Хочу барабульки• 11 мая 2025
Оренда квартири на пенсії
Питання на злобу дня: чи ви замислювались, як будете жити на пенсії? Останнім часом про це думаю, на що жити, якщо не буде вже змоги працювати. На щастя, у нас є своя нерухомість, але на одну пенсію її утримувати ми не зможемо. Що вже казати про людей, які змушені орендувати житло.
В планах було забезпечити дітей гарною освітою, це також кошти, але так виходить, що на пенсію ми вийдемо взагалі ні з чим.
Це все звісно за умови, що ми до тієї пенсії доживемо. Але варіант, що станеться якийсь глобальний армагедон, і всім буде не до пенсій, теж не дуже заспокоює)
Бритоножка• 11 мая 2025
Ответ длятянитолкайка
Він генерал. Йому мають виплачувати 70% від окладу, якщо не помиляюсь, і, здається, йому дали пожиттєву доплату у 10 тис від уряду за деякі операції.
На нього розповсюджується максимальне обмеження пенсії.
40каградусная• 11 мая 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Сетевой маркетинг - можно и доход иметь и не уставать
Например?
Вишневий цвіт• 11 мая 2025
Ответ дляЗвоночек
Уверена . Я и сейчас , помимо основной работы , 7000грн зарабатываю , не вставая с дивана .
Це коли мізки, добре працюють
Мій батько архітектор теж добре заробляв, майже до 72, але в нього голова добре працювала і стресів уникав. А в 72 раптом сталося - що навіть близьких людей на імʼя забував. Плутав адреси, все забував
Не міг писати ( тремор почався )
Тому і бухгалтерія, то теж - поки здоровий мозок
Не міг писати ( тремор почався )
Звоночек• 11 мая 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Це коли мізки, добре працюють
Не міг писати ( тремор почався )
Ну , тут уже ничего не поделаешь .
Лиса Патрикевна• 11 мая 2025
Ответ дляДаха-сваха
Эти ´реалии´ только если советчицу читаешь и в реальный мир не выходишь
Ну я працюю в цій сфері і зараз беруть 60+ в основному, молоді немає взагалі, чоловіки мовчу, до війни таких проблем взагалі немає
дамаАмстердама• 11 мая 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Мені 30 р думаю пенсії не буде вже тоді, працюватимемо до смерті. В мене на роботі жінки по 64 роки працюють продавцями молодці, задоволена ними на всі 100
В 64 жизнь не заканчивается. Дальше на что жить? В 80?
Балаболка• 11 мая 2025
Ответ дляТеща дочки
Маю другу квартиру, яку здаю і здаватиму.а взагалі планую виїхати. Тут жити на копійки - це дурня. Купа знайомих виїхали в пенсійному віці і зараз отримують прекрасну пенсію. Не порівняти з українською.
А де вони отримують пенсію? На скільки мені відомо тільки Польща по договору прирівнює стаж отриманим в Україні до свого
дамаАмстердама• 11 мая 2025
Ответ длятянитолкайка
У мого чоловіка має бути пенсія 60-70 тис, ще плануємо якийсь невеликий бізнес з доходом - на кшталт кав´ярні. Але явно через двадцять п´ять років цього буде мало. Ще думали про ферму з перепілками (раніше цим чоловік займався).
Судья?
Лиса Патрикевна• 11 мая 2025
Ответ длядамаАмстердама
Вони відкладають пенсію плюс зп, плюс кожна має в Києві квартиру яку здає
Путающаяся• 11 мая 2025
Ответ для123-08df
Хтось купує те барахло?
Я покупаю амвей. Мне очень нравится некоторые продукты
дамаАмстердама• 11 мая 2025
Ответ длятянитолкайка
Для висококваліфікованого працівника робота завжди буде. У моєї мами є, їй 72, у її подруг так само. У всіх є інженерний досвід в будівництві
В моей профессии зарплаты максимум до 15к, и половина пенсионеров давно
дамаАмстердама• 11 мая 2025
Ответ дляТеща дочки
Конечно. Моим бывшим свекрам (ролители быашего) выехали в Англию из Винницы. Бросили дачу и 2 квартиры. Живут там припевпючи. У них огромная пенсия+ не платчт ни за что. Им по 73 и 75. Как выдумаете, они вернутся в Украину на пенсию 4 тыс. ? У них пенсия болтше 1200 фунтов +соцжилье. И такихтьма.родмтели кумы там же. Какраз Европа и Англия рай для пенсов.
