ГонУрова дівка• 13 мая в 11:49

Сублімована їжа

Знаючі люди підкажіть будь ласка стосовно субліматів. Порадьте ТМ дійсно смачних та перевірених обідів/перекусів.
Бурундучиха• 13 мая в 11:50
Мівіна нє?
Свекруня• 13 мая в 11:51
Сухое картофельное пюре, вермишель, супы - полно в супермаркетах. Стоит просто выбрать вкус.
Бурундучиха• 13 мая в 11:52
Малину і вишню купувала в метро, але там по 50 г, не наїстеся
Н@Диете• 13 мая в 11:54
що саме сублімоване вас цікавить
автор ГонУрова дівка • 13 мая в 11:56
Ответ дляН@Диете
що саме сублімоване вас цікавить
Перші/другі страви для використання в походах
автор ГонУрова дівка • 13 мая в 11:57
Ответ дляБурундучиха
Мівіна нє?
ТОЧНО! в поході з палатками саме те!
Бурундучиха• 13 мая в 12:01
Ответ дляГонУрова дівка
ТОЧНО! в поході з палатками саме те!
То так би і сказали, що вам для походів.
Зараз вам накидають ідей харчування для походів, якщо ви напишете, куди йдете в похід, які умови перебування, авто у ліс чи пішки в гору і т.д.
автор ГонУрова дівка • 13 мая в 12:08
Ответ дляБурундучиха
пішки-ліс-гори-палатки)
Королева спама• 13 мая в 12:10
Ответ дляГонУрова дівка
ТОЧНО! в поході з палатками саме те!
В Червоний маркет зайдите, там пакетиков в сухим супом и кашами полно. Они есть везде, но там кажется дешевле
Или купите пайки. Всякие снеки мясные жевать.

Консервы тяжело тащить?
Коварная Зая• 13 мая в 12:13
в прошлом году я брала в дорогу Їдло, мне нужно было чем-то покормить ребенка в дороге. И я и сын были в восторге. Вкусно, большая порция, оооочень разнообразные варианты от супов до сладких десертов. Очень рекомендую
автор ГонУрова дівка • 13 мая в 12:26
Ответ дляКоролева спама

Консервы тяжело тащить?
Дякую. Але думала можливо хто порадить перевірені ТМ, які дійсно калорійні і смачні. Аби залити просто кропом в самий пакет і сбалансований обід нашвидкоруч готовий
автор ГонУрова дівка • 13 мая в 12:26
Ответ дляКоварная Зая
Дуже дякую. Теж дивилася на цю ТМ)
миссАрфография• 13 мая в 12:44
Ответ дляГонУрова дівка
Дуже дякую. Теж дивилася на цю ТМ)
Ми купували ТМ ’Харчі’,вона дешевша за Їдло ,але не можу порівняти смаки,бо куштувала тільки ’Харчі’
Нууу,як на мене ,не прям вау,але там страва була вермішель з вершковим соусом...борщ в принципі,норм,але мені в таких стравах не вистачає солі завжди.
Якщо щось більш просте типу гречка з м´ясом ,або горохова каша,то вважаю,буде супер по смаку
Спробуйте
Шопингмонстр• 13 мая в 13:42
Ми брали Їдло та Їжачок. Потім випадково я натрапила на СтоПудов. Якість така сама, але ціна нижча. Макарони у них несмачні якісь, але супи і каші цілком норм.
Королева спама• 13 мая в 15:34
Ответ дляГонУрова дівка
Вам ниже написали о Сто Пудов.
Я ходила в магазины после вашей темы и зашла в ЧМ ради интереса.
Они как раз и продают Сто Пудов. У нас в магазине три вида супов увидела и вида четыре каш по 29 грн. каждая пачка. Те, что залил кипятком и поел из пакета.

Реально куплю и попробую )
Королева спама• 13 мая в 15:38
Вот такие Сто Пудов в ЧМ.
6ka4e4ka6• 13 мая в 15:57
Знайшла в збережених таку публікацію. В коментах багато цікавих варіантів. https://www.facebook.com/groups/728887703876309/pe...
автор ГонУрова дівка • 14 мая в 13:06
Ответ дляКоролева спама
Вам ниже написали о Сто Пудов.

Реально куплю и попробую )
Дякую, теж спробую)