Вічний двигун• 10 мая 2025
Кто соскучился по темам "от 0 или 1 измерять", новый виток))
Суть видео в реальной истории кондитера, клиентка которой потребовала назад деньги , так как они отмечали полтора года ребенку и заказали торт, на котором написал кондитер 1,5 года 🎂
Клиентка в гневе утверждала , что ее ребенку год и шесть месяцев а не один и пять 😄
Хрен с ним, но комментарии 40% людей заставили задуматься, с кем мы живем))
Малая Налегке• 10 мая 2025
Ответ дляOlga_72
Але можна і пару пар.
Пару непарних пар. До речі, скільки там в пачці? 5 шт? Значить це скільки в перерахунку на пари?
Вічний двигун
• 10 мая 2025
Ответ дляничевока
Одні штани. Одні джинси, в сенсі по 1 шт.
Погодите))) я думала торт -круто а нет))) пара штанов -это 1 штаны которые состоят из двух частей как и трусы ))))
Ну ниче се• 10 мая 2025
Ответ дляничевока
Абсолютно. Пара дверей, може бути, якщо двері двостворчаті
Про труси можна казати і штуки.
4есотка• 10 мая 2025
Ответ дляМалая Налегке
Тут треба ретельніше визначатися. 0.7 багато, 0.5 сало. Можно взять, канєшна і 1.5
В мене є вино 0,7, міцність 11,5.
4есотка• 10 мая 2025
Ответ дляМалая Налегке
Недельки то, але без вихідних.
ничевока• 10 мая 2025
Ответ дляВічний двигун
Всмислі, двух частєй: перед і зад чи ліво і право? Так і пляття із частин, теж казати на 1 пляття ’пара суконь’? А ліфчик, пара чи один?
Це маячня казати на 1 шт як на 2.
Малая Налегке• 10 мая 2025
Ответ для4есотка
Недельки то, але без вихідних.
Ну правильно. вихідні можна і без трусів провести. А от без торту ніяк.
Ну ниче се• 10 мая 2025
Ответ дляНаивка
Надо было написать 1_6/12 - тогда бы не прикопались ))
3,14 теж можна🤣
Ну ниче се• 10 мая 2025
Ответ дляМалая Налегке
5 бо пара і є 1 штука (5 пар шкарпеток, це 5 штук)
Вічний двигун
• 10 мая 2025
Ответ дляничевока
Це маячня казати на 1 шт як на 2.
Чому труси — це пара?
Бо, як і штани, вони мають дві частини — ліву і праву «штанинку». Це одна річ, яка охоплює дві ноги, тому в мові кажуть: пара штанів, пара трусів, пара панчіх.
Так само кажуть: пара рукавичок — бо дві руки.
Плаття — не пара, бо воно не складається з симетричних частин для окремих кінцівок, а надягається цілком.
Та никада в жизни• 10 мая 2025
Ответ дляНу ниче се
1 рік має в собі 12 місяців. Пів/половина це 6 місяців.
Отже дитині 1 рік і 6 місяців.
1,6.
Отже дитині 1 рік і 6 місяців.
1,6.
Ні.
Пишемо або 1,5 рочки, або 1 рік 6 місяців, або 18 місяців
Ну ниче се• 10 мая 2025
Ответ дляТа никада в жизни
Ні.
Я і пишу, отже дитині 1 рік і 6 місяців.
4есотка• 10 мая 2025
Ответ дляВічний двигун
Чому труси — це пара?
Труси симетричні це пірьод і зад однакові повинні бути?
Мало того, що в мене труси непарні, вони ще й не симетричні. Мені впарюють неправильні труси?
Ну ниче се• 10 мая 2025
Ответ дляВічний двигун
Чому труси — це пара?
Але ж срака одна
4есотка• 10 мая 2025
Ответ дляНу ниче се
Але ж срака одна
Сісяндр дві, а ліфчик один. Дискримінація.
4есотка• 10 мая 2025
Ответ дляВічний двигун
А ноги две как бы )))
Рук дві і сісяо також. Футболка і ліфчик пара.
Алілуя!
Ну ниче се• 10 мая 2025
Ответ для4есотка
Сісяндри збирають в купу, а ноги самі по собі ходять
4есотка• 10 мая 2025
Ответ дляНу ниче се
Не аргумент. Як я біжу, то мої сісяо 5 розміру самі по собі ходором ходять, аж по пузу ляскають.
Мати тріля• 10 мая 2025
Ответ дляВічний двигун
автор, с парами все просто, если знать этимоло́гию слова. ’пара’ к трусам ’механически’ притягивается одними от пары брюк, другие - прикалываются и над ’парой брюк’, незная что изначально брюки реально были ПАРОЙ, т.к. состояли из 2х половин
Марфа Українівна• 10 мая 2025
Ответ дляВічний двигун
На торте было написано : 1,5 года
Правильно написано)
1,5 года. Или может быть вариант 1 год 6 мес. Все) я если что математический факультет заканчивала