Чупокабра• 13 мая в 06:30
Кого не принимает за свою коллектив на работе за границей?
И вы чувствуете себя одинокой?
Как вы переносите это?
В Украине на всех работах такого не было
А здесь безразличие
Как вы переносите это?
А здесь безразличие
Ростки жимолости• 13 мая в 06:48
Ответ дляРуда ліса
Сами вы калуга. Что, не хотят собирать на ДР хомячка троюродной тетки бухгалтера? И на кофе не ходят друг другу кости перемыть? Сидят и работают, изверги, и нашим бедняжкам работать пришлось
.
і ніжкою не топнеш, і губки не надуєш
МЧСница• 13 мая в 06:48
Ответ дляМаю сечі
За границей всем на всех начхать. Это все всем чужие люди и вам никто ничего не должен, не нравится езжай домой.
А в Украине не так, думаю автору просто кажется что тут по другому.
Love_Love_Love_• 13 мая в 06:49
Ответ дляЦікавий писочок
У меня наоборот, я вечно в центре внимания, хочу покоя и тишину, лезут ко мне, достали конкретно
О! Аналогічно, а ще всі абсолютно знають моє імʼя.
А я третій рік не можу всіх їх запам’ятати
Путающаяся• 13 мая в 06:49
Ответ дляРостки жимолости
ммм, а як держава повинна поводитись з тими, хто поїхав за кордон? про бога не знаю, не маю з ним відношень.
ну і про прокльони, в раїсі так, там просто треба це робити
Хм. А как она относится к тем кто внутри страны столкнулся с трудностями? ВПО возьмем. Социальное жилье? Расселение? Помощь с трудоустройством? Пособие на которое можно прожить? Ну хоть что- то есть, о чем можно сказать «государство заботиться о своих гражданах»?
Додаю напруги• 13 мая в 06:49
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну чому ви так зневажливо?
Вчора поспілкуватися з такими. Вони воліють забути хто вони, а тут на форумі їм не дають цього зробити. Вони дуже засмучені тим фактом.
В мене повністю змінилося відношення до таких.
Зашла на 5минут• 13 мая в 06:49
Ответ дляРостки жимолости
і шо? погано працював, не подовжили без пояснень. не бачу нічого дивного
Ну со стороны начальства может. Но он дружил с соседним отделом, вечно кофе вместе пили, и с виду было что многие с ним дружили. Но когда спросила что случилось , ответ : не знаю, контакт не продлили. В среду мы с ним наметили совместную работу , в четверг был выходной, а в пятницу он не вышел.
Love_Love_Love_• 13 мая в 06:49
Ответ дляДодаю напруги
В якому сенсі забути хто вони?
Чому ви думаєте автор така?
Маю сечі• 13 мая в 06:50
Ответ дляРуда ліса
.
І весілля грають ще й поярче ніж в Україні, і хрестини, і родини, життя кипить, але не у всіх. Є люди в дуже важких ситуаціях і ці люди запам´ятають державу не з кращої сторони. І допомога в 1000 грн вже не прокатить. Це погана тактика гнобити свій народ.
Ростки жимолости• 13 мая в 06:50
Ответ дляЗашла на 5минут
про каву з іншим відділом - це сильно! така втрата для того відділу(((
Love_Love_Love_• 13 мая в 06:51
Ответ дляМаю сечі
Кращий менталітет, краща в рази їжа, смачніша, гарніша природа, чистота, порядок, дороги, культура, дозвілля, а почуття гумору це від людини залежить...розумієте ви анекдот чт ні, є від природи дерев´яні.
Це де так, гарніша природа? Смачніша їжа? Ви у Вʼєтнамі?
Маю сечі• 13 мая в 06:51
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну чому ви так зневажливо?
Бо пишуть з Антонівки, коромисла з водою коровам несуть, хліви не чищені, корови не доєні, свині не годовані, а тут вона, німкеня, к#рва така.
Додаю напруги• 13 мая в 06:51
Ответ дляРостки жимолости
Це називається ’лезть со своим уставом в чужой монастырь’.
Зашла на 5минут• 13 мая в 06:52
Ответ дляРостки жимолости
Ну просто сотрудники есть мало общительные, в есть нет.
МЧСница• 13 мая в 06:52
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Розумію вас, автор, але, але, але... Закордон - це чужий менталітет, чужа їжа, чужа природа, чужі правила, чуже почуття гумору і так буде завжди. Вибір лише за вами.
Изучаешь язык, менталитет и все становится родным ( это тяжело, но перспективнр )
Зашла на 5минут• 13 мая в 06:52
Ответ дляДодаю напруги
С каким чужим? Они все местные.
Додаю напруги• 13 мая в 06:52
Ответ дляLove_Love_Love_
От про це я і пишу. Там їм добре. Тільки чогось стирать на украинскому форумі.
Love_Love_Love_• 13 мая в 06:52
Ответ дляМЧСница
Нашо вчити менталітет?
Love_Love_Love_• 13 мая в 06:53
Ответ дляДодаю напруги
Кого стирать?
Я реально вас не розумію?
Ростки жимолости• 13 мая в 06:53
Ответ дляЗашла на 5минут
вже домовились, коли підете його жаліти, до естетиста записались?
МЧСница• 13 мая в 06:54
Ответ дляLove_Love_Love_
Нашо вчити менталітет?
Чтобы прижиться , понимать какие то моменты.
Налитое яблочко• 13 мая в 06:55
Ответ дляLove_Love_Love_
Що значить безразлічіє, вони мають вами захоплюватися?
Безразлічіє, це коли до сусіда справа і зліва підійшов іменинник, пригостив смаколиками, а тебе обійшов, хоча ти так само здав гроші. Коли співробітник, проходячи повз твій стіл вітається лише тоді, коли поруч є інший місцевий. Якщо лише іноземець - мовчки проходить поруч. Це коли всім пропонують взяти різдвяні канікули, а тобі кажуть, що треба щоб хтось залишався у відділі. І твоя дитина сидить сама, бо в неї нікого більше нема. Це коли люди заводять між собою смол ток, а тебе ніколи нічого не запитають. І вишенька на торті: прямо ’по-дружньому ’ скажуть, що у міжнародній компанії тобі було б легше працювати як іноземцю, бо в місцевих сімейних компаніях не люблять чужих (тобто іноземців). А, і зпл у іноземців ту саму роботу буде, звичайно, нижча )
МЧСница• 13 мая в 06:56
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Як би ви не хотіли злити желчь, - ключовим лишається слово ЧУЖЕ. Так було, є і буде.
А где у вас ваше ?
Love_Love_Love_• 13 мая в 06:56
Ответ дляНалитое яблочко
Цікаво чому до вас таке відношення?
Огірок та Помідорчик• 13 мая в 06:57
Ответ дляМЧСница
А где у вас ваше ?
Дивне питання як для українського форума)
Love_Love_Love_• 13 мая в 06:58
Ответ дляМЧСница
Брєд якийсь. Це і так ясно. Щоб прижитися потрібно бути собою, а не пʼялити на себе чужий менталітет
Чупокабра
• 13 мая в 06:59
Ответ дляНалитое яблочко
Так. Саме так
Деякі колеги у коридорі навіть не здороваються
Ніхто не питає нічого в тебе, а самі між собою шушукаються та розмовляють постійно
Не запрошують нікуди після роботи, а самі ходять і відкрито говорять про це
Відчуваю холодність та непотрібність
Самооцінка падає
Відчуваю холодність та непотрібність
Самооцінка падає
МЧСница• 13 мая в 06:59
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Почему ? Вы Украину своей считаете ?