Котомафия• Изменено 13 мая 2025

Будинок на 2 сімʼї. Доведеться розлучатись

Ми з чоловіком квартиру орендуємо і останні роки збираємо гроші щоб купити власний будинок (Київ). Разом 12 років.
Його батьки планують виїжджати з прифронтової області, теж мають кошти на покупку житла і розглядають лише один варіант - скинутись грошима і купити великий будинок на 2 сімʼї (навіть якщо з різними входами, мені від того не легше). Дітей у нас нема, вони теж ще не старі люди, догляду не потребують.

Я категорично проти, бо якщо вже так купимо - то це надовго, гроші всі потратимо, а повноцінного власного будинку виходить так і не матимемо.
Розумію, що дорослим людям жити настільки близько з батьками (неважливо з його чи з своїми) комфортно не буде.

Чоловік тільки за ідею спільного житла. Нічого поганого в цьому не бачить (або ще не розуміє можливих наслідків).
На компроміс ніхто з нас не хоче йти.

Виходить, що якщо категорично ’рубанути з плеча’ - то варіант у мене тільки один: забрати свою половину накопичених коштів і іти своєю дорогою, а його залишити жити з батьками. Бо навіть варіант залишитись нам на зйомі, а їм купити своє житло не розглядається.

Які ще аргументи можна навести чоловіку, щоб переконати?
Аноним НаВсеГда• 13 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
А що поганого в житті з батькам на одній ділянці з різними входами в будинок?
а що хорошого?
Фенте Фря• 13 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
а що доброго? це як в одні хаті. всі свята разом..все перед очима. Навіщо???
автор Котомафия • 13 мая 2025
Ответ дляФенте Фря
можна погодитись,якщо син в них один.Якщо ні,то це не варіант .після їх смерті сеструня чи брательник буде претендувати на їх частку.
але я за окреме житло
Він якраз один. І можливо він на це погоджується в тому числі й тому, що відчуває свою відповідальність за них, а вони на це і тиснуть
Аноним НаВсеГда• 13 мая 2025
Автор, денег нет ни у вас, ни у родителей, так с какой радости замахиваться на покупку частного дома? Пусть покупают по своему бюджету.
Фенте Фря• 13 мая 2025
Ответ дляКотомафия
а окремо поруч 2 будинки,на одній вулиці ,наприклад.я б свої грош іне дала. сказала б я проти,я все життя жила на зйомах і тепер хочу ОКРЕМЕ, як хочете так і розумійте. дивіться,щоб він не забрав гроші і не зробив це без вас,як колись у моїх знайомих.
Оля_с_киркою• 13 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
ВСЁ
Оскорбляю всячески• 13 мая 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
а що хорошого?
Ну,у мене свекруха обожнює готувати.
То з радістю б і детей і чоловіка відправляла б до неї.
Поганого в цьому нічого не бачу.
20 років одружені.
Хоч зі своїми,хоч з батьками чоловіка жила б.
Оля_с_киркою• 13 мая 2025
Ответ дляКотомафия
помогать родителям можно и живя от них в условно 10 минутах езды
Оля_с_киркою• 13 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну,у мене свекруха обожнює готувати.
Поганого в цьому нічого не бачу.
20 років одружені.
а потом через несколько лет вы при ссоре услышите от мужа, что вы мразь, не умеющая готовить. я не говорю, что такое будет, но вполне возможно.
Фенте Фря• 13 мая 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Разный вход - эта не одна территория
Это как в разных квартирах
да конечно. один двор!
сЛАдКОежКА• 13 мая 2025
Если свекруха умничка ,как моя и наготовит и в огороде и консервирует . Я бы с удовольствием жила . Я бы работала ,а она как домохоз . Прелесть.
Оскорбляю всячески• 13 мая 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Ну,за 20 років ще не почула.
Аноним НаВсеГда• 13 мая 2025
а в случае развода, как потом делить это прекрасное приобретение? Никак. Жизнь такая штука, никогда не знаешь, что тебея может ожидать
Помогалочка• 13 мая 2025
Ответ дляЗасомневаю
Батьки будуть постійно шастати і знати до деталей, коли встали/що їли/що купили/куди поїхали/скільки випили/хто приходив.
Мене б це дуже напрягало. Я інколи навіть їзджу закордон і мої батьки не знають, інакше б почалося, що я багато витрачаю, а могла б ще грошей відкласти. А я заробляю добре і не хочу нікому нічого пояснювати.
Батьків, таких щоб не лізти в життя дітей, дуже мало. Особливо свекруха - то взагалі така людина, від якої ще треба відбитися
з такими, як ви описуєте, звісно жити не треба.
моя мама дуже делікатна. мама чоловіка - трохи менше)) але б я залюбки жила ось так поруч з будь ким з них. тат в нас вже нема(
Тоскующая• 13 мая 2025
Ответ дляМайор Медуза
Це точно. Я тоже в молодості наівно так думала що якщо в 2 половині дому батьки і обоє не працюють і на частковому утриманні свого сиеа, то я швидко двох підряд рожу і вискочу з декрету і далі буду квр´єру будувати. Але реальність мене носом тикнула. Вже одинадцять років дома, ніяк не виберусь. То одні, то інші обставини. По факту і зі школи нема кому забрати ввечері в другу зміну, і в басейн зводити і на англійську.
Швидко мене на місце поставили і розказали хто кому що винен
Смешная Вы.Когда вырастите детей,то скажете-захотите еще и внуков такой же марш бросок сделать?Мне никто не смотрел,и я не собираюсь нянькой быть.В таком возрасте покоя хочется,