Трохи злякана• 11 мая в 14:22
Перемишль - Головний чи є ще координатори
Чи є ще на вокзалі координатори україномовні, щоб могли швиденько пояснити куди бігти до поїзда? Плани-схеми онлайн вивчаю.
Леопардові панчохи• 11 мая в 14:24
Нафига? Там того вокзала 10м2 и 3 колеи + куча указателей на 3 языках. Вы реально боитесь заблудиться на вокзале Перемышля???
Love_Love_Love_• 11 мая в 14:25
Є, говорять куди бігти, як жити, як мільйони заробити, дають їсти і 1000€ на розплод
БезВзяток• 11 мая в 14:27
Вышли из вокзала, когда уже после прохождения досмотра и тп, пошли налево и идете прямо, прошли парковку, иеще чуть и видите подземный переход, в него, спускаетесь, налево, идете до конца, поднимаетесь наверх и вы в помещении жд вокзала с кассами и колиями. Все. Смотрите, куда вам-идете.
Ух яка ж Я• 11 мая в 14:32
Ответ дляLove_Love_Love_
У америці таке?
Метровий сантиметр• 11 мая в 14:34
Кстати неделю назад видела парочку волонтеров в зеленых жилетках
Love_Love_Love_• 11 мая в 14:34
Ответ дляУх яка ж Я
У америці таке?
Оооо, ви знаєте що я в Америці і вирішили уим блиснути невпопад?
Вааау
Ух яка ж Я• 11 мая в 14:35
Ответ дляLove_Love_Love_
Вааау
Тут всі про вас знають
Love_Love_Love_• 11 мая в 14:36
Ответ дляУх яка ж Я
Тут всі про вас знають
Тааааа ви шо, як же далі з цим жити?
Ух яка ж Я• 11 мая в 14:36
Ответ дляLove_Love_Love_
Тааааа ви шо, як же далі з цим жити?
Як хочете так і живіть🤣
Love_Love_Love_• 11 мая в 14:37
Ответ дляУх яка ж Я
Як хочете так і живіть🤣
А з чого у вас істерика?
Княгиня пітьми• 11 мая в 14:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Вааау
Ну, вы ж блеснуть невпопад своим комментарием
Ух яка ж Я• 11 мая в 14:39
Ответ дляLove_Love_Love_
А з чого у вас істерика?
А у вас? Вирішили образити автора? Блеснули невпопад і питаєте поради як далі жити? Мммда
Love_Love_Love_• 11 мая в 14:41
Ответ дляУх яка ж Я
Ви якісь свої автономні думки/слова можете використовувати чи лише калькувати мої здатні?
Ух яка ж Я• 11 мая в 14:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Вас задіває це, а це головне
Бритоножка• 11 мая в 14:45
Ответ дляУх яка ж Я
У америці таке?
Чого ви до неї прискіпуєтесь? Майте повагу до людини, що пише без аноніма. Якщо починаєте переходити на особистості, то і самі відкривайтеся. Дуже не гарно з вашого боку, з-за кута кидатися .
Ух яка ж Я• 11 мая в 14:47
Ответ дляБритоножка
Ага, ну блін, раз без аноніма то честь і хвала. І можна писати всяку чухню?
Метелики на душі• 11 мая в 14:54
На колео пишет какой путь при покупки билета, так что сразу попереходу можно на следующий поезд выходить
Пліснявілий сир• 11 мая в 14:54
Координаторів вже нема. Але там вокзал маленький, всього 5 колій. На п´яту приходить потяг з України. Виходите з приміщення, де пройшли контроль. Повертаєте ліворуч і йдете поки не впретсь в підземний перехід, спускається переходите до приміщення вокзалу , він біля 1ї колії. Дивитись на яку колію приїде Ваш поїзд, повердаєтесь в перехід і виходите на потрібний перон.
Я_канеша_извиняюсь• 11 мая в 15:38
Ответ дляБритоножка
А она имеет уважение? Прочитайте её первый коммент, к чему это написано? Автор явно едет первый раз, не знает что и как, задала вопрос нормальный, ей только один человек ответил нормально
Леопардові панчохи• 11 мая в 17:22
Ответ дляПліснявілий сир
подивитися на яку колію прибуває потяг можно в приміщенні паспортного контролю, там велике табло. Навіщо для цього йти в вокзал?
Трохи злякана
• 11 мая в 21:46
Ответ дляLove_Love_Love_
І що ж ви такі недобрі? Вперше людина буде на вокзалі. Час дуже обмежений. Тому конкретна підказка дуже важлива.
Трохи злякана
• 11 мая в 21:46
Ответ дляБезВзяток
Дякую за конкретну відповідь.
Трохи злякана
• 11 мая в 21:53
Ответ дляЛеопардові панчохи
Якщо треба пошвидше, чи можна якось скоротити дорогу? Якщо можна побачити куди прибуває поїзд? Якщо завчасу купляти квиток, чи буде там номер колії вказаний, як пишуть вище?
БезВзяток• 11 мая в 22:34
Ответ дляТрохи злякана
Дякую за конкретну відповідь.
Пожалуйста! Ниже на ваш вопрос, может ответят, кто точно знает, я на табло при тамож контроле не смотрела, просто, билеты всегда брала с запасом либо на месте в пшеме на жд, там и кассы, и автоматы есть; номер колит должен быть заранее, вы его в приложении должны увидеть, через что вы покупали билет(колео/пкп), потому что как-то я хотела ехать с пересадкой на Варшаву в одном из городков и там стыковка была 8 мин, соседи в вагоне говорили, что да-колию мин 15 до прибытия можно проверить онлайн. Ну логично. А быстрее дойти, думаю, вряд ли, выйдет. Дорога одна, это только если сразу на колию идти. Украинский поезд же тоже может опоздать, вы это учли, надеюсь, а то многие берут впритык и потом нервничают либо сдают билеты. Не переживайте, спрашивайте еще у людей в поезде, пока ехать будете, кто-то да будет знать.
Обнемашечка• 12 мая в 06:30
Ответ дляТрохи злякана
Только не берите билеты впритык , большая вероятность, что не успеете
Трохи злякана
• 12 мая в 14:16
Ответ дляОбнемашечка
Дякую. Але варіантів небагато. Або останній поїзд. Або, як не встигну, тоді вже автобусом пробувати. Ну або ж ночувати в Перемишлі.