Котомафия• Изменено 13 мая в 12:00
Будинок на 2 сімʼї. Доведеться розлучатись
Ми з чоловіком квартиру орендуємо і останні роки збираємо гроші щоб купити власний будинок (Київ). Разом 12 років.
Його батьки планують виїжджати з прифронтової області, теж мають кошти на покупку житла і розглядають лише один варіант - скинутись грошима і купити великий будинок на 2 сімʼї (навіть якщо з різними входами, мені від того не легше). Дітей у нас нема, вони теж ще не старі люди, догляду не потребують.
Я категорично проти, бо якщо вже так купимо - то це надовго, гроші всі потратимо, а повноцінного власного будинку виходить так і не матимемо.
Розумію, що дорослим людям жити настільки близько з батьками (неважливо з його чи з своїми) комфортно не буде.
Чоловік тільки за ідею спільного житла. Нічого поганого в цьому не бачить (або ще не розуміє можливих наслідків).
На компроміс ніхто з нас не хоче йти.
Виходить, що якщо категорично ’рубанути з плеча’ - то варіант у мене тільки один: забрати свою половину накопичених коштів і іти своєю дорогою, а його залишити жити з батьками. Бо навіть варіант залишитись нам на зйомі, а їм купити своє житло не розглядається.
Які ще аргументи можна навести чоловіку, щоб переконати?
На компроміс ніхто з нас не хоче йти.
Я тертий жук• 13 мая в 13:20
Ответ дляФантазерша
снимите на полгода такой дом на 2 семьи. попробуйте. думаю,все свои выводы сделают)
И платить от 1тыс $ в месяц 😂
Фантазерша• 13 мая в 13:20
Ответ дляЯ тертий жук
И платить от 1тыс $ в месяц 😂
ну так сейчас две семьи за съем в сумме так же платят
Пластилин_Колец• 13 мая в 13:21
Ответ дляОскорбляю всячески
А що поганого в житті з батькам на одній ділянці з різними входами в будинок?
Теж нічого поганого не бачу
Хомо_сапиенс• 13 мая в 13:22
Ответ дляПомогалочка
взагалі не всі батьки так роблять, тому й питаю.
і півбудинку з окремим входом - це не те саме, що комуналка, це як окрема квартира.
в мене родичі живуть в півбудинку, інша половина - чужі люди, ділянки поділені, комунікаціі не перетинаються, вони просто один одному сусіди і все
Коли чужі люди то трохи інше. А тут наприклад вийшла ти на подвір´я кави попити а свекруха садить квіти, чи порається по подвір´ю видно що втомилася бо вік же. Ви звичайно можете сказати ну то й що, а багато кому сидіти далі пити каву дивлячись як мама чоловіка корячиться, таке собі. Це тпеба бути геть пофігісткою, не кожен на таке здатен. Або ви сім´єю затіяли шашлики чи барбекю, і не позвати батьків які ходять мимо - таке собі. А відтак подібні дозвілля - тільки з батьками, молодіжною компанією не получиться.
Пластилин_Колец• 13 мая в 13:23
Ответ дляГарні диньки
А що хорошого в тому, щоб чужі люди щодня знаходились на території автора?
Якщо батьки -то чужі люди, то краще розлучатись і дати шанс-може чоловік нормальну знайде
Я тертий жук• 13 мая в 13:23
Ответ дляФантазерша
А так будут каждый столько платить
Хомо_сапиенс• 13 мая в 13:27
Ответ дляЗасомневаю
Батьки будуть постійно шастати і знати до деталей, коли встали/що їли/що купили/куди поїхали/скільки випили/хто приходив.
Мене б це дуже напрягало. Я інколи навіть їзджу закордон і мої батьки не знають, інакше б почалося, що я багато витрачаю, а могла б ще грошей відкласти. А я заробляю добре і не хочу нікому нічого пояснювати.
Батьків, таких щоб не лізти в життя дітей, дуже мало. Особливо свекруха - то взагалі така людина, від якої ще треба відбитися
але зауважте що ви зараз натягуєте на всіх батьків світу характер своїх ’класичних совєтських’ батьків. А якщо батьки самі люблять подорожувати, довго спати, свекруха модниця яка купляє собі дофіга шмоття, і не сильно переймається побутом , і такого ж повно
Белоснежко• 13 мая в 13:30
Ответ дляЯ тертий жук
Разницы в чем?
