Злюка-закусюка• 09 мая в 23:20
Какими вы представляете людей в 2050 году?
Вопрос скорее о ментальности, взгляды на жизнь. Каким будет мир? Семьи? Отношения? Профессии? Просто поразмышлять. Или глобально ничего не поменяется? Помню, как в 2000ых папа говорил - ой, в 2020 наверное уже и машины летающие будут.
Бутерброд з ікрою• 10 мая в 01:17
Ответ дляСкользкая
Кругом бабули с тату и пирсингом
Качкодзьоби, які зараз ходять з качачою жопою на обличі і страшними квадратними бровами , мікімауси , цікаво які будуть. Вони і зараз як з фільму жахів, то через 25 років мабудь не покращають.
Весела пiсенька• 10 мая в 07:25
Ответ дляСкользкая
А когда-то умирали от насморка - тоже ничего не изменилось?
Прогрес у медицині змінис життя багатьох.
Мій дідусь помер у 30 років в 1955 році, бо ще не було антибіотиків.... в світі вже були, а у ширкому використаннні ні. З діагнозом моєї мами ніхто не доживав до дорослого віку. Її врятував Амосов