А_мій_самий_самий• 09 мая 2025
Со скольки лет вы себя помните?
В 2, 3, 4...года помните?
А_мій_самий_самий
• 09 мая 2025
Ответ дляЛама_мама
Пам´ятаю день, коли мене хрестили, це 6 місяців, і потім провал в пам´яті до 3 років. Потім знов провал приблизно до 5 років. Взагалі пам´ятаю тільки якісь вразивші мене події чи сильні емоції.
От і я. Пам´ятаю уривками. Ніби провали у пам´яті). В основному пам´ятаю, як зі мною різні сусідки сиділи (на прохання батьків). У дошкільному віці. А себе у 2 роки чомусь взагалі не пам´ятаю.
Лама_мама• 11 мая 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
В 2 теж себе не пам´ятаю. Скоріше за все, просто не було яскравих подій.
УжеВотДа• 28 мая 2025
З 4, чітко і досі памʼятаю епізод один, я загубилась на морі, спогади настільки чіткі що я памʼятаю як студенти несуть мене на руках по пляжу, а я на руках в них завмерла і памʼятаю як мама якась така вся як сама на своя летить до мене на зустріч по пляжу з криком Анюточкаааааа, з тих пір я довго боялась відпустити мамину руку
А_мій_самий_самий
• 09 июля 2025
Ответ дляЗупка_цем
Помню себя в манеже, мне было около 2 лет.
Круто!)
а в чем вы были? в ползунках?)
а я помню себя в период, когда мне давали соску) И как я ее за кроватку постоянно бросала
а в чем вы были? в ползунках?)
Зупка_цем• 09 июля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Круто!)
а в чем вы были? в ползунках?)
В колготках. Родители тогда получили новую квартиру и она была совсем необжитая, манеж посреди почти пустой комнаты.
Трахтибидох• 09 августа 2025
Пам´ятаю садок, я в молодшій групі, втікаю та територію старшої групи, бо там гірка велика. Катаюсь там, мене шукає вихователька, я з´їзджаю ще раз і цепляюся шнурком з капюшона за щось і вішу на тій гірці, мовчу, бо зараз побачать і будуть сварити, тому тихенько вішу і не ворушусь. Вихователька прибігла, зверху дістати не може і знизу дістати не може. Не пам´ятаю як мене зняли, але вона подумала, що я того уже, їй викликали швидку.