Ви ж про своїх батьків написали?
Я тертий жук• 13 мая в 13:33
Ответ дляБелоснежко
Ви ж про своїх батьків написали?
Родители мужа вообще живут в соседнем подъезде. Про них не писала т.к. они ВПО, аренда
Мамкиня доця• 13 мая в 13:39
Якби питання стояло у моїй родині, то у мене б не було пункту «розлучення», бо я кохаю чоловіка. По факту, Ваш чоловік нічого поганого не пропонує. На Вашому місці я б погодилась, а якщо жити так Вам з чоловіком буде дуже погано, то можна продати свою половину, додати піднакоплені кошти і купити щось інше. Тільки правильно все оформіть по документах, а то зараз почнеться: давай запишемо все на батьків, так зручніше. Ні, і ще раз ні. Їх половина на них, ваша половина на вас з чоловіком.
Chaterbox• 13 мая в 13:40
Для меня тоже был бы ад жить под одной крышей с родителями. У знакомых дом на 2 входа, но общий двор; ни гостей не привести ни на ночь куда-то уехать. Старшее поколение развлекает себя «шоу за стеклом», так еще и стали торчать на территории молодых, потому что так веселее.
Короче такое соседство с украинским менталитетом не возможно. Родители не понимают что такое личная жизнь и личные границы. Хотя может кому-то нравится вариться в «кайдашевой семье».
Ласунка• 13 мая в 13:43
Ответ дляЯзвочка
Мы в свое время купили квартиру в 10 минутах ходьбы от родителей, они уговаривали и говорили, что легче с ребенком будет. В итоге никто не помогал, пока маленький был, а стали брать к себе, когда подрос и не особо уже нуждались в помощи.
Тоже в одном доме не хотела бы покупать, какие бы прекрасные родители не были. Только разговаривать с мужем, и если он дорожит вами, то пойдёт навстречу. Зачем ему родители под боком?
У нас родители заселились в гостевой дом. Три года прошло. Это идеально. У меня вылизанный участок. Всегда можно сходить пожевать к маме. И мне спокойно
Ласунка• 13 мая в 13:45
Ответ дляЗасомневаю
Яка різниця?
Батьки - це батьки.
Хочеться запросити когось в гості, спати до обіду. Та просто сексом зайнятися і не переживати, що батьки почують.
Доросла людина - на те і доросла людина, щоб жити як хоче і не доводити це до відома інших людей.
А батьки 100% будуть постійно бігати в гості і на каву і покоя від них не буде))
Я мовчу, що якщо батьки наглі, то ще буде постійно: ’ Галочка, щось спина болить, можеш мені трохи помогти з тими квітами/прибиранням/в магазин за ліками сходити’
Батьки - це батьки.
Я живу с родителями на одном участке. Ничего этого нет.
Ласунка• 13 мая в 13:49
Ответ дляМайор Медуза
Це точно. Я тоже в молодості наівно так думала що якщо в 2 половині дому батьки і обоє не працюють і на частковому утриманні свого сиеа, то я швидко двох підряд рожу і вискочу з декрету і далі буду квр´єру будувати. Але реальність мене носом тикнула. Вже одинадцять років дома, ніяк не виберусь. То одні, то інші обставини. По факту і зі школи нема кому забрати ввечері в другу зміну, і в басейн зводити і на англійську.
Швидко мене на місце поставили і розказали хто кому що винен
Дело наверное ещё и в людях. Мне папа приезжал ребёнка няньчить , и свекровь, когда я вышла на работу. При этом они были за 200км и работали тоже
Сплюшка• 13 мая в 13:50
Родители совсем без средств, без сбережений? Если да, то вам продолжать жить на съёме, родителям снять бюджетное жильё и копить дальше на ваше собственное жильё.
Прекрасно вас понимаю, жить рядом со свёкрами не вариант абсолютно. Они будут постоянно к вам шастать, заглядывать, да и как можно расслабиться и походить без трусов, когда свекровь за стенкой?🙂↕️
Но насчёт развода вы не чудите. Пытайтесь спокойно договориться.
