Котомафия• Изменено 13 мая 2025

Будинок на 2 сімʼї. Доведеться розлучатись

Ми з чоловіком квартиру орендуємо і останні роки збираємо гроші щоб купити власний будинок (Київ). Разом 12 років.
Його батьки планують виїжджати з прифронтової області, теж мають кошти на покупку житла і розглядають лише один варіант - скинутись грошима і купити великий будинок на 2 сімʼї (навіть якщо з різними входами, мені від того не легше). Дітей у нас нема, вони теж ще не старі люди, догляду не потребують.

Я категорично проти, бо якщо вже так купимо - то це надовго, гроші всі потратимо, а повноцінного власного будинку виходить так і не матимемо.
Розумію, що дорослим людям жити настільки близько з батьками (неважливо з його чи з своїми) комфортно не буде.

Чоловік тільки за ідею спільного житла. Нічого поганого в цьому не бачить (або ще не розуміє можливих наслідків).
На компроміс ніхто з нас не хоче йти.

Виходить, що якщо категорично ’рубанути з плеча’ - то варіант у мене тільки один: забрати свою половину накопичених коштів і іти своєю дорогою, а його залишити жити з батьками. Бо навіть варіант залишитись нам на зйомі, а їм купити своє житло не розглядається.

Які ще аргументи можна навести чоловіку, щоб переконати?
Оля_с_киркою• 13 мая 2025
Ответ дляКотомафия
Він мабуть засумував за часом, коли був дитиною і жив з батьками, і думає що тепер ми так само будемо всі дружно щасливо і безтурботно жити. Каже що не бачить в цьому нічого поганого, і це я все вигадую про якісь можливі труднощі.
Наче не маменькин синок, але батьки довгий час живуть далеко, спілкування у них нечасто і по телефону, і вони не могли мати на нього такого впливу, як може й хотіли
сочувствую Вам, честно говоря я не вижу других вариантов, кроме развода.. ваш муж тряпочка, которому хочется уюта и заботы, и пофиг какой ценой и от кого
автор Котомафия • 13 мая 2025
Ответ дляЦикавенная
Я з вами згодна,хто це придумав таку діч вони чи ваш чоловік?
вони
КликОЛЬКА• 13 мая 2025
Ответ дляКотомафия
компроміс - ми купуємо окремий будинок як і планували, вони - окремий хай і невеликий
ну як ніхто з вас не йде на зустріч іншому, то як ви взагалі живете разом
Ку-кусик• 13 мая 2025
Ответ дляЦикавенная
Ключове із вашими,а не чоловіка батьками)
Та нє, нахабно лізти в життя можуть будь-чиї батьки. Мої просто культурні, не пліткують і не обговорюють нікого, не нав´язують свою точку зору як найправильнішу, і у нас гарні теплі відносини.
Оля_с_киркою• 13 мая 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Они умрут, и дом будет полностью ваш.
это когда, лет через 40, когда автору будет 70+? такой риск это крест на своей жизни
40каградусная• 13 мая 2025
Какой возраст у всех? Детей планируете? Какой у вас темп жизни?
вре_Динка• 13 мая 2025
у мене ідеальні стосунки зі свекрухою, набагато кращі ніж з моєю мамою.
але я категорично не хотіла б жити з нею навіть в сусідніх будинках. хоч у неї і є своє життя. але мені та й чоловікові було б дуже дискомфортно
зі своює мамою також не хотіла б
Цикавенная• 13 мая 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Сейчас отношения могут быть прекрасные, съедутся - могут стать плохие.
Особисто мені вистачило однієї поїздки спільної із батьками чоловіка
Околовита• 13 мая 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Они умрут, и дом будет полностью ваш.
или автор разведется после покупки и вообще останется с носом
Цикавенная• 13 мая 2025
Ответ дляКотомафия
у нас вони нейтральні, бо бачимось дуже рідко
Запропонуйте їм закордоном може поїхати?
