Чупокабра• 13 мая в 06:30
Кого не принимает за свою коллектив на работе за границей?
И вы чувствуете себя одинокой?
Как вы переносите это?
В Украине на всех работах такого не было
А здесь безразличие
Как вы переносите это?
А здесь безразличие
Братья Капли• 13 мая в 08:12
Ответ дляНалитое яблочко
Тут дійсно є багато переваг, соціально людина захищена. Ставлення до іноземців дуже різне: на півдні більш лояльне, в центрі на кого потрапиш, а чим далі на північ - тим гірше. Вони взагалі люблять тільки себе. Моя колега, чиста француженка, була поставлена перед фактом, що має звільните орендоване житло з 1-річною дитиною. І не могла знайти щось швидко, батьки її померли. То мене здивувало, що ніхто з друзів не запропонував їй допомогти, хоча вона реально думала, що вже піде на вулицю. В чергу на соцжитло її поставили, але зі старого треба було з´їхати ’на вчора’. То вона мені сказала, що у Франції в тебе є друзі до першої проблеми, щойно з´являються проблеми - зникають друзі і ти залишаєшся сам. В результаті їй допомогла соцслужба, а не друзі чи близькі, хоча їй потрібен був прихисток максимум на місяць, а реально вона з´їхала за два тижні.
Я була вражена, що в сільську буланжері мало хто ходить з місцевих, вони їдуть до найближчого міста. Спитала чому. Відповідь: бо власники буланжері не місцеві. Тобто вони французи, але приїхали звідкісь і усе, не свої. Притрушені люди. Я не звертаю на таких увагу і ще можу рявкнути як щось мені не так. До дітей діти чипляюттся, як щось не так вимовить, постійні нагадування, що вони ніколи мовою на рівні носія не будуть розмовляти... якісь пришарашені
Гарні диньки• 13 мая в 08:13
Ответ дляLove_Love_Love_
Я теж кайфую від Парижу і культурного життя там, але це зовсім інше. Франція в плані еміграції дуже важка країна
Вона і для своїх громадян не легка, я чула наприклад про те, що багато людей не можуть отримати там спадок із за податка 30% від вартості цього спадка і багато хто вимушена його продати.
Love_Love_Love_• 13 мая в 08:17
Ответ дляГарні диньки
Так і є, там спадок вигвдно в антикваріаті отримувати)
Те саме з доходом від оренди, по моєму 50% податок
Додаю напруги• 13 мая в 08:19
Ответ дляБратья Капли
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 13 мая в 08:21
Ответ дляБратья Капли
Ой, з мовою там взагалі пріколів багато))) але напевно для їх ідентичності це добре.
Англічан вони непереварюють і коли чують англійську то таке враження що це вперше в житті вони почули цю мову.
Братья Капли• 13 мая в 08:21
Ответ дляДодаю напруги
Удалено администрацией...
Братья Капли• 13 мая в 08:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Я б так не сказала. Скільки раз зі мною намагалися англійською розмовляти, але мені вже французькою простіше. Постійно переходять. Це в них таке роки 2-3
Мати драконів• 13 мая в 08:24
В коллектив принимаю или не принимаю я. Сама в него не вливаюсь, много чести коллективу.
Електрохарчування• 13 мая в 08:25
Ответ дляПутающаяся
Я на работу прихожу работать а не дружить.
Поэтому думать об одиночестве на рабочем месте вообще некогда да и незачем. Рандомные люди
Ну значить ви не одинока.
Бо хоч і ходиш гроші заробляти, але якщо нема до кого слова сказати, або косо дивляться, або ігнор, то це всеодно не просто
Просто звязда• 13 мая в 08:25
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Розумію вас, автор, але, але, але... Закордон - це чужий менталітет, чужа їжа, чужа природа, чужі правила, чуже почуття гумору і так буде завжди. Вибір лише за вами.
Многое зависит от страны. Я прожила 30 лет на территории Украины, менталитет так и остался для меня запредельно непонятным. Сейчас спокойно и комфортно. Есть отдельные индивидуумы, которые удивляют, но вцелом это мелочи
Електрохарчування• 13 мая в 08:28
Ответ дляМаю сечі
Констатація факта. Українці за кордоном - це богом забутий, державою покинутий народ, бідні нещасні обездолені діти і дорослі які прокляли державу на сто років вперед🙄 а я збоку стою і дивлюся просто.
І українцям треба не чужих боятися, а своїх, бо наші це ті ще фрукти, всюди слідять.
О, це точно, своїх боятися треба.
Повелитель бітка• 13 мая в 08:30
Ответ дляЧупокабра
Так. Саме так
Деякі колеги у коридорі навіть не здороваються
Ніхто не питає нічого в тебе, а самі між собою шушукаються та розмовляють постійно
Не запрошують нікуди після роботи, а самі ходять і відкрито говорять про це
Відчуваю холодність та непотрібність
Самооцінка падає
Відчуваю холодність та непотрібність
Самооцінка падає
В якій ви країні? У мене схожа ситуація в Польщі. Самооцінка низька, але я вже звикла. Прийшла, зробила свою роботу і не переймаюся.
