Чупокабра• 13 мая 2025
Кого не принимает за свою коллектив на работе за границей?
И вы чувствуете себя одинокой?
Как вы переносите это?
В Украине на всех работах такого не было
А здесь безразличие
Как вы переносите это?
А здесь безразличие
Ms. Анонимная• 13 мая 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Где это так ? В разрезе международного банка или школы международной преподавателю или специалисту из Англии платят больше чем чеху, им платят их ЗП, иначе кто поедет работать в Чехию. А чтоб просто так платили меньше- не слышала
В виде премии, на рассуждение шефа, все законно
Шьём тяжёлые сумки и чехлы для муз инструментов, не легко, при всем моем опыте. Шью наравне в чешкой главной, у нее зарплата больше . Рядом работает бабушка чешка, да она очень милая, но пока она пошьет карман, я уже пошила изделие, получаем одинаково
Прага
Додаю напруги• 13 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Кого стирать?
Я реально вас не розумію?
Стирчать.
Ms. Анонимная• 13 мая 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Я в курсе того что вы говорите, у меня дочь в Праге в бритиш консил работает, я о другом. Там где закон позволяет и в обход проверке, своим пишут премии
Коржик• 13 мая 2025
Ответ дляРостки жимолости
ммм, а як держава повинна поводитись з тими, хто поїхав за кордон? про бога не знаю, не маю з ним відношень.
ну і про прокльони, в раїсі так, там просто треба це робити
Держава повинна була надати такі умови, щоб не їхали закордон. Принаймні надати житло тим, хто з зони бд
Love_Love_Love_• 13 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Тут дійсно є багато переваг, соціально людина захищена. Ставлення до іноземців дуже різне: на півдні більш лояльне, в центрі на кого потрапиш, а чим далі на північ - тим гірше. Вони взагалі люблять тільки себе. Моя колега, чиста француженка, була поставлена перед фактом, що має звільните орендоване житло з 1-річною дитиною. І не могла знайти щось швидко, батьки її померли. То мене здивувало, що ніхто з друзів не запропонував їй допомогти, хоча вона реально думала, що вже піде на вулицю. В чергу на соцжитло її поставили, але зі старого треба було з´їхати ’на вчора’. То вона мені сказала, що у Франції в тебе є друзі до першої проблеми, щойно з´являються проблеми - зникають друзі і ти залишаєшся сам. В результаті їй допомогла соцслужба, а не друзі чи близькі, хоча їй потрібен був прихисток максимум на місяць, а реально вона з´їхала за два тижні.
Про Францію мене ще ніколи не переконали в протилежному ніж - Франція для французів. Мій чоловік франкомовний, як тут пишуть добре знайомий з менталітетом, але там ти завжди як осторонь, хоча є різні люди і на зустріч нам там йшли багато. Я обожнюю всю Францію, але жити б я там не знаю чи змогла, хоча я дуже скучаю за Францією.
Тут в США зовсім по іншому хоча я ніколи не зможу полюбити цю країну.
Додаю напруги• 13 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Не до мене, до всіх без винятку іноземців. Двоє звільнилися за останній рік саме через відношення.
Іноземні колеги мабуть так плакали, так плакали.
Раз одела не бу• 13 мая 2025
Ответ дляРостки жимолости
не хочуть каву з тортиком і канапками з вами пити в обід?
І здавати на дні народження
Путающаяся• 13 мая 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Прага
А стаж работы конкретно на этом предприятии какой? Если она давно работает и ей регулярно, в соответствии с политикой компании повышают зарплату то ничего удивительного. Удивительно когда работник проработавший 20 лет и вновь пришедший получают одинаково.
Зашла на 5минут• 13 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Може тому, що ви у США, країні іммігрантів, а не в Європі? Автор недарма створила цю тему, значить така проблема дійсно є.
Да у нас и дома такая проблема будет. Попробуйте с Харьковской или Донецкой области устроиться на работу где- то в западном регионе. У меня кума бежала в начале войны в Червоноград , там тоже переселенцам платили меньше. В Киеве муж знакомой устроился работать, они вообще в е потеряли, до этого успешный менеджер. Пожалуйста, пол ставки и 4,5тыс, а обязанностей как на всю ставку.
КротоТо• 13 мая 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Она в чём то права. У нас на работе один сотрудник ( местный) просто не вышел на работу . Как оказалось у него контракт был на год и его просто не продлили. И всем все равно. Новый придёт через месяц и всем плевать. Ну ушёл и ушёл.
