Метровий сантиметр• 10 мая в 08:44
Вимоги до чоловіків зараз
Чоловік завжди має бути гарно одягнений, і мільйонер. З ранку до вечора він сидить на роботі, але щоразу бере телефон, коли дружина йому дзвонить, бо це святе. Щомісяця у нього підвищення по службі та надбавка, так що можна купити новий будинок чи квартиру та новий порш. Все це обовʼязково має подарувати дружині і на гірший випадок - її мамі
Він завжди мовчить, коли його не питають, і читає свій ноутбук чи аналізує щось в телефоні. Після роботи він любить приготувати їжу та випрати білизну або помити підлогу у всіх кімнатах. Щомісяця він робить дружині приємний сюрприз у вигляді туристичної путівки на острови в океані, але якщо вона хоче їхати одна, то в нього раптом виявляються справи у фірмі. Він високий і стрункий і підтягнутий і схожий на рекламу спідньої білизни. Коли дружина йде з ним вулицею, всі на нього обертаються, особливо дамочки, але він дивиться на свою дружину з обожнюванням і нікого навколо не помічає. Щойно дружина подає йому натяк, він стрімголов летить до неї в ліжко, але варто їй виявити невдоволення — тікає до своєї частини будинку. Він завжди жартує та посміхається і робить при цьому їй масаж.
Щоб не робила дружина - він має підтримати її. Не відволікати, коли вона зайнята у косметологів. Сидіти з дітьми, робити з ними уроки, особливо любити дітей від минулого шлюбу
Чи це все ?

Курочка• 10 мая в 08:46
А что в этом плохого? Быть опорой своей жене, и ставить свою семью на первое место?
Или лучше когда женщина загнанная лошадь и живёт с нищебродом?

Лама_мама• 10 мая в 08:47
Ответ дляКурочка
Опять всё перекрутили

60 метрів сметани• 10 мая в 08:48
Крім першого абзацу, так як мільйонерів на всіх не вистачить, а потрібен просто дуже добре забезпечений, то все інше так повинно бути, а що не так в цьому всьому?

Стріляний птах• 10 мая в 08:49
Какой бред, вгодованый хорошо одетый мульонер только сыначки пороха

Курочка• 10 мая в 08:50
И да, кстати,мужчины тоже должны делать уроки со своими детьми,а не лежать у телека

Метровий сантиметр
• 10 мая в 08:50
Ответ для60 метрів сметани
То я ж і пишу, що все так
Мільйонер має бути, якщо рахувати в грн - то мільйони то взагалі ніщо
Може, щось забула додати

Метровий сантиметр
• 10 мая в 08:50
Ответ дляЛама_мама
Всмысле сам моет пол? Он нанимает прислугу, клининг и нянь
Не люблю чужих тіток в домі

Лама_мама• 10 мая в 08:51
Ответ дляМетровий сантиметр
Не люблю чужих тіток в домі
Вдруг уведёт милюунера

60 метрів сметани• 10 мая в 08:51
Ответ дляМетровий сантиметр
То я ж і пишу, що все так
Може, щось забула додати
Ви чоловік і прикадаєтесь жіночкою чи мама сина, якого ніби ображає невістка?

Метровий сантиметр
• 10 мая в 08:51
Ответ для60 метрів сметани

Я жінка, яка шукає чоловіка

Так точно!• 10 мая в 08:52
Ответ дляМетровий сантиметр
Я жінка, яка шукає чоловіка
Так это ваши требования ?
Шпондєр• 10 мая в 08:52
Вы забыли добавить, что ещё такой мужчина просто мечтает взять в жены мамашку с парочкой прицепов и растить и обожать чужое семя как своих родных детей

Невгамовна• 10 мая в 08:52
Шкода., що недочоловіки всі ці пункти лише в насмішках використовують замість реального життя. Навіть власних дітей туди вліпили.

Метровий сантиметр
• 10 мая в 08:52
Ответ дляТак точно!
Так это ваши требования ?
Це я збирай один образ. Який же має бути чоловік

60 метрів сметани• 10 мая в 08:53
Ответ дляМетровий сантиметр
Я жінка, яка шукає чоловіка
Не вірю, ваша тема посил с сарказмом про меркантильність жінок і про ніби завищені вимоги до чоловіків.

Так точно!• 10 мая в 08:53
Ответ для60 метрів сметани
Да и я так прочитала

Метровий сантиметр
• 10 мая в 08:53
Ответ для60 метрів сметани
Не вірте, ви ж не моя мама, щоб мені вірити

Метровий сантиметр
• 10 мая в 08:54
Ответ дляШпондєр
Думаєте, не хоче ?

Бубль Гум)• 10 мая в 08:54
Ответ дляМетровий сантиметр
Я жінка, яка шукає чоловіка
Удалено администрацией...
Метровий сантиметр
• 10 мая в 08:55
Ответ дляБубль Гум)
Удалено администрацией...
Тільки почала

60 метрів сметани• 10 мая в 08:55
Ответ дляТак точно!
Да и я так прочитала
Значит мені не здалося.
Додаю напруги• 10 мая в 08:59
Ответ дляСтріляний птах
Тоже варик))