Кашка-маняшка• 10 мая 2025

Ссоры с мужем

Нужна ваша помощь. В нашем доме снова назревает скандал. С мужем не можем договориться по поводу воспитания детей. Дочка снова устроила сцену, потому что не хочет делать домашку, а я пытаюсь с ней поговорить, успокоить, объяснить, а он… он просто кричит на неё и забирает всё, что ей нравится, как наказание. Я не знаю, что делать!
Я в шоке! еще и свекровь впемишавется!
Он считает, что она просто избаловалась, что нужно строгость и дисциплина, а я уверена, что это не решит проблему. Я пытаюсь понять, что с ней не так, и помочь, а он уверяет, что это я её испортила. Мы с ним снова поругались. Я на его месте тоже хочу, чтобы в доме была порядок, но как можно быть таким жестоким с ребёнком?
Уже недели две мы как два разных человека, каждый из нас в своей правде. Он отстраняется, я тоже. Дочка плачет, и я не могу справиться с её эмоциями. Я боюсь, что она начнёт меня бояться. Может, я и правда слишком мягкая, или это он перегибает палку?
Українська зірочка• 10 мая 2025
Ну и норм.
Плохой/хороший полицейский.
Как_б_не_так• 10 мая 2025
У меня 2 парня, так что я за мужа. Нужно строгость и дисциплина. Но может с девочками не такой подход нужен 🤷🏻‍♀️
Не виправдовуюсь• 10 мая 2025
Успіх у житті не залежить від оцінок🤷‍♀️
автор Кашка-маняшка • 10 мая 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
почему?
если плохие оценки - это нет мотивации, усидчивости, интереса в конце концов
КонхфЭдкаТузик• 10 мая 2025
чоловік правий: робити домашку - це обов´язок дитини. І в цьому має бути дисципліна і відповідальність дитини. Не зробила - позбавлена плюшек. Влаштувала ’сцену’ - позбавлена плюшек.
Не виправдовуюсь• 10 мая 2025
Ответ дляКашка-маняшка
почему?
Як людину заставити, якщо вона не хоче? Щоб чогось досягнути важлива самоосвіта, постійний розвиток, а вона просто не хоче вчитись
Куратор дебошей• 10 мая 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Залежить від знань, вміння концентруватись, досягати поставлених цілей, доводити почате до кінця.
А ще від грамотності і певних отриманих під час навчання навичок.
автор Кашка-маняшка • 10 мая 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
ну она же может обозлить на всех, ей 13
все сложно
Не виправдовуюсь• 10 мая 2025
Ответ дляКашка-маняшка
ну она же может обозлить на всех, ей 13
все сложно
Чим вона хоче займатись у житті? Може їй та вища освіта і не потрібна
Куратор дебошей• 10 мая 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
А якщо зараз думає, що не потрібна, а в 17 вирішить що потрібна, бо розумітиме більше?
КонхфЭдкаТузик• 10 мая 2025
Ответ дляКашка-маняшка
ну она же может обозлить на всех, ей 13
все сложно
значить ви не пояснили дитині, що годуєте і вдягаєте її до 18 років, а потім вона або вчиться і ви її далі утримаєте, або йде заробляти на життя сама. А що б далі вчитися, потрібні знання і вміння.
Судячи з того, що вам влаштовують ’сцени’, і ви на них ведетеся, і дитина отримає бажане, тому очікуйте, що вам сядуть на голову.
Не виправдовуюсь• 10 мая 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Ну якщо вирішить, що потрібна, то все наздожене, але я думаю, що вона й не захоче🤷‍♀️
Латвийские_Номера• 10 мая 2025
Ответ дляКашка-маняшка
почему?
Ну? Нет усилчивости и интереса - нет и плюшек. Получается ваш муж прав. Разговорами интерес в 13 лет не привьешь. Она уже сама кого хочешь переговорит
Латвийские_Номера• 10 мая 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Как раз повод секономить на плюшках в счёт будущих репетиторов.
Кундалина• 10 мая 2025
Ответ дляКашка-маняшка
ну она же может обозлить на всех, ей 13
все сложно
Где-то примерно в этом возрасте мы взяли репетитора. И почти сразу все стало хорошо. До этого было так, как вы описали
Куратор дебошей• 10 мая 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
У сина в класі було кілька однокласників, які от так само думали. Але не наздогнали, бо запущене за кілька років наздоганяти теж потрібно довго. Деякі навіть зно не здали на мінімальний і нікуди не вступили. Почали працювати, а далі вступати вже важко. А деякі не змогли вступити туди, куди хотіли, а вчились де взяли. Коли спілкуються, говорять що своїх дітей заставлятимуть вчитись.
Тому по різному буває.