А в Украине что, кто-то рыдал бы? Точно так же, ну не вышел и не вышел, или ну уволили одним днем и уволили, новый/новая придёт. Я проработала 12 лет в иностранных компаниях в Киеве, сейчас за границей работаю с 2020 года - все одно и то же. Может в мелких фирмах иначе и там «семья»😄, а в больших офисах в оупен спейсе всем плевать кто и что
Налитое яблочко• 13 мая 2025
Ответ дляРаз одела не бу
І здавати на дні народження
На дні народження іноземців здають, до речі. Тут і прибиральнику і директору здають однакову суму усі, і вітають усіх. Подарунки на Різдво чи паску теж всім. Формально зроблять все за протоколом, щоб контролюючий орган не оштрафував роботодавця за дискримінацію)
Ms. Анонимная• 13 мая 2025
Ответ дляРаз одела не бу
І здавати на дні народження
Я сдаю, и меня поздравляют, все очень мило, но это особо ни на что не влияет
Да всегда готовы помочь если по делу и срочно то святое, нужно было мне срочно к гинекологу, так начальница позвонила в больницу меня там ждали как депутата какого-то, без очереди, все сделали что надо, нашли мне постоянного гинеколога сразу, дочке тоже всегда подсказывали консультировали при поступлении в университет. Ну и сидим работаем дальше, как обычно, то помолчали то пошутили, мне нормально, а что надо по гостям ходить?Это чехи
Раз одела не бу• 13 мая 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Решта описаного Вами-здорові стосунки нормальних людей.
А здавання-беззмістовний кругообіг обязаловки, на мій погляд.
КротоТо• 13 мая 2025
Ответ дляРаз одела не бу
І здавати на дні народження
Мы сдаем на ДР😄 по 5€😆
Кто из активистов в отделе, пишут скиньте 5€ на Paypal такой-то, потом в чате присылают фото подарка, дарит обычно активист от всех, толпой мы не собираемся и застолий нет.
Ms. Анонимная• 13 мая 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Ну просто приятно, почему нет, мне это нравится, както атмосфера добрее от этого
Раз одела не бу• 13 мая 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Щастить, я в так моменти відчуваю, як шворка шию натирає))))
Гарні диньки• 13 мая 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
А как нужно было сделать? Ему накрыть на стол, а всем остальным сделать вид что им не все равно, что уходит коллега?
Муркошечка• 13 мая 2025
Необязательно это от гражданства зависит. А как у вас с языком местным? Может языковой барьер
Грамотний хвіст• 13 мая 2025
Ответ дляМаю сечі
Констатація факта. Українці за кордоном - це богом забутий, державою покинутий народ, бідні нещасні обездолені діти і дорослі які прокляли державу на сто років вперед🙄 а я збоку стою і дивлюся просто.
І українцям треба не чужих боятися, а своїх, бо наші це ті ще фрукти, всюди слідять.
Ну, ви ж точно не українка, от таких, як ви, перевертнів-пристосуванців, треба сторонитися, таке ніж в спину будь-кому вставить і прокрутить
Гарні диньки• 13 мая 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Безразлічіє, це коли до сусіда справа і зліва підійшов іменинник, пригостив смаколиками, а тебе обійшов, хоча ти так само здав гроші. Коли співробітник, проходячи повз твій стіл вітається лише тоді, коли поруч є інший місцевий. Якщо лише іноземець - мовчки проходить поруч. Це коли всім пропонують взяти різдвяні канікули, а тобі кажуть, що треба щоб хтось залишався у відділі. І твоя дитина сидить сама, бо в неї нікого більше нема. Це коли люди заводять між собою смол ток, а тебе ніколи нічого не запитають. І вишенька на торті: прямо ’по-дружньому ’ скажуть, що у міжнародній компанії тобі було б легше працювати як іноземцю, бо в місцевих сімейних компаніях не люблять чужих (тобто іноземців). А, і зпл у іноземців ту саму роботу буде, звичайно, нижча )
Аж цікаво стало яка це країна?
Гарні диньки• 13 мая 2025
Ответ дляЧупокабра
Так. Саме так
Деякі колеги у коридорі навіть не здороваються
Ніхто не питає нічого в тебе, а самі між собою шушукаються та розмовляють постійно
Не запрошують нікуди після роботи, а самі ходять і відкрито говорять про це
Відчуваю холодність та непотрібність
Самооцінка падає
Відчуваю холодність та непотрібність
Самооцінка падає
Ви прям ситуацію с моєї роботи описали, українці роблять так само в українській компанії, збираються кучками , окремо святкують дні народження, шушукаються і пліткують за спиною.
Братья Капли• 13 мая 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Як би ви не хотіли злити желчь, - ключовим лишається слово ЧУЖЕ. Так було, є і буде.
Коли своє стає чужим то чуже стає своїм. Дякую за вибір 2019.
Братья Капли• 13 мая 2025
Ответ дляДодаю напруги
Удалено администрацией...
Огірок та Помідорчик• 13 мая 2025
Ответ дляБратья Капли
Від авторів книги ’Банальна банальність’))
Гарні диньки• 13 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене знайомий навпаки змінив США на Францію і кайфує в Парижі від культурного життя і нових знайомств.
Братья Капли• 13 мая 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Віл цього суть не міняється. Сидіть та насолоджуйтесь
Love_Love_Love_• 13 мая 2025
Ответ дляГарні диньки
Я теж кайфую від Парижу і культурного життя там, але це зовсім інше. Франція в плані еміграції дуже важка країна
Гарні диньки• 13 мая 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
В Киеве хорошо платят либо в закрытых организациях, куда беру строго по рекомендациям и знакомствам, либо в иностранных компаниях открытых для всех.Все что по объявлениям будет с ужасными условиями на официальную минималку + что то ещё в черную налом.