Сало не люблю• 10 мая 2025
Керівник технічного відділу - це висока посада?
Познайомилась з чоловіком, подобаюсь йому, але хочу знати перспективу. Для мене дуже важлива посада чоловіка.
Працює один на декілька заводів, є підлеглі. Його керівник - директор виробництва.
Що конкретно він робить - не знаю. Якісь деталі виготовляють у техніку.
Йому 31.
Як ви вважаєте, нормальний варіант?
Йому 31.
Як ви вважаєте, нормальний варіант?
Коник-стрибунець• 10 мая 2025
Авторе,якщо вам важлива посада, то ви такі маєте у них розбиратися,а не тролити без підготовки
Сало не люблю
• 10 мая 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
У вас щось з настроєм?
Я у магазині працюю. Звідки мені знати як там у великих компаніях?
Я шалунья• 10 мая 2025
Если вам важен не человек, а его должность, то что намерены делать когда этот мужчина должности лишится?
Фея_3уровень• 10 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
У вас щось з настроєм?
Для продавчині керівник технічного відділу це дуже добре)
Сало не люблю
• 10 мая 2025
Ответ дляЯ шалунья
Нічого. Якщо він досяг такої посади, то просто піде в іншу компанію
Мене цікавить ким він буде через 5 років
Мовчу, але хочу• 10 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
У вас щось з настроєм?
От і шукайте собі грущика
Сало не люблю
• 10 мая 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
От і шукайте собі грущика
Сама розберусь кого шукати, ок?
Фея_3уровень• 10 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
Це взагалі не факт. Є чоловіки, яким важлива просто стабільність, а не просування по посадах. Він може сидіти на цій посаді ще 5 років і більше.
Я шалунья• 10 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
Вернее было бы ориентироваться на доходы человека, а не на его должность. Вы же должны понимать, что продавец в бутике Тиффани и продавец в АТБ получают разные суммы?
ЗдесяЯ• 10 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
У вас щось з настроєм?
так может поискать по Сеньке шапку?
Сало не люблю
• 10 мая 2025
Ответ дляЯ шалунья
Заробляє зараз в районі 80 тис
Я шалунья• 10 мая 2025
Так у нее есть все для того, чтобы зацепить СЕО международной корпорации: пися и две сиси.
Сало не люблю
• 10 мая 2025
Ответ дляЯ шалунья
А у вас одна сіся і немає пісі?
Я шалунья• 10 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
Заробляє зараз в районі 80 тис
Если вам этой суммы достаточно, то стройте отношения.
Сало не люблю
• 10 мая 2025
Ответ дляЯ шалунья
Та я на його гроші не розраховую.
Мене цікавить перспектива
Потринділиця• 10 мая 2025
Познакомилась с мужем когда он был безработный ) я тогда имела хорошую ЗП, свою квартиру и машину, примерно год он перебивался подработками , учился очень много) сейчас он зарабатывает около 3000-4000 в месяц в зависимости от обемов и проблем на сайтах ) Странная Вы автор) сама из себя ничего не представляете, а ищите статусного . Мужика мотивирует женщина, он может как расти так и деградировать рядом с партнершей) Ну и зависить от мужчины самый глупый выбор женщины, всегда ведь может появиться Фея , а Вы останетесь с голой попой
Сало не люблю
• 10 мая 2025
Ответ дляПотринділиця
Ну так у вас був перспективний. Дивно, що розумна жінка цього не розуміє.
І це вам пощастило. Міг би і далі сидіти на вашій шиї, але ж ви розгледіти в нього більше, правда?
Все до блиску• 10 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
безработным
его работу будет делать ии
Сало не люблю
• 10 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
безработным
его работу будет делать ии
Ви інженера від айтішника не відрізняєте?
Я в дамках• 10 мая 2025
Автор намеренно тролит, не отвечает на неудобные для неё вопросы. Короче, хрень.
Все до блиску• 10 мая 2025
Ответ дляПотринділиця
интересно, кем и когда вы работали
Все до блиску• 10 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
я отличаю те работы и функции, которые заменят машины и ии
а заменят они 85% работ и персонала
Я шалунья• 10 мая 2025
Автор не может спросить о перспективах карьеры у мужчины напрямую? Он лучше знает как функционирует его предприятие, какого возраста его руководители, есть ли у них замы или любимчики, светит ли ему какое-нить повышение. К чему нам здесь гадать? Мужчина, в свою очередь, узнает у вас, когда вы намерены стать заведующей магазином, например? Неумная женщина подходит умному мужчине только для секса, для отношений ищут равную себе, как минимум.
Потринділиця• 10 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
Ви так примітивно мислите. Що значить сидіти у мене на шиї? Ніхто і ніколи цього не зможе зробити бо я цього не дозволю. Ви шукаєте вже статусного і перспективного) але Ви ніколи не зможете порахувати людина піде далі вгору з посади керівника тех.відділу чи це його так би мовити планка .
Потринділиця• 10 мая 2025
Ответ дляВсе до блиску
интересно, кем и когда вы работали
Начальником економічного відділу на підприємстві та додатково працювала бухгалтером чималенькго ТОВ в знайомих.
месяцкие• 10 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
Та я на його гроші не розраховую.
Мене цікавить перспектива
Перспектива чого?
Губи до вух• 10 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
краще спитайте себе ким будете ви через 5 років. Які там у Вас перспективи кар’єрного зросту?
Ручки-Крючки• 10 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
У вас щось з настроєм?
Це той самий чи новий? https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3688596