Вітаю. Ситуація наступна, однокласники сина принесли у клас мертву бджоли, і мій син кинув її на однокласницяю (це 5 клас). Як результат вона злякалася настільки, що в неї почалася істерика і вона проплакала цілий урок (зі слів класного керівника). Бесіду з сином, що так робити не можна провела, він вибачився перед однокласниця, але сказав, що вона не пробачила, зі слів класного керівника, вибачення прозвучало не щиро, а вимушено. Син говорить, що днями раніше однокласниці на них теж кидали мертвих мух, а тепер ніби дуже стали їх боятися. Пізніше до мене подзвонила мама тієї дівчини, що дочка дуже налякана, що може до психолога доведеться звертатися, бо вона дуже боїться комах усіх, і що вона ображена, бо мій син нормально не вибачився. Я не розумію, які мають бути ще мої дії?
Татьяна-8275• 09 мая в 22:51
Мертвая пчела может укусить. Легко. Часто, очень часто мертвая пчела кусает, жало впивается автоматически.
Вашему сыну очень-очень повезло, что этого не произошло.
Кошкина мать• 09 мая в 22:51
Поговорити з сином і навчити його поважати чужі кордони. Запитайте у мами дівчинки, які мають бути ваші дії. Моя дитина боїться комах до істерики, тому розумію маму дівчини
Кошкина мать• 09 мая в 22:52
Ответ дляRemensa
Як вона живе на цьому світі?
Чудово, страхи є в усіх і обезцінювання їх це дно, особливо у дитини
Татьяна-8275• 09 мая в 22:52
Ну пусть сын на камеру извинится... это сейчас модно. Или напишет извинительное письмо и отправит им домой почтой с уведомлением под роспись.
Кошкина мать• 09 мая в 22:55
Ответ дляRemensa
А ви мама тої дитини? Якщо в неї такі істерики від комах, які літають і повзають всюди, то треба лікувати.
Моїй тільки 5 років, а що боїтеся ви?
Ответ для Кошкина мать
І моя старша дочка дуже боїться комах, але я з нею ці страхи проговорюю і працюю над цим, бо на вулиці комахи не питають літати біля тебе чи ні. З сином звичайно поговорила, але видно їм цього мало.
Стрекоза любви• 09 мая в 22:58
Для мене претензія у нещирому вибаченні звучить дивно дуже. Ніяк не перевіриш, щире воно чи ні!? Хтось може бути просто-напросто хорошим актором.
Звичайно, провина вашого сина беззаперечна. Можливо, він не очікував таких наслідків, бо далеко не у всіх є панічна боязнь комах. Але факт на обличчя.
З вашого боку, мабуть, варто розраховувати на те, що у разі, якщо дівчині потрібна буде професійна допомога, доведеться оплачувати.
Ответ дляАнна-4f1b
То взагалі зашквар. Якщо ваша дитина знає про такі ситуації з сім´ї, то він це зробив навмисно. Не виправдовуйте його. Погані дії повинні мати погані наслідки.
Кошкина мать• 09 мая в 22:59
Ответ дляRemensa
А ви якось лікували? Я боюсь павуків,хтось боїться мишей.
Це діти. Вони не можуть знати про страхи інших. Хлопець вибачився, чого ще треба?
Ви боїтеся павуків? Доросла жінка, а боїтесь маленьких павучків, і напевно, вам було б страшно, якби на вас кинули тарантула?
Ответ дляRemensa
Так треба вести себе не як маргінальне бидло, а нормально. Кидати комах у інших дітей це дебілізм, я школу кілька років назад закінчила і такого п...ца не пам´ятаю. Значить , з головою у дитини не все добре
Ответ дляСтрекоза любви
З якого дива оплачувати? Батьки попередили, що вона боїться комах? Не думаю
Ответ дляHdodmslpe
Добре. Я вас почула. Але дівчата у них теж кидалися мертвими комахами, тому це двостороння ситуація.
Ответ дляАнна-4f1b
До чого тут інші діти?? Ну як у вас там клас чи групка певних дітей в яких голова бо-бо, то що ви хочете з таким соціумом? Чи якщо інші будуть кидатися з вікна тікати з уроків ваш теж побіжить?
Конкретно ця дівчинка щось у вашого сина кидала?
Кошкина мать• 09 мая в 23:03
Ответ дляАнна-4f1b
І взагалі поясніть синові, що деякі комахи дозволі небезпечні, від укусу бджоли можна померти, можливо у дівчини вже був анафілактичний шок від укусу, тому така реакція. Тут справа в тому, щоб така ситуація більше ніколи не повторилась
Ответ дляDamianaD
Тобто навмисне. Він не знав, що у дівчини буде така реакція, що у неї страх перед комахами. Однокласники моєї дочки теж не знають про усі її страхи, я працюю зі своєю дитиною, я не можу кожному розповідати чого моя дитина боїться.
Стрекоза любви• 09 мая в 23:05
Ответ дляRemensa
Дивіться, у людей може бути анафілактичний шок/алергія від укусу комахи. Людина про це може й не знати до певного контакту з комахою. Тобто, якщо хлопчик не знає про можливі наслідки, це автоматично робить його невинним?