Додаю напруги• 13 мая в 08:32
Ответ дляБратья Капли
Удалено администрацией...
Добре бачу. Ви до речі звідки? Бо лізе з вас всіляке. Німеччина?
Сладко-соленая• 13 мая в 08:33
Ответ дляНалитое яблочко
Безразлічіє, це коли до сусіда справа і зліва підійшов іменинник, пригостив смаколиками, а тебе обійшов, хоча ти так само здав гроші. Коли співробітник, проходячи повз твій стіл вітається лише тоді, коли поруч є інший місцевий. Якщо лише іноземець - мовчки проходить поруч. Це коли всім пропонують взяти різдвяні канікули, а тобі кажуть, що треба щоб хтось залишався у відділі. І твоя дитина сидить сама, бо в неї нікого більше нема. Це коли люди заводять між собою смол ток, а тебе ніколи нічого не запитають. І вишенька на торті: прямо ’по-дружньому ’ скажуть, що у міжнародній компанії тобі було б легше працювати як іноземцю, бо в місцевих сімейних компаніях не люблять чужих (тобто іноземців). А, і зпл у іноземців ту саму роботу буде, звичайно, нижча )
Зате заграніца! 1!1!
Повелитель бітка• 13 мая в 08:34
Ответ дляЗашла на 5минут
Она в чём то права. У нас на работе один сотрудник ( местный) просто не вышел на работу . Как оказалось у него контракт был на год и его просто не продлили. И всем все равно. Новый придёт через месяц и всем плевать. Ну ушёл и ушёл.
У нас точно также в Польше
Последний вагон• 13 мая в 08:37
Ответ дляMs. Анонимная
Это меня не волнует. С этим как раз норм . Обидно что чехам за ту же работу платят больше, и с этим ничего не поделаешь ((
Это везде так
Додаю напруги• 13 мая в 08:38
Ответ дляБратья Капли
О, українка приїхала закордон. Всі пришарашені і тут світле сонечко з´явилося. Не дуже розумію, то французи від вас потерпають?
Сладко-соленая• 13 мая в 08:39
Ответ дляМаю сечі
Ці люди не виїхали, а видворені. Ніяк держава не допомагає. Виїхати можна в америку по Грін карті.
Видворені люди за 500+$ здають трикімнатні квартири в Києві і кожні півроку вертаються сюди лікувати зуби
Кому ви це розповідаєте, ви в бульбашці живете, де всі чесні й порядні?
Додаю напруги• 13 мая в 08:39
Ответ дляБратья Капли
А таки Хранція. Ну я не помилилася
Качка в тапцях• 13 мая в 08:39
Ответ дляLove_Love_Love_
Цікаво чому до вас таке відношення?
Ох вас і рве постійно 😂 а теми то тролячі 😁
Love_Love_Love_• 13 мая в 08:40
Ответ дляКачка в тапцях
По моєму рве вас
Качка в тапцях• 13 мая в 08:41
Ответ дляLove_Love_Love_
По моєму рве вас
Та на, сто коментарів завжди тільки від вас
Love_Love_Love_• 13 мая в 08:41
Ответ дляКачка в тапцях
Ви як в цій історії: я бігла за ним три дні щоб сказати що він мені не цікавий
Сладко-соленая• 13 мая в 08:43
Ответ дляЗашла на 5минут
Да у нас и дома такая проблема будет. Попробуйте с Харьковской или Донецкой области устроиться на работу где- то в западном регионе. У меня кума бежала в начале войны в Червоноград , там тоже переселенцам платили меньше. В Киеве муж знакомой устроился работать, они вообще в е потеряли, до этого успешный менеджер. Пожалуйста, пол ставки и 4,5тыс, а обязанностей как на всю ставку.
А як харків´яни матюкали людей з Донбасу в 14 році, забули вже... Карма повернулася 🤗
Качка в тапцях• 13 мая в 08:43
Ответ дляLove_Love_Love_
По моєму рве вас
Та ні, сто коментарів тільки від вас)
Качка в тапцях• 13 мая в 08:43
Ответ дляLove_Love_Love_
То може це ви біжите 😂
Love_Love_Love_• 13 мая в 08:44
Ответ дляКачка в тапцях
То може це ви біжите 😂
Я до вас, взагалі зверталась?
Я рахую ваші коменти?
Качка в тапцях• 13 мая в 08:49
Ответ дляLove_Love_Love_
Я до вас, взагалі зверталась?
Я рахую ваші коменти?
Зачепило, так зачепило)
Огірок та Помідорчик• 13 мая в 08:52
Ответ дляБратья Капли
Віл цього суть не міняється. Сидіть та насолоджуйтесь
Поток свідомості...
Ms. Dolly• 13 мая в 09:01
меня любили и на первой работе, в Macys, и на теперешней, в Ulta. Все зависит только от вас, как вы себя подадите и как будете стараться и работать