Краще мати знання/диплом і щоб він не знадобився, але принаймні був вибір, ніж не мати, а знадобиться.
Мerida• 10 мая 2025
Ответ дляКашка-маняшка
почему?
Поэтому с красными дипломами метут улицы.
Нужно умение адаптироваться, выкрутиться в ситуации, в которую попал, и выйти в выигрыше. Не тому учите ретенка в 13 лет
Не виправдовуюсь• 10 мая 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Тому по різному буває.

В таких людей завжди хтось винен, важко визнати, що вони були ледащими🤷‍♀️
Комиссия50%• 10 мая 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ну и правильно, к черту оценки, учебу, для веб кам не нужно образование, можно еще к шейхам в Дубай махнуть
Мerida• 10 мая 2025
Ответ дляКомиссия50%
А вот тут уже не правильная модель воспитания с детства. Но никак не учёба. Она может быть с идеальными знаниями, но затурканная родителями. Со сломанной психикой.
Куратор дебошей• 10 мая 2025
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ну як дитина в 10-13 років може розуміти повністю наслідки своєї лінії?
Підлітки зазвичай впевнені, що ось вони потім захочуть і все наздоженуть. І мало уявляють реалії ’роботи мрії’.
Тут як раз робота батьків. Для чогось вони є.

Якось син був в таборі років в 15. І там був такий гарний досвід - завчасно питали ким хто хоче бути і на день влаштували їм ’практику’ саме там, де хотіли. Як домовлялись - не знаю, але то був крутий досвід.
Виявилось що ніхто не уявляв, як насправді працювати. У всіх були якісь мрії і хибні ’рожеві’ уявлення про обрану професію. А в житті виявилось все не так круто і красиво.
Не виправдовуюсь• 10 мая 2025
Ответ дляКуратор дебошей

Ну, інші діти ж якось вчаться, роблять самостійно уроки і їх заставляти не треба. Ну от чоловік поводиться жорстко і чого він добився? Уроки вона так і не робить, ще й стосунки в сім´ї зіпсувались
Мerida• 10 мая 2025
Ответ дляКуратор дебошей

Это как раз признать - что все разные. Из-под палки можно заставить на короткий срок, но потом оно все равно выстрелит не там, где надо. И родитель будет причитать. Тварь, сколько денег и сил в тебя вбухано, а универы, а ты....
Топтунша• 10 мая 2025
1. Ви намагаєтеся зрозуміти, що не так з дитиною. Тобто її поведінка змінилася, раніше домашку робила без сцен?
2. Поведінка чоловіка. Він відсторонений, каже, що ви зіпсували дитину. А де він був ці 13 років? Чи якщо поведінка гарна, то це він виховав, а якщо погана це ваш косяк?
3. Бабусі і дідусі, родичі не повинні вам розповідати як поводитись, якщо ви цього не просили.
4. Про те, як реагувати на поведінку, як виховувати треба домовлятися між собою в спокійній атмосфері, а не в присутності дитини в розпал конфлікту
НЛОша• 10 мая 2025
правильно муж говорить, вместе бубочку в жопу целовать надо, начнет и домашки делать и дома убирать и т.д
НЛОша• 10 мая 2025
Ответ дляКашка-маняшка
ну она же может обозлить на всех, ей 13
все сложно
перезлится
НЛОша• 10 мая 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
потом до смерти сама и обеспечивать ее будет