Самохвалова• Изменено 10 мая в 15:11
Як у вас протікала пременопауза? Чи варто проводити гормональну терапію?
В мене цикл майже нормальний,але скоротився
Вночі погано сплю,пітнію, часто відчуття сильної втоми(
Мені 44 р. Думаю про гормональну терапію,щоб відсрочити,але боюсь…
Ласковая_львица• 10 мая в 15:15
У мене хріновастенько, цикл скаче, а ПМС нікуди не подівся.
ЗГТ протипоказана
Звезда в шоке• 10 мая в 15:16
Ответ дляЛасковая_львица
ЗГТ протипоказана
А почему противопоказано?
Ласковая_львица• 10 мая в 15:19
Ответ дляЗвезда в шоке
А почему противопоказано?
Проблеми з вінами
Звезда в шоке• 10 мая в 15:20
Ответ дляЛасковая_львица
Проблеми з вінами
Ременс можно ещё попить против симптомов климакса
Сокодавка ще та• 10 мая в 15:27
боже вам всього 44
куди ви спішите? ви ще дитину можете народити
Білка в колесі• 10 мая в 15:41
у меня тяжело проходило но в любом случае я против гормонов потому как последствия от них могут быть необратимые, климакс начался в 44
бЭйбА• 10 мая в 15:44
Мне гинеколог порекомендовала гормональные противозачаточные, для нормализации самочувствия. Без этих таблеток чувствую приливы, с ними - все отлично
Я пані прохана...• 10 мая в 16:31
А мені лікар порекомендувала Біоциклін. Тиждень приймаю. Трохи легше стало.
Бибер-анонимер• 10 мая в 16:45
Спочатку цикл став коротшим, потім затримки по 2 місяці, почалося приблизно в 42, зараз мені 46, сплю дуже погано, втома накриває в день, хочеться полежати, спина болить, сустави, приливів немає. Раз на рік здаю гормони, лікар каже ще немає климаксу. Мені поки що лікар гормони не призначає, але була рік тому останній раз.
Сливочная пенка• 10 мая в 16:45
З такими симптомами зазвичай починають з БАДів, магнію і рослинних препаратів. А також аналізів щитовидки і статевих гормонів, і за можливості коррекції способу життя - адекватний фітнес, довший сон, коррекції харчування. Якщо це все не допомагає, то тоді вже розглядають згт. Найкраще, звичайно, питати компетентного доктора, а не форум.
Бибер-анонимер• 10 мая в 16:49
А ще хотіла сказати, що саме неприємне так + 10 кг , а була дуже струнка(((