Хочу на Балі• 12 мая 2025
Це «доглянуті» жінки? В чому заключається доглянутістт?
Коли колять губи і уколи під очі?
Красавица писяная• 12 мая 2025
Это вавочка в головушке. Девочки просто показали её наглядно, чтобы люди издалека понимали с кем имеют дело.
Фляшунька• 12 мая 2025
Мама и бабушка там реально хорошо выглядят, на свой возраст очень здорово. Но девочки эти, просто страх
Христя в тiстi• 12 мая 2025
Ответ дляФляшунька
А хто це?
Планшетница• 12 мая 2025
Це дві макаки якісь))) доглянуті, це все здорове. Шкіра чиста, волосся густе блискуче вимите, манікюр акуратний. Фігура спортивна.
Викачую яйцями• 12 мая 2025
Ответ дляХристя в тiстi
А хто це?
Та что справа совладелица бьюти компании из Днепра, она и ее мать. Ей 48 лет, она отлично выглядит на этот возраст, учитывая еврейские корни
Невидимка• 12 мая 2025
Губы, скулы, брови - это все отвлекающий маневр от прыщей на лбу. Но все равно видно, хочется долго тереть мочалкой лицо черненькой, может, тон не по цвету хз
Экспертиза• 12 мая 2025
Забули заблюрити прищі? Я не розумію як можна мати гроші на губи, але елементарно не вилікувати шкіру від висипань? Там же хтось ще й косметолог з їх сімʼї.
З зубами так само.
Королева ганделику• 12 мая 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Де вона отлічно виглядає? Монстр якийсь
Рву и мечу• 12 мая 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Бьюти?!
Вот это антиреклама
Love_Love_Love_• 12 мая 2025
Автор, з якою ціллю ви на них підписані і де ваше фото як приклад доглянутості?
Залізна тьотя• 12 мая 2025
Ответ длявентиляторная
И этой ляди ж кто-то в рот даёт.
... і не боїться))))
Невидимка• 12 мая 2025
Ответ дляЭкспертиза
З зубами так само.
Губи - це, мабуть, найдешевше, що можна зробити. Але тут справа не у грошах, всі хочуть з малими зусиллями виглядати чудово. Але виходить як виходить
Love_Love_Love_• 12 мая 2025
Ответ дляНевидимка
Ви можете своє фото показати- як це виглядати чудово?
я Кукарача• 12 мая 2025
Ответ длядамаАмстердама
к ухоженности эти две не имеют никакого отношения
Лучше бы та,что слева прыщи со лба убрала.
я Кукарача• 12 мая 2025
Ответ дляЭкспертиза
З зубами так само.
Звичайно,в першу чергу потрібно було піти до косметолога і ендокринолога і вилікувати прищі.
я Кукарача• 12 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви так само виглядаєте?
Викачую яйцями• 12 мая 2025
Ответ дляКоролева ганделику
Де вона отлічно виглядає? Монстр якийсь
1978 и 1956 годов рождения покажите красавиц для примера
В кого тако було• 12 мая 2025
Ответ дляКоролева ганделику
А хто з них МамІна?
Та, що зліва, темна- мамина квіточка)
А поруч, світла- мама) яка у свої 48 ’виглядає харашо’))
В кого тако було• 12 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
І не тільки з лоба, там ще на щелепі проглядаються.
Вам телефонограмма• 12 мая 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Мать да, дочки страшные. Там есть бабушка, тоже хорошо выглядит
так там у мамы бизнес в сфере косметологии