Умничка-помощничка• 11 мая в 07:49
Открыли категорию В1. Я могу водить мотоцикл с коляской?
Меняла права, открыли с В и категорию В1.
Кратко читаю- кто пишет что мотоцикл с коляской нельзя, кто пишет что можно- типа трёхколёсный же.
Категорія В1 дає право керувати трициклами та квадроциклами, тобто триколісними або чотириколісними мототранспортними засобами, дозволена максимальна маса яких не перевищує 400 кг.
Не прохожу мимо• 11 мая в 07:53
Відповідно до чинних Правил дорожнього руху, в Україні одна категорія та дві підкатегорії, що дозволяють керувати мототехнікою. До переліку входять:
Підкатегорія А1. Дозволяє керувати скутерами – двоколісною технікою із двигунами до 50 см3 або електромоторами до 4 кВт.
Категорія А. Дозволяє керувати мотоциклами – двоколісними ТС з об´ємом двигуна понад 50 см3 або електромоторами понад 4 кВт.
Підкатегорія В1. Призначена для керування трициклами (трьохколісною мототехнікою) чи квадроциклами. Також до категорії B1 відносяться мотоцикли з коляскою.
Істеріомама• 11 мая в 08:01
Ответ дляМіняйловна
Где вы взяли мотоцикл с коляской? 🤣🤔
в мене теж є, а шо?
всемВсёИмного• 11 мая в 08:49
Ответ дляМіняйловна
Где вы взяли мотоцикл с коляской? 🤣🤔
Вот тот же вопрос )
Вы в Германии? Там может остались после 2 мировой …
Не прохожу мимо• 11 мая в 08:59
В селах повно мотоциклів з колясками.В нас по вулиці штук 5 точно є.
Багиня• 11 мая в 09:38
Ответ дляНе прохожу мимо
Тут же всі жінки олігархів, аби продати з того, що і на мотоциклі з коляскою іноді треба проїхатись
Умничка-помощничка
• 11 мая в 10:47
В селі є мото з коляскою.
Тобто це 3х колісна мототехніка.
Але часто трактують що це не відноситься до кат В1, бо переднє колесо не по центру (а збоку).
Тобто це 3х колісна мототехніка.