Ніколи не збрешу• 11 мая в 12:22

А що хрущовки реально жах-жах як для покупки?

Хто в них живе поділіться враженнями, будь ласка. Була декілька разів в гостях в хрущовках, наче все більш менш. У однієї знайомої взагалі досить пристойно, ремонт в під´їзді , все чисто акуратно. Єдине на що жаліється - без ліфта погано
Соображалочка• 11 мая в 20:28
Ответ дляГороховаЯ
Я была в Черкассах как-то и жила 3 суток в хрущевке, это был просто адский ад, я слышала как сосед сверху шёл со спальни к туалету, потом возвращался, каждый шаг. Как он говорил по телефону. Как смотрел телевизор. Там про звукиозоляцию вообще никто не слышал.
это неудачно вы как-то жили, у нас такого нет
Пацелуйнитуда• 11 мая в 21:08
Автор, в чем ужас ужасный хрущевки?
У меня дом в спальной районе, рядом парк, поликлиника, транспортная развязка. Двор зелёный, до остановки три минуты, вокруг куча супермаркетов, аптек, магазинов.
Соседи нормальные, правда много пенсионеров. Но и людей нашего возраста достаточно. Нариков и алкоголиков вокруг не наблюдаю.
Да площадь маленькая. Это минус. Но мне лучше хрущевка в хорошем районе, чем новострой в жопе мира.
Ну и цена хрущевки не сравнится с новостроем. У нас денег на новый дом не было, а отдавать дяде за съем всю зарплату надоело.
ГороховаЯ• 11 мая в 21:31
Ответ дляСоображалочка
Я не знаю, первый раз в жизни в хрущевке была.
Сама в панельке живу, но здесь прям на много тише
Соображалочка• 11 мая в 21:41
Ответ дляГороховаЯ
самое интересное, что чаще панельки ругают в отсутствии звукоизоляции. в общем, надо смотреть на каждый дом индивидуально
ГороховаЯ• 11 мая в 22:10
Ответ дляСоображалочка
В том и дело, а я лично дома в панельке слышу соседей крайне редко
В гости звали?• 11 мая в 22:42
Очень старое жилье. Они строились вообще на небольшой срок эксплуатации, т.к надо было обеспечить максимальное кол. людей жильем . Вас не смущает высота потолков 2.5 и площадь трешки 55 кв. м.? Для меня вопрос хрущевок был закрыт еще 20 лет назад. Живу в сталинке, меня в сталинке держит только место и гараж во дворе. А так до сих пор думаю, как переехать ( так это у меня площадь 90 кв.м. и высота потолков 3.1, а про хрущи вообще молчу)
автор Ніколи не збрешу • 11 мая в 22:47
Ответ дляПацелуйнитуда
Автор, в чем ужас ужасный хрущевки?
То я й питаю - у чому, бо навіть і сьогодні в якійсь темі писали, що трущоби старого фонду угнітають
автор Ніколи не збрешу • 11 мая в 22:51
Ответ дляВ гости звали?
Рада за Вас:) мені квартира 90 метрів ні до чого. Дивлюсь щось максимум до 60
В гости звали?• 12 мая в 04:32
Ответ дляНіколи не збрешу
Я мала на увазі те, що маючи таку площу і висоту стелі і сталінку, яка не є хрущем, то я би зараз ні за які кошти не купувала таке житло Тобто не купувала царські будинки, сталінки, а про хрущь навіть і казати нема чого. Це якби на голову впало як спадок, то одне. А коли ти платиш свої кошти за квартиру, де виросло не одне покоління і строк експлуатації будинку якого вже закінчився або добігає кінця, то це інше.
В гости звали?• 12 мая в 04:43
Іще додам. Коли я купувала свою квартиру, то мені на новобудову в тому місці, де я хотіла і в тому ЖК , який мене влаштовував банально не вистачило певної суми коштів. Зараз би я би ці кошти краще би взяла в борг і купила той новобуд, бо в ремонт своєї сталінки було вкладено ще більше коштів. В результаті живу в будинку 50-х років без ліфта зі сборною солянкою сусідів ,. Я просто сподіваюсь, що якщо навіть хрущі тут люди планують купувати, то треба встигнути за нормальні кошти свою продати, бо я однозначно за квартиру в нормальному новому будинку ( нормальному- це не аби де і не аби який звісно)
В гости звали?• 12 мая в 09:35
Ответ дляНіколи не збрешу
Іще трошки додам, щоб подумали. В мене знайома 8 років тому в центральній частині Києва купила 3-х кімнатний хрущ для себе з дитиною. Чоловвка в неї нема, живуть удвох. Я відразу їй казала, щоб вона пошукала щось краще. Її відповідь була все те, що тут пишуть: мало поверхів, газова колонка, цегляний будинок, кооперативний будинок і т.д. Після початку війни вона пожила і за кордоном і в новому будинку на ЗУ. Тепер планує продавати. З причин: низька стеля, наявність сміжних кімнат в квартирі, відсутність ліфта, радянський двір, 4 квартири на поверсі, де розійтися важко, коли сусіди починають відкривати двері і виходять, маленька кухня і т.д. Коли вона її купувала, то в її районі можна було вибрати кращі варіанти на той момент на 15 тис. дол. дорожче. Зараз їй для цього трошки кращого варіанту треба докласти 30-40 тис. дол. або переїзжати на окраїну міста та ще при цьому взагалі продати цього хруща Тобто ще думайте на перспективу
Бриджит_Фрикандо• 08 июня в 10:33
Ответ дляПампушОК
Хрущи же не высокие , 4-5 этажей. Так что отсутствие лифта надуманная проблема
Ну да, велик, коляску, сумки с продуктами на п´ятій етаж потягать! А если человеку операцію на сустави сделали и он на костьілях, да еще и воздушньіе тревоги постоянньіе. Проблема! Но если тьі молодой, здоровій и без младенцев, то ето твой вариант!