Цвірінь• 09 мая в 19:42
Іспит з української мови
Дівчата, хто складав іспит з ккр.мови для виконання службових обов´язків?
Є Іспит на визначення рівня володіння державною мовою 2.0 (для виконання службових обов´язків), наприклад я скдадала в 2022 р. А є з цифрою 3.0
Що це означає?
Джага-джага• 09 мая в 20:13
3.0 з 2023 року. Якщо у вас вже є сертифікат з мови, то вам не потрібно передавати за новою версією
Цвірінь
• 09 мая в 20:32
Ответ дляДжага-джага
Зрозуміло. Дякую.так, в мене 2.0.
3.0 це, напевно, нові завдання , більш ускладнено
Джага-джага• 09 мая в 23:04
Ответ дляЦвірінь
Зрозуміло. Дякую.так, в мене 2.0.
Якщо у вас вже є сертифікат, то вам не потрібно нічого передавати. Так, там більш складні питання і трошки інший формат. Я здавала ще на 2.0
Цвірінь
• 09 мая в 23:07
Ответ дляДжага-джага
Я теж здавала в 2022 р перед війною на 2.0