Швидка Настя• 12 мая в 20:23

Хто більше у вашій парі вкладався в комфорт?

За чий кошт облаштований комфорт вашого подружнього життя від самого початку? Маю на увазі житло, ремонт, меблі, автівка та таке інше.
Результат:
вже голосів: 42
14 (33.33%) Наші з ним кошти спільні
9 (21.43%) Він. Я прийшла на готове
8 (19.05%) Мої батьки
7 (16.67%) Я. Він прийшов на готове
3 (7.14%) Його батьки
1 (2.38%) Спільні кошти наших батьків
Первоклашка Я• 12 мая в 20:25
В первом браке от родителей мужа, ну именно от начала, потом он, во втором от мужа
Джага Джага• 12 мая в 20:25
В чоловка все це в ідеалі має бути.Але він не повинен одружуватись з сучасною жінкою і підписувати з нею будь - які папери.Не бути дибілом.І все буде більш - менш.
Ms. Android• 12 мая в 20:26
Я прийшла на все готове. А чоловіку колись допомогли його батьки
В нас був хороший старт, саме завдяки їм. А далі вже вдвох багато заробили
Лівий Локіть• 12 мая в 20:26
Муж за свои деньги. Но бизнесу, который у него есть уже 50 лет и он достался от отца. Поэтому заработал он, но благодаря его родителям
НуКаНаКа• 12 мая в 20:26
Квартиру подарували батьки до шлюбу, але в ремонт, меблі і все інше вкладався чоловік.
Мозговая пилочка• 12 мая в 20:26
Разом купували все в орендовану квартиру, куди зʼїжджалися
Вічний двигун• 12 мая в 20:28
Ответ дляДжага Джага
например, какие?
Бешене сарі• 12 мая в 20:28
Від початку квартиру чоловіку забезпечили батьки і ще допомагали декілька разів крупними сумами грошей.
На початку сімейного життя заробляли однаково, небагато. Пісдя декрету через декілька років основну частку бюджету стала забезпечувати я.
МинерАлочка• 12 мая в 20:31
Ми одружилися вже у дорослому віці. Мені було 36 і другий шлюб. Йому 41.
Єдиний шлюб для нього.
У кожного вже була своя квартира, машина, нормальна зарплата.
В бюджет вкладається разом.
Власність вся спільна
Дрібка щастя• 12 мая в 20:31
Мого варіанту не має.
Коли я прицшла -він вклався .
До чого тут батьки взагалі незрозуміло
Дон Пэдро• 12 мая в 20:32
Я. Він прийшов на готове.
Одна я у описі?
Шариш заплачу (((
Мольфарочка• 12 мая в 20:33
Я з першим чоловіком прийшла на все готове. І ось з другим теж. Інакше простіше самій
Аннуитет• 12 мая в 20:37
Мужа родители помогают постоянно. Часть денег дали на квартиру.
Фіфачка• 12 мая в 20:49
Важко сказати.
Спочатку ми жили в квартирі, яку мені купили батьки і ремонт там був зроблений моїми батьками і меблі теж вони купили. Ще до весілля це було. Потім ми там вже за спільні кошти робили ремонт, змінювали меблі
Через 17 років переїхали в квартиру його батьків. Повністю робили перепланування, ремонт та купували меблі за спільні кошти. Але юридично квартира повністю чоловіку належить.
Тому я обрала в голосуванні «Наші з ним спільні кошти», хоча обидві квартири нам по факту придбали наші батьки
Даю справку• 12 мая в 20:50
В первом браке от родителей жилье, мы были студентами. Потом наследство от бабушек, опять в виде жилья. Далее мы сами вкладывались, имели общий бизнес. Когда развелись, все поделили. Во второй брак я пришла со своим жильем, машиной и деньгами. У мужа тоже была квартира, но дальше я занималась своим небольшим доходом, который только мой, а он главный добытчик, его деньги общие.
Бува і таке• 12 мая в 20:53
Мой отец подарил квартиру и взял к себе моего мужа на работу, научил и отпустил в свободное плаванье. Свекры помогли с ремонтом трешки, свекровь оплачивала няню, пока я заканчивала учебу. Мой дедушка помог мне наработать базу пациентов, работала в его стомат. кабинете 5 лет. Дальше сами.
автор Швидка Настя • 12 мая в 23:33
Я не з цікавості це питала. Просто впевнилася, що дуже рідко вдається людині (особливо, жінці) без початкової фін
допомоги від батьків чи чоловіка налагодити нормальний рівень життя. Бо всі гроші йтимуть на продукти та комуналку.
Бешене сарі• 13 мая в 09:39
Ответ дляШвидка Настя
На продукти і комуналку - це єрунда. Ось коли гроші потрібні на оренду, а зарпдата невелика, це набагато складніше.