Невидимка Майя• 09 мая 2025
Как у вас на работе с персоналом? И сфера?
У нас на одно место ищут человека месяцами, это треш, ранее выбирали кандидатов сейчас людей вообще нет
Невидимка Майя
• 09 мая 2025
Ответ дляir.zhuck
Що за вакансія?яке місто? Зарплата?
Піцейола зп 28-30 тис; продавець ТЗ 25 тис, Київ магазин маленький оборот кожного дня, 170-200 тис.
Невидимка Майя
• 09 мая 2025
Ответ дляЛагшмивара
Школа 😂 вакансії тільки на папері
Ого а чому так?
Лагшмивара• 09 мая 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Ого а чому так?
Тому що вчителі хочуть мати зарплату. Тому працюють на 1,5 і більше ставки.
Альдебаран• 09 мая 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Ого а чому так?
Тому що треба заплатити, щоб на мінімалку влаштуватися
Невидимка Майя
• 09 мая 2025
Ответ дляЛагшмивара
Ну якщо це всіх влаштовує то норм
Лагшмивара• 09 мая 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Ну якщо це всіх влаштовує то норм
Але ж є предмети, які закривають ’ глибокі пенсіонери’ і молять бога,щоб вони не пішли з роботи.
От тоді буде колапс повний.
Правда війна трошки змінила ситуацію у цьому плані. Кадри пішли до школи 🫣
От тоді буде колапс повний.
Я не Тролль• 09 мая 2025
Женщин быстро находят, мужчин неофициально тоже, не на рабочие специальности
Невидимка Майя
• 09 мая 2025
Ответ дляЛагшмивара
От тоді буде колапс повний.
То добре що пішли моя рідна сестра що зараз в рашці проживає, закінчила фіз мат і працювала рік в школі то справжнє жахіття було, коли вони з чоловіком переїхали сказала в школу не піду більше
Все будет, но потом• 09 мая 2025
Ответ дляЛагшмивара
От тоді буде колапс повний.
Кадри пішли за бронью. На зарплати 10 тис чоловіки сім´ї не прогодують. У нас виробництво, люди потрібні, чоловіки робочих професій, але....всі розуміють ситуацію.
Невидимка Майя
• 09 мая 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Ну в нас продавці і працівники кухні, броні також дають, але взагалі нікому не цікаво, розумію що зп не висока, але завжди люди приходили працювати
Лагшмивара• 09 мая 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Ну якщо вони пішли, то значить обрали для себе варіант або/або.
Їх же силою ніхто не тягнув. Хто взагалі далекий від педагогіки за освітою, то йдуть на посади на кшталт - педагог - організатор. Молоді хлопці працюють.
Все будет, но потом• 09 мая 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Фізичні роботи зараз не в почьоті. Молодь хоче в крипту за мільйонами, середнячки на насиджених сидять. Шукайте 50+ у кого здоров´я дозволяє.
Невидимка Майя
• 09 мая 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Такі й залишилися, я ними задоволена, в мене чоловік просрав на крипті десь 2 тис дол, такі там заробітки сказала йому тільки попробуй знову туди полізти
Невидимка Майя
• 09 мая 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Все хорошо. Стоматология
Ну то зрозуміло така сфера завжди буде все нормально
Все будет, но потом• 09 мая 2025
Ответ дляЛагшмивара
Що значить або/або? Ці чоловіки щойно закінчиться мобілізація тікатимуть з тих шкіл куди очі глядять. Маю знайомого котрий з протрузіями після школи заради броні пішов категорію Е на водійське робити аби на фуру сісти з бронню, бо 10 тис і купу зайо*у у школах не витримує.
Леди_на_драндулете• 09 мая 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Если доктора хорошие, да. С рукожопами сложно работать
Невидимка Майя
• 09 мая 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
До таких мабуть люди просто перестають ходити
Леди_на_драндулете• 09 мая 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Нет ))
Невидимка Майя
• 09 мая 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Нет ))
Мазахісти? Це ж зуби всі бояться 😁
Леди_на_драндулете• 09 мая 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Мазахісти? Це ж зуби всі бояться 😁
Никто не боится. Люди любят слышать то, что хотят, а не правду. А многие доктора не умеют лечить, но умеют убедить пациента, что они гении и правы во всем.
Невидимка Майя
• 09 мая 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Так зустрічала в житті таке, добре що завжди хожу ще до когось
Лагшмивара• 09 мая 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Те і значить - або у школу на 7 тис або на війну. Бо не всі готові на водіїв,як ви пишете.
Там хлопці молоді... які фури, я вас прошу.
Вони тяжче ручки з телефоном в руки не брали ніколи
Невидимка Майя
• 09 мая 2025
Ответ дляЛагшмивара
Ну це ж треба мати і освіту, наприклад мені 30 років то в мій час майже ніхто в пед не вступав, ну хіба що на перекладачів
Лагшмивара• 09 мая 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Нещодавні зміни до законодавства ще дозволили бронь на позашкілля - освіта значення немає. То тепер всі бажаючі можуть прийти
На іноземну мову, інформатику йдуть
Пенек Возмездия• 09 мая 2025
Очень плохо закрываются мужские вакансии,т.к. найти мужчину,который может свободно передвигаться и имеет действительные военно-учетные документы- это целый квест.
С вакансиями, где могут работать женщины, попроще, но в общем качество соискателей ну очень просело