Тоскующая• 13 мая 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Они умрут, и дом будет полностью ваш.
Неизвестно,кто раньше.Жизнь -она такая
Міняйловна• 13 мая 2025
Разводится, пока молоды и нет детей, но вы не разведетесь
Пи Пи Пилюля• 13 мая 2025
Ответ дляЗ родзинкою
если будут дети - отличный вариант оставлять на них
Угу-ага)
Лукава_Кiшка• 13 мая 2025
Ответ дляЗасомневаю
Батьки будуть постійно шастати і знати до деталей, коли встали/що їли/що купили/куди поїхали/скільки випили/хто приходив.
Мене б це дуже напрягало. Я інколи навіть їзджу закордон і мої батьки не знають, інакше б почалося, що я багато витрачаю, а могла б ще грошей відкласти. А я заробляю добре і не хочу нікому нічого пояснювати.
Батьків, таких щоб не лізти в життя дітей, дуже мало. Особливо свекруха - то взагалі така людина, від якої ще треба відбитися
не обовʼязково. Я живу на другому поверсі, батьки на першому. Тато в мене взагалі буває пару раз в рік, мама на тиждень 1-2 рази може зайти, а може й ні.
Цикавенная• 13 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
Це точно. Я тоже в молодості наівно так думала що якщо в 2 половині дому батьки і обоє не працюють і на частковому утриманні свого сиеа, то я швидко двох підряд рожу і вискочу з декрету і далі буду квр´єру будувати. Але реальність мене носом тикнула. Вже одинадцять років дома, ніяк не виберусь. То одні, то інші обставини. По факту і зі школи нема кому забрати ввечері в другу зміну, і в басейн зводити і на англійську.
Швидко мене на місце поставили і розказали хто кому що винен
А чоловік де?
Дама-мадама• 13 мая 2025
У вас есть совместный счет? Вы уверены, что заберёте свою часть денег? У вас одинаковый доход или вложения на покупку дома?
Дуб береза• 13 мая 2025
он не понимает, потому что обе женщины его любили и о нем заботились. Но его мама не будет относиться к вам так же, как у нему, и прощать все то же, что и ему. Это жизнь, всегда так. Скажите, что для для наследства будущим детям лучше все-таки 2 дома, а не один очень большой. Уговаривайте, автор, не сдавайтесь. Объясняйте. Как бы там ни было, тяжело двум хозяйкам под одной крышей.
Если честно я б жила наверное. Это в молодости хочется все отдельно, а когда живешь в разных странах и неизвестно когда увидишься и увидишься ли вообще, и с теми и с другими родителями, мне жаль. Те, кто рядом живут конечно этого не ценят. Но риск получить дома свой собственный адик есть, и довольно большой, при совместном проживании. Муж у вас конечно наивен
Ашотакоя• 13 мая 2025
Ответ дляПомогалочка
у вас погані стосунки з тими батьками ?
При такому близькому сусідстві точно спортяться)
Крем для арбуза• 13 мая 2025
Ответ дляЗасомневаю
тю, у нас не так,мои живут рядом и когда сын был маленький,то это было спасение, и сейчас они не лезут, но зато то мы,то они что-то приготовим и угощаем друг друга, в начале войны жили в квартире с родителями мужа, то там вообще утром только здороваются, потом каждый в комнате своими делами занимается- никто никому не мешает, только в туалет очередь, но это форс мажор жить вместе в одной квартире, а так у бабушки все сестры-братья жили в одном доме на 5 хозяев как соседи - у всех свое все отдельно и всем пофиг вообще кто куда пошел и когда проснулся
Хлопаю ресницами• 13 мая 2025
Мы жили 6 лет с родителями мужа
Это был большой дом, два входа, две кухни и т.д
Но, все равно было сложно
С плюсов, они сидели с дочкой и помогали, можно было работать и всегда оставить на них
Или уехать куда-то без проблем
