Котомафия• Изменено 13 мая 2025
Будинок на 2 сімʼї. Доведеться розлучатись
Ми з чоловіком квартиру орендуємо і останні роки збираємо гроші щоб купити власний будинок (Київ). Разом 12 років.
Його батьки планують виїжджати з прифронтової області, теж мають кошти на покупку житла і розглядають лише один варіант - скинутись грошима і купити великий будинок на 2 сімʼї (навіть якщо з різними входами, мені від того не легше). Дітей у нас нема, вони теж ще не старі люди, догляду не потребують.
Я категорично проти, бо якщо вже так купимо - то це надовго, гроші всі потратимо, а повноцінного власного будинку виходить так і не матимемо.
Розумію, що дорослим людям жити настільки близько з батьками (неважливо з його чи з своїми) комфортно не буде.
Чоловік тільки за ідею спільного житла. Нічого поганого в цьому не бачить (або ще не розуміє можливих наслідків).
На компроміс ніхто з нас не хоче йти.
Виходить, що якщо категорично ’рубанути з плеча’ - то варіант у мене тільки один: забрати свою половину накопичених коштів і іти своєю дорогою, а його залишити жити з батьками. Бо навіть варіант залишитись нам на зйомі, а їм купити своє житло не розглядається.
Які ще аргументи можна навести чоловіку, щоб переконати?
На компроміс ніхто з нас не хоче йти.
Цикавенная• 13 мая 2025
Ответ дляКотомафия
так в тому то і справа, що чоловіка вибір - робити як вони хочуть. І я в цій ситуації одна проти трьох
Скажіть ,що вам такий варіант не підходить і крапка.
Ви вкладатися не збирається,бо у вас інша думка на це.
Указка• 13 мая 2025
Ми живем в 50 км від свекрів і то мене нагружають, хоч це все на чоловіку спілкування. Купували будинок, вони не знали, були після голосіння чому не поряд.
Зі як були малі діти, ніхто особливо бачити не хотів і в гості не набивалиси.
Гарні диньки• 13 мая 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Разный вход - эта не одна территория
Это как в разных квартирах
Вони щодня будуть на території автора. До сина приходити.
Я_не_аноним_100%• 13 мая 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Они умрут, и дом будет полностью ваш.
Через 30 років, як авторка вийде на пенсію...
Малинка• 13 мая 2025
Ответ дляКотомафия
Ми всі ці роки бачились лише по кілька разів на рік. Навіть при ідеальних стосунках жити тепер все життя з іншими людьми майже на одній території - це дискомфорт.
Мої батьки жили поруч з батьками батька. Так, я була під наглядом. Але врешті розлучилися.
Гарні диньки• 13 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
А що поганого в житті з батькам на одній ділянці з різними входами в будинок?
А що хорошого в тому, щоб чужі люди щодня знаходились на території автора?
Оскорбляю всячески• 13 мая 2025
Ответ дляГарні диньки
Ваші батьки вам чужі люди?
Малинка• 13 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
А що хорошого ))
Кондуктор автобуса• 13 мая 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Мои родители живут в соседнем доме, мы наоборот все ближе друг к другу стараемся жилье покупать
Ближе, но не вместе
Почувствуйте, как говорится, разницу
Copy-Paste• 13 мая 2025
Ответ дляКотомафия
Тут скорее дело в аргументации.
Какие вы аргументы против привели?
Міні-бікіні• 13 мая 2025
Ответ дляКотомафия
а які відносини у чоловіка та ваших батьків?
Якби йому запропонувати жити з вашими батьками, він теж би дав згоду?
Малинка• 13 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну,у мене свекруха обожнює готувати.
То з радістю б і детей і чоловіка відправляла б до неї.
Поганого в цьому нічого не бачу.
20 років одружені.
Хоч зі своїми,хоч з батьками чоловіка жила б.
Поганого в цьому нічого не бачу.
20 років одружені.
Тільки зауважте, що коли чоловік та діти їстимуть у свекрухи на регулярні основі, бо мама не готує, то вас там поливати будуть і синові на мізки капати, що ледастюгу взяв. Ну типу вам може бути пофіг, але зазвичай це на ставлення чоловіка дуже впливає.
Малинка• 13 мая 2025
Ответ дляОля_с_киркою
а потом через несколько лет вы при ссоре услышите от мужа, что вы мразь, не умеющая готовить. я не говорю, что такое будет, но вполне возможно.
