Мусик Пусик• 13 мая 2025

Як ви регулюєте власний час у телефоні при дитині?

Встановлюєте собі правила, пояснюєте дитині, що це "робота", чи просто ховаєте телефон?
Я супер-пупер• 13 мая 2025
У нас просто ’відключається інтернет’
Я инженер, меряю от 1• 13 мая 2025
Доживши до своїх років, я вже не зобов´язана хоч би при дитині встановлювати собі правила
Котогосподиня• 13 мая 2025
В смысле? Это как?
Залізний занавіс• 13 мая 2025
Мы все сидим в телефонах, и дети сидят там меньше, они смотрят всякие тик токи про зависимости, делают перерывы и мне делают замечания.
Не стесняюсь• 13 мая 2025
Вважаю, що свій час треба контролювати і витрачати розумно не лише при дитині.
СкиниУскачи!• 13 мая 2025
Не сидим вообще, мне жалко себя