Вітаю. Ситуація наступна, однокласники сина принесли у клас мертву бджоли, і мій син кинув її на однокласницяю (це 5 клас). Як результат вона злякалася настільки, що в неї почалася істерика і вона проплакала цілий урок (зі слів класного керівника). Бесіду з сином, що так робити не можна провела, він вибачився перед однокласниця, але сказав, що вона не пробачила, зі слів класного керівника, вибачення прозвучало не щиро, а вимушено. Син говорить, що днями раніше однокласниці на них теж кидали мертвих мух, а тепер ніби дуже стали їх боятися. Пізніше до мене подзвонила мама тієї дівчини, що дочка дуже налякана, що може до психолога доведеться звертатися, бо вона дуже боїться комах усіх, і що вона ображена, бо мій син нормально не вибачився. Я не розумію, які мають бути ще мої дії?
Евгения911• 09 мая 2025
Ответ дляHdodmslpe
У дітей різна психіка і нервова система. А ще є різні батьки. Перелякані так точно, прибіжить ще якесь і порве того придурка, котрий дійсно міг ще не мертву бджолу ,яка би вкусила, кинути.
Думати треба.
Я думаю, що то просто розбалувана істеричка.
Ответ дляСтрекоза любви
Пропоную вам відслідковувати свої коментарі🥴 Бо, я вище зазначила, що можливо мамі хлопчика доведеться компенсувати послуги психолога.
Ви ж, запитали, чому вона має компенсувати? Тепер в мене запитуєте, про пропозицію або суд🙆♀️
А мама хлопчика знала, що дівчинка боїться комах?
Може в класі дошку страхів кожного зробити, бо хтось може боятись голосних звуків, а на перерві шумно?
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
Я не писала ні слова, чіпала вона чи ні, кидала вона чи ні, Я узагальнила, що кидали дівчата, бо не вбачала у цьому важливості, бо вчу не кидати навіть у відповідь. Якщо він не стримався, то я говоритиму з ним, що він зробив неправильно. Те, що вона його не чіпали і він поліз першим, ви вже придумали самі. Просто у дівчат були мухи, а хлопці знайшли мертву бджолу.
Ответ дляАнна-4f1b
Тоді треба писати нормально. Якщо конкретно ця дівчинка раніше кидала у вашого сина, то це кардинально змінює ситуацію. Хоча ви, мабуть, і сама не знаєте так це чи ні, і синочок ваш щось приховує
Ответ дляАнна-4f1b
І узагальнення ваші тут ні до чого. Якщо дитина не брала участі у киданні комах, а ваш син її перший зачепив, то це важлива данність
Автор, какие еще действия, вы и так уже сделали все что могли. На мой взгляд реакция девочки сильно преувеличена, а ситуация не стоит выеденного яйца. Девчонки бросали мух, пацаны - пчёл, все квиты. Посмеяться и забыть. Вам точно не стоит об этом много думать. Если из-за пчел водить по психологам, то их проблема, не ваша.