми дітьми.
автор Галя-краля • 23 апреля в 22:55
Ответ дляСоветничаю тут
Це дуже гарні відносини. Але в нас так: ’ Брате, приїдь допоможи мені.’ ’ Нууу треба маму запитати’. В результаті ніт, бо мама сказала, що я сама можу.
’ Брате, приїзди на святкування ДН’. ’ Обов´язково буду’.
До речі, працює і гарно заробляє. Але жодного разу не купив подарунка ні мені, ні племінникам. Навіть квітки якоїсь чи смаколика. Я два роки тому коли запрошувала, то замовила йому букет еустом. Вирішила розірвати шаблони, так би мовити. Але мама сказала, що це даремна трата грошей. Якось так.