Тут как тут• 12 мая 2025
Сериал к просмотру
«Дело Кристин Килер»
60-е годы, Англия, измены, секс и сильные мира сего…
Забавно… время идет, а глобально ничего не меняется.
Сильнее не тот кто прав, а у кого деньги и власть. Мужчины как преобладали, так и преобладают…
Мужские измены прощаются по умолчанию, женские же и сегодня порицаются обществом.
Сколько бы не говорили о равноправии, наступит оно ещё не скоро.
А я смотрю Королева змей, нравится
Події першого сезону розгортаються у першій половині XVI століття. 14-річна сирота Катерина Медічі завдяки зусиллям свого родича, Папи Римського Климента VII, виходить заміж за Генріха де Валуа, другого сина короля Клод. Потрапивши у ворожий французький королівський двір, вона стикається з труднощами при зачатті дитини та дізнається про зраду чоловіка з більш дорослою коханкою Діаною де Пуатьє. Незважаючи на всі перешкоди і заздрісників, Катерина зберігає свій шлюб і править Францією кілька десятків років.
У другому сезоні Катерина Медічі править як королева-регентка Франції, поки її син, Карл IX, не досягне повноліття. Однак її владу ставить під загрозу поява таємничого пророка на ім’я Едіт, який кидає виклик релігійному істеблішменту, провокуючи загальнонаціональну напругу. Французький двір, розколотий інтригами, готує власні плани. Гізи не гребують брудними методами, а Бурбони шукають підтримки в англійської королеви Єлизавети І. На тлі політичних та релігійних потрясінь Катерина відчайдушно намагається втримати владу і готова піти на все, щоб повернути контроль над ситуацією.
Тут как тут
• 12 мая 2025
Ответ дляSo_so
А я смотрю Королева змей, нравится
Заскринила. Посмотрю. Спасибо.
Кавуся• 12 мая 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Так, дівчата, ще пишіть щось цікаве, ці взяла на замітку))
Мені сподобався серіал 1923, рекомендую до перегляду
Ответ дляSo_so
А я смотрю Королева змей, нравится
Цікавий?