Украинскую тоже получают, не брезгуют
Балаболка• 11 мая 2025
Ответ дляШвидкоруч
Кстати, есть смысл уехать в Польшу. Да, там скорее всего придётся попахать до пенсии, но они укр. стаж засчитывают, и там пенсия получше нашей будет.
А як легалізуватись пенсіонерам в Польщі є у вас інформація?
Пьяная вишня• 11 мая 2025
Ответ дляХочу барабульки
ну ок, в нашій не можна, а де можна?)
де ж нам ще планувати? В польщі на полуниці? Я не зможу працювати в Європі за освітою.
Через те, що відбувається у світі ніде не можна, на жаль
Швидкоруч• 11 мая 2025
Ответ дляБалаболка
Я не пенсионер, и я не в Польше ))) Спросите тех, кто там.
Я писала о том, что в Польше укр. стаж потом для пенсии примут во внимание, а не что наши пенсы могут туда ехать на всё готовенькое.
Доктор Варвар• 11 мая 2025
Ответ дляБалаболка
Только если вз оформить, другого нет
дамаАмстердама• 11 мая 2025
Ответ дляВишневий цвіт
Це коли мізки, добре працюють
Не міг писати ( тремор почався )
Знакомый хирург-гинеколог в 62 потерял зрение
тянитолкайка• 11 мая 2025
Ответ дляБритоножка
Він не держслужбовець, максимальне обмеження не розповсюджується.
мадамГрицацуева• 11 мая 2025
Ответ дляТеща дочки
Война закончится и всех выгонят домой
мадамГрицацуева• 11 мая 2025
Ответ дляКрижана бурулька
Вважаєте в 56 можна знайти такий заробіток, щоб купити житло?
Да. Например,блогер на Ютуб или веб-модель
мадамГрицацуева• 11 мая 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Жить в селе думаю, есть дом, квартиру в центре Киева сдавать
Да и огород иметь . Можно одним огородом тоже питаться норм
Бритоножка• 11 мая 2025
Ответ длятянитолкайка
Не распространяется только на судей.Закон України № 2262-XII встановлює правила пенсійного забезпечення військовослужбовців. І в ньому дійсно є положення, які обмежують пенсії максимальним розміром 10 прожиткових мінімумів. Керуючись законом, чиновники Пенсійного фонду виплачують цю суму, навіть якщо реальний розмір нарахованої пенсії більший. Причому обмеження пенсій військовослужбовцям актуальне для всіх категорій: людей, які вийшли на відпочинок за вислугою років, які мають інвалідність чи отримують виплати по втраті годувальника.
тянитолкайка• 11 мая 2025
Ответ дляБритоножка
Він не військовослужбовець і потрапляє під дію іншого закону
Крижана бурулька• 11 мая 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Вам здається це дотепним?
мадамГрицацуева• 11 мая 2025
Ответ дляТеща дочки
Заканчивается уже 4 год. И конца этому нет, все хуже и хуже. .все везде кричат что до 2030 года. А человек, проживший 8 лет, анж получит.
Так вроде же стали меньше стрелять,не? Несколько дней тихо было вообще .
Бритоножка• 11 мая 2025
Ответ длятянитолкайка
А кто он, вы ещё не придумали? Сбу и тп попадают туда же.
вкрации• 11 мая 2025
Ответ дляГоспожа_тамагочи
если я доживу до пенсии, жить я буду хорошо, для этого мы много работали с мужем. Квартиру для пенсии в Варна купила, осталось дождаться внуков, дождаться мира в Украине, дождаться своих мужиков.
А У Вас есть ПМЖ в Болгарии? На каком основании Вы будете там жить?
вкрации• 11 мая 2025
Ответ дляШвидкоруч
Минимальная пенсия -1000злотых, для этого надо отработать в Польше официально 10 лет
Швидкоруч• 11 мая 2025
Ответ длявкрации
Ну вот, даже в 50+ реально заработать себе польскую пенсию.