НеГолосую• 13 мая в 13:50
Ответ дляЦикавенная
Ну як показує практика менше проблеми із батьками жінок,а батьки чоловіка то вічні розбірки у всіх майже
В моєму випадку я би навіть сказала ’батьком жінок’ )) Це мабуть єдина людина, яка мене не дратує, якщо гостює більше трьох днів. Він взагалі ніяк і ніколи не коментує вдення нашого господарства. Мабуть боїться спугнути зятя, бо думав що мене взагалі ніхто заміж не візьме
Мати хоч і намагається стримуватися, але все одно то у нас віник не ошпарений окропом, то ще щось не так. Про свекруху взагалі мовчу.
Ласунка• 13 мая в 13:51
Ответ дляЗасомневаю
Брат мужа купил квартиру в соседнем доме с мамой. Все выходные и каждый вечер их ребёнок у бабушки. Ребёнку нет и года
Несу пургу• 13 мая в 13:52
Ответ дляЯзвочка
у всех разные ситуации. Мы живем в одном доме на две семьи с разными входами. И это прекрасно. Дети ходят к бабушке с дедушкой когда захотят. Я со свекровью после работы обязательно пью кофе. Продукты привезти- не надо через весь город ехать. Когда я заболела (ребенку было 6 мес), а муж уехал - свекровь забрала ребенка, приносила мне лекарства и готовила еду и я спокойно болела. В общем, мы живем в одном доме - и все довольны
Забобонний фрукт• 13 мая в 13:52
Наверное этот вариант не для меня, вкладывать деньги в коммунальный дом.
Разведетесь, уже не сможете вернуть свои деньги.
Мало того, что лицезреть бывшего, ещё и его родителей.
Лгин• 13 мая в 13:55
я бы с сыном жить не хотела и невесткой , считаю все должны жить отдельно
Лгин• 13 мая в 13:55
Ответ дляПластилин_Колец
вы с родителями живете ?
Лгин• 13 мая в 13:58
Ответ дляЛасунка
у бабушки личной жизни нет , отлично
Ласунка• 13 мая в 13:59
Ответ дляЛгин
у бабушки личной жизни нет , отлично
Бабушке под 70, зимой умер ее муж. Днём на работе, вечером или няньчит или плачет. Личной жизни нет и не хочет.
Радість моя• 13 мая в 14:04
Ответ дляЯ тертий жук
Мои родители живут в соседнем доме, мы наоборот все ближе друг к другу стараемся жилье покупать
Цікаво вашого чоловіка послухати)
Мамзелькіна• 13 мая в 14:12
Ответ дляКотомафия
Ми всі ці роки бачились лише по кілька разів на рік. Навіть при ідеальних стосунках жити тепер все життя з іншими людьми майже на одній території - це дискомфорт.
купіть дуплекс. по суті, це один будинок на два виходи, різні дворові території та паркан. якщо вони нейтральні, то проблем не буде.
таке житло купують чужі один одному люди і все гаразд.
Несу пургу• 13 мая в 14:14
Ответ дляChaterbox
не все родители такие утырки, которые не понимают что такое личная жизнь
Помогалочка• 13 мая в 14:17
Ответ дляХомо_сапиенс
бачте, в нас різні точки сидіння))
для мене не проблема пити каву, коли мама ’корячиться’, шашлики для мене теж не дуже аргумент. а ось те, що моій мамі вже 80 і я б хотіла жити поруч щоб допомогати (але не в одній квартирі) - це мені важливо
Я такая - жду трамвая• 13 мая в 14:19
Ответ дляКотомафия
так в тому то і справа, що чоловіка вибір - робити як вони хочуть. І я в цій ситуації одна проти трьох
А що каже чоловік на ваші слова, що ви з таким варіантом категорично не згодні і у випадку, якщо все провернуть за вашою спиною подаєте на розлучення і поділ майна?
А ще краще для відсутності такого стресу, до цього питання ВАМ ОСОБИСТО забрати половину ваших х чоловіком коштів у недоступне для чоловіка місце! А вже після цього піднімати цю тему, бо вони так і планують у вас за спиною це привернути