Барбітта• 10 мая 2025

Як прививати дитині бажання розвиватися?

Доброго ранку, дівчата.
Давайте пофілософствуємо і поділимося думками.
Ми х чоловіком з бідних сімей, де грошей хватало на базові потреби і на умовний холодильник батьки могли рік накопичувати.
Тому чоловік в 13, я в 19 почали працювати і в свої 40+ здобули хороший досвід, професію і рівень заробітку, відповідно і життя.
У нас дитина 6 років, можемо собі дозволити майже все що вона забажає.
Но розумію, що це шлях в нікуди, так як маючи все дитина може не бачити смислу напрягатися вчитися, здобувати досвід на низькооплачуваних роботах, працювати не на всі її можливості.
Щиро дякую всім за відповіді і думки!
Гарних вихідних!
Мавка• 10 мая 2025
Ответ дляБарбітта
Дякую за досвід.
І як Ви вважаєте потрібно вести себе з дітьми навіть коли є все?
Развивать с детства навыки и таланты. А не приучать, что ’оставь, деточка, для этого есть специально нанятая прислуга’. Чем больше в детстве знаний и умений - тем легче потом по жизни реализоваться.
всегдаДаДа• 10 мая 2025
І чим в 6 років ваша дитина займається чи займалась?
всегдаДаДа• 10 мая 2025
Ответ дляКофе в лобби
Я про «читати книги» тут якось писала, мені очі видрали за це. Мовляв, зараз діточки й без читання розумні.
Да? Капец...сейчас такая реакция на книги?
ничевока• 10 мая 2025
Ответ дляЩебетуха
Головне щоб не вийшло як в моїх родичів - вони своїх дітей куди тільки не пхнули і в танці і на коньяки і на басейн і на малювання.... В результаті їх діти нічим не хочуть займатися бо ніби загорілися, почали займатися і все, пропав інтерес і вже не хочуть і вже не цікаво. Тобто вони спробували все до чого могли дотягнутися і катання на конях і лижах, і стрільба і скалолазпння .... А в результаті ніфіга. Їм просто не цікавить нічого.
Тому автор шукайте те що цікавить і вперед але головна умова - те що цікавить дитину!
В нас двоє дітей. Кожному, років в п´ять, було доведено, що, окрім розумового розвитку, має бути фізичний розвиток. Тобто, кожен з них мав обрати те, чим буде займатися, окрім школи, і це має бути фізична активність. Чим саме - без обмежень. Але була ще одна умова: коли вибір зроблено, до 14 років дитина цим займається.
Донька обрала танці. Займалася до 16 років. Потім кинула. Але зараз вже (через три роки) знов хоче відновити тренування.
Син обрав плавання.
І в кожного з моїх дітей, були моменти, коли нили і казали, що не хочуть, не цікаво, хочуть займатися чимось іншим... Я не ведуся. Хтось скаже, що я роблю неправильно і це насильство над дітьми... Але доньці вже 19 років. І я можу оцінити результат.
ничевока• 10 мая 2025
Тут багато хто написав вірно: особистий приклад. Ще промайнуло, але я вважаю це важливим: ви даєте дитині певний рівень життя. Дитина, навряд, в дорослому житті, погодиться на нижчий на постійній основі. Буде тягнутися до такого ж, або вище. В купі з вашим особистим прикладом, це вже гарний заділ на майбутнє. Головне, аби у дитини було розуміння, що цей рівень життя не ’падає на голову’, а є результатом праці і зусиль. І давайте, як батьки, можливості дитині. Навички пошуку можливостей - не беруться нізвідки. Це така ж навичка, як і інші. Їй треба вчитися. Ми, скажімо, підкидали дітям ідеї як можна гроші заробити. Якісь ідеї заходили і ми допомагали з реалізацією.
І ще момент, який, часто, дуже недооцінюють: кишенькові гроші. Вони мають бути у дитини. Це привчає дитину до розумних витрат. Спочатку дитина витрачає гроші на вітер. Спустити всі гроші на місяць за день - легко. Але наступні гроші отримаєш лише через місяць. Так, поступово, дитина привчається витрачати.
Лялька в колисці• 10 мая 2025
Моїй 9, вона обожює море і подорожувати, дозволити можу 1-2 подорожі на рік. Тому розказую їй, якщо вона хоче так само або більше треба вчитися і розвиватися. Повторюю це постійно, привожу приклади, хз чи діє, але я стараюсь
Лялька в колисці• 10 мая 2025
Ответ дляКофе в лобби
Тут навіть справа не в розумі. Зараз інший час, інші технології, способи отримання нформації. В нас нічого не було - або книги, або вулиця - оце і все дозвілля. Наші діти мають набагато більше.
Моя думка, що не треба силувати, хоче хвй читає, не хоче - хай вчиться шукати і аналізувати інформацію - це дуж корисний навик
Удальонка• 10 мая 2025
Так, сучасні діти з другого тіста, інфантильні, а нащо щось робити, коли мама і так на день народження подарує новий айфон, бо в мами ж було бідне дитинство, і вона це компенсує завалюючи дитину УСІМ, що тільки та побажає, ну, що ж, що посіяли-те і пожнете.
Шопингмонстр• 18 мая 2025
Ответ дляБарбітта
Пізня дитина, 11 років не вагітніла.
На другу уже пізно
а как в итоге получилось и в каком возрасте?
36 лет, уже пятая неудачная ЭКО
автор Барбітта • 19 мая 2025
Ответ дляШопингмонстр
36 лет, уже пятая неудачная ЭКО
Само собою в 35 років, в перший місяць короновірусу . 2 місяця не робила тест, була впевнена, що гармональний збій через те що не виходжу на вулицю, нічим не займаюся, так як компанія наша стала на стоп і я тупо цілими днями лежала, і від скуки займалися сексом .
Бажаю Вам якомога швидше завітні 2 поломки, дитячого сміху і здорової дитини