100%
Показушница• 13 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Ваші батьки вам чужі люди?
Я бы и со своими не хотела, насколько б сильно их не любила. Да и родители бы мои на такое не согласились. А то родители мужа, которые автору именно чужие люди.
Я тертий жук• 13 мая 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Ближе, но не вместе
Почувствуйте, как говорится, разницу
Автору тоже не вместе предлагают
Просто дом один
Copy-Paste• 13 мая 2025
Ответ дляМалинка
Или не будут, такое тоже часто встречается
Гарні диньки• 13 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Ваші батьки вам чужі люди?
Батьки чоловіка мені чужі люди і вам також свекри не рідні . Зі своїми я не живу, в мене сепарація відбулась ще до заміжжя.
Гарні диньки• 13 мая 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Автору тоже не вместе предлагают
Просто дом один
Це разом.
Малинка• 13 мая 2025
Ответ дляCopy-Paste
Не зустрічала такого часто, щоб свекруха всіх кормила і про невістку жодного поганого слова не сказала. Зазвичай все навпаки. Ну і по суті воно неправильно. Є окрема сімʼя, як це так, що їсти вони мають ходити до бабусі. А вона має оте все готувати. Продукти зараз по ціні космосу.
Гарні диньки• 13 мая 2025
Автор, в якості аргументів, запропонуйте чоловіку, до себе в будинок забрати своїх батьків, ще можна братів, сестер зібрати під один дах. Так значно дешевше жити, циганським табором. Коней можна розводити.
Copy-Paste• 13 мая 2025
Ответ дляМалинка
У меня такая свекровь, около года жили у родителей мужа, и практически ничего сами не готовили, или всей семьёй, или доставку.
И часто это имеет свои плюсы. Отношения хорошие и сейчас.
И.брат мужа с женой часто на ужин заезжали/заезжают
Пес Патрон• 13 мая 2025
До ідеї батьків ви планували купувати свій окремий будинок, отже, чоловіку такий варіант підходив, як і вам.
У даному новому варіанті батьків, вас він не влаштовує.
Тож логічно, що повинен лишатися варіант, що підходив обом.
Блакитна устриця• 13 мая 2025
Ответ дляКотомафия
компроміс - ми купуємо окремий будинок як і планували, вони - окремий хай і невеликий
Или так, или развод.
Вам надо успеть забрать деньги
Блакитна устриця• 13 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну,у мене свекруха обожнює готувати.
Поганого в цьому нічого не бачу.
20 років одружені.
Поганого в цьому нічого не бачу.
20 років одружені.
детей і чоловіка відправляла б, а сама де їла ?
Сім´я повинна їсти разом
Ку-кусик• 13 мая 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вам очень повезло с родителями . Мои ухитрялись с другого конца города сюрпризом приехать ко мне , типа , в гости . Вне зависимости от времени суток . Представьте , 8 утра , я вся в мыле , собираюсь на работу , через 10 минут выходить ... звонок в дверь - родители . ’Привет ! А мы по пути заехали !’ Садятся и начинается ’бла-бла-бла’ ни о чем . Говорить , что я ухожу на работу , было бесполезно . Сразу обиды и истерики ’Ты нас выгоняешь !’ Или вечером заявляются . Еле-еле отучила - со скандалами . В итоге вообще замки поменяла и им ключей не дала - была вселенская трагедия , полгода со мной не разговаривали . Да всего и не описать .
Так делала моя свекруха, любила приезжать без предупреждения в 9:00 в выходной день. Единственный день, когда я могла выспаться. И звонила в двери без умолку. Ключей у нее нет, но это ей не мешало...
ПотеряласЯ Я...• 13 мая 2025
Тобто ви вже 12 років збираєте на будинок живучи на оренді? Як довго вам ще збирати?
Белоснежко• 13 мая 2025
Ответ дляЯ тертий жук
так й чоловік автора не бачить проблеми
не бачите різниці?:)
Я тертий жук• 13 мая 2025
Ответ дляБелоснежко
так й чоловік автора не бачить проблеми
не бачите різниці?:)
Разницы в чем?
Фантазерша• 13 мая 2025
снимите на полгода такой дом на 2 семьи. попробуйте. думаю,все свои выводы сделают)