Анна-4f1b• 09 мая в 22:47

Звинувачення у переляку

Вітаю. Ситуація наступна, однокласники сина принесли у клас мертву бджоли, і мій син кинув її на однокласницяю (це 5 клас). Як результат вона злякалася настільки, що в неї почалася істерика і вона проплакала цілий урок (зі слів класного керівника). Бесіду з сином, що так робити не можна провела, він вибачився перед однокласниця, але сказав, що вона не пробачила, зі слів класного керівника, вибачення прозвучало не щиро, а вимушено. Син говорить, що днями раніше однокласниці на них теж кидали мертвих мух, а тепер ніби дуже стали їх боятися. Пізніше до мене подзвонила мама тієї дівчини, що дочка дуже налякана, що може до психолога доведеться звертатися, бо вона дуже боїться комах усіх, і що вона ображена, бо мій син нормально не вибачився. Я не розумію, які мають бути ще мої дії?
Remensa• 09 мая в 23:16
Ответ дляDamianaD
Де взялися жінки?
Ну добре - діти
DamianaD• 09 мая в 23:17
Ответ дляАнна-4f1b
Він не шукав саме ту, що боїться) але я вас почула. Дякую.
Тема ж про його дії. В цій ситуації він не правий, але ви не можете це визнати, як і син.
Remensa• 09 мая в 23:17
Ответ дляHdodmslpe
Бо я бачу ситуацію зі свого боку. А ви навчіться правильно читати. Автор ніде не писала, що саме та дитина кидалась комахами до її сина
А, то вам можна ображати просто так.
Евгения911• 09 мая в 23:17
Автор, поясніть, щоб більше ту істеричку не трогав і обходив десятою дорогою. Більше нічого не робіть. Це діти, і всі вони однакові. В нас нещодавно був теж конфлікт. Подзвонила мама однокласника, що наче б то моя мала його ображає, не жає проходу. Я проти булінгу і моя донька прекрасно це знає. Знає, що першій бити і ображати не можна але коли зачепили треба дати відсіч. Сіли вдома поговорили по душах і виявилося, що він неодноразово плавав на неї, штовхав, обзивав, знімав на телефон, коли вона перестала мовчати і почала відповідати тим же, пожалівся мамі, як його ображають. В результаті ми поговорили кожен з своєю дитиною і я малій приказала його ігнорувати. Пройшов місяць, начебто все ок. Не сказати, що дружать, але і не воюють.
Hdodmslpe• 09 мая в 23:18
Ответ дляRemensa
А, то вам можна ображати просто так.
Не просто так. Якби в мою дитину кидали комахами в школі, то я б теж була незадоволена
Remensa• 09 мая в 23:18
Ответ дляHdodmslpe
І що? Якби все вирішилось, то теми б не було
А що ще треба зробити? Впасти в ноги, цілувати п’яти? Бути рабом на пів року?
Евгения911• 09 мая в 23:19
Ответ дляHdodmslpe
З якого дива він взагалі щось кидає у дівчинку?
Бо це діти😅 Ви наче сьогоднішня. Вони зе й обзиваються, штовхаються і б,ються
Стрекоза любви• 09 мая в 23:20
Ответ дляRemensa
Він вибачився. Чого ще треба?
Для прикладу, ви йдете через пішохідний перехід, на великій швидкості мчить машина і в сантиметрі від тормозить. Виходить водій і каже «Вибачте» і їде далі. Ви так само задоволені йдете додому.
Якась інша людина на цьому переході в цій же ситуації може отримати такий переляк, що доведеться лікуватися, як пігулками, так, можливо, і консультаціями спеціаліста.
Вам достатньо буде у такому разі просто «Вибачте?»
Я не пишу, як тут багато хто, що дитина «дебіл», «чмо» і тд, бо розумію, що тут не всі розуміють, що таке дитяча психологія і наскільки в дитини відрізняється рівень сприйняття можливих наслідків своїх дій, порівнюючи з дорослою людиною. Тому й зазначила, що є дія дитини однієї, яка призвела до певних негативних наслідків у іншої. А відповідальність/компенсація на батьках.
Remensa• 09 мая в 23:20
Ответ дляHdodmslpe
Яких ще дій ви чекаєте від автора і її сина?
автор Анна-4f1b • 09 мая в 23:20
Ответ дляDamianaD
Де я писала, що він правий. Він вибачився, сказала, щоб у понеділок ще раз вибачився з цукерками, якщо першого разу було мало. Скільки разів треба вибачатися у цій ситуації тоді?
Hdodmslpe• 09 мая в 23:20
Ответ дляЕвгения911
У дітей різна психіка і нервова система. А ще є різні батьки. Перелякані так точно, прибіжить ще якесь і порве того придурка, котрий дійсно міг ще не мертву бджолу ,яка би вкусила, кинути.
Думати треба.
Hdodmslpe• 09 мая в 23:21
Ответ дляRemensa
Ніяких,там уже все ясно
Remensa• 09 мая в 23:22
Ответ дляСтрекоза любви
Що ви пропонуєте? Подати на хлопця до суду?
Евгения911• 09 мая в 23:22
Ответ дляТатьяна-8275
Мертвая пчела может укусить. Легко. Часто, очень часто мертвая пчела кусает, жало впивается автоматически.

