Невидимка Майя• 09 мая в 19:23
Как у вас на работе с персоналом? И сфера?
У нас на одно место ищут человека месяцами, это треш, ранее выбирали кандидатов сейчас людей вообще нет
Свій варік• 09 мая в 20:30
Бухгалтера шукають вже більше року (я прийшла тимчасово, до лікарняного по вагітності і пологах), шукають єдиного бухгалтера на зарплату 16 тисяч, держслужба😂
Я досі виконую усю роботу за 50% від окладу, бо дурних немає