Так же, с плюсов, насобирали денег и купили квартиру, и позже ещё одну
Так что, смотрите сами
Дом был родителей мужа, сейчас подарили любимой внучке
Дама-мадама• 13 мая 2025
Зачем вам покупать что-то совместное, если вы планируете разводиться?
Цикавенная• 13 мая 2025
Ответ дляКотомафия
вони
Чим це аргументують?
Пробачте,але таке враження ,що у вас із чоловіком немає вибору чи слова ,може варто свекрів на місце поставити?
Copy-Paste• 13 мая 2025
Ответ дляЗасомневаю
Яка різниця?
Батьки - це батьки.
Хочеться запросити когось в гості, спати до обіду. Та просто сексом зайнятися і не переживати, що батьки почують.
Доросла людина - на те і доросла людина, щоб жити як хоче і не доводити це до відома інших людей.
А батьки 100% будуть постійно бігати в гості і на каву і покоя від них не буде))
Я мовчу, що якщо батьки наглі, то ще буде постійно: ’ Галочка, щось спина болить, можеш мені трохи помогти з тими квітами/прибиранням/в магазин за ліками сходити’
В доме в среднем больше приватности, чем в квартире. Так что довольно странные аргументы
Цикавенная• 13 мая 2025
Ответ дляКу-кусик
Ну як показує практика менше проблеми із батьками жінок,а батьки чоловіка то вічні розбірки у всіх майже
Аноним НаВсеГда• 13 мая 2025
саме цікаве, що батьки можуть купити будинок не в Києві по своєму бюджету, чого їм саме в Київ їхати?
Copy-Paste• 13 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
То вы так из декрета хоиели выйти
автор Котомафия • 13 мая 2025
Ответ дляЦикавенная
Чим це аргументують?
так в тому то і справа, що чоловіка вибір - робити як вони хочуть. І я в цій ситуації одна проти трьох
Госпожа_тамагочи• 13 мая 2025
Я такої ж думки як і ви. Доносити до чоловіка що це погана думка, бо він можливо не уявляє собі наслідків. Я зі своєю прекрасною мамою пожила з чоловіком в дорослому віці, і хай вона буде 100 раз адекватна людина, але це не про свободу, некомфортно і враження що за тобою вічно хтось підглядає. В сусідній квартирі б теж не жила
А я с Рио-де-Житомира!• 13 мая 2025
Ответ дляКу-кусик
Все залежить від батьків. Ми живемо в квартирі в будинку поруч з моїми батьками (бачу їх квартиру зі свого балкона). Для нас в цьому одні плюси. По-перше, мої батьки ніколи не лізуть до нас, не критикують, приходять тільки, якщо їх запросили. Проте, мама завжди допоможе сину з домашнім завданням. Він завжди міг зайти до них після школи, коли мене не було дома. Мама ходила з сином гуляти, коли я просила. А от з батьками чоловіка жити разом не хотіла би. Тим дійсно було завжди діло до того, скільки хто спить і що готує, постійно пліткували, хоча ми і не жили з ними ніколи.
Вам очень повезло с родителями . Мои ухитрялись с другого конца города сюрпризом приехать ко мне , типа , в гости . Вне зависимости от времени суток . Представьте , 8 утра , я вся в мыле , собираюсь на работу , через 10 минут выходить ... звонок в дверь - родители . ’Привет ! А мы по пути заехали !’ Садятся и начинается ’бла-бла-бла’ ни о чем . Говорить , что я ухожу на работу , было бесполезно . Сразу обиды и истерики ’Ты нас выгоняешь !’ Или вечером заявляются . Еле-еле отучила - со скандалами . В итоге вообще замки поменяла и им ключей не дала - была вселенская трагедия , полгода со мной не разговаривали . Да всего и не описать .
Я_не_аноним_100%• 13 мая 2025
Ответ дляКотомафия
Він якраз один. І можливо він на це погоджується в тому числі й тому, що відчуває свою відповідальність за них, а вони на це і тиснуть
Може тоді і ваших батьків перевезти і купити будинок на трьох? Буде така собі Кайдашева сімя.