Вашему сыну очень-очень повезло, что этого не произошло.
Що ви мелете?😅 Це якщо посадити на руку і придавити. Він її просто кинув. Ото ви стелите🤣
Hdodmslpe• 09 мая в 23:22
Ответ дляRemensa
І таке було б, якби отримала дівчинка АШ
Remensa• 09 мая в 23:22
Ответ дляHdodmslpe
Ніяких,там уже все ясно
Тобто, відповіді немає
автор Анна-4f1b • 09 мая в 23:22
Ответ дляHdodmslpe
Думати треба.
Вибачте, а придурком ви кого тут назвали?
Евгения911• 09 мая в 23:22
Ответ дляHdodmslpe
Удалено администрацией...
Ви своїх вже виховали?
Татьяна-8275• 09 мая в 23:23
Ответ дляЕвгения911
У меня дед пчеловод с пасекой в 100 ульев. Мелете вы. А я говорю о том, что знаю ОЧЕНЬ хорошо.
Remensa• 09 мая в 23:23
Ответ дляHdodmslpe
Яка ви душна
Remensa• 09 мая в 23:23
Ответ дляАнна-4f1b
Їй можна.
DamianaD• 09 мая в 23:23
Ответ дляАнна-4f1b
Це читається між рядків. Ви шукаєте йому виправдання. Але це гарний досвід показати йому, що він теж помиляється. Шкода в цьому ’досвіді’ дівчинку.
Hdodmslpe• 09 мая в 23:24
Ответ дляАнна-4f1b
Потенційну дитину, яка не думає про наслідки
Hdodmslpe• 09 мая в 23:25
Ответ дляRemensa
Яка ви душна
Почитайте людина вище вам пише те, що могло б статися
Remensa• 09 мая в 23:26
Ответ дляHdodmslpe
Може не їздити в автобусі, бо в аварію можна потрапити?
Стрекоза любви• 09 мая в 23:26
Ответ дляRemensa
Пропоную вам відслідковувати свої коментарі🥴 Бо, я вище зазначила, що можливо мамі хлопчика доведеться компенсувати послуги психолога.
Ви ж, запитали, чому вона має компенсувати? Тепер в мене запитуєте, про пропозицію або суд🙆‍♀️
Hdodmslpe• 09 мая в 23:27
Ответ дляСтрекоза любви
Вона читати не вміє
Евгения911• 09 мая в 23:27
Ответ дляТатьяна-8275
Ок
автор Анна-4f1b • 09 мая в 23:28
Ответ дляHdodmslpe
Ви звичайно вибачте, але я не називаю взагалі дітей придурками, що б вони не робили. Якщо ви так висловлюєтесь, навіть про потенційну дитину, то гріш вам ціна і вашим порадам.
Hdodmslpe• 09 мая в 23:28
Ответ дляRemensa
Це не одне й те саме, але до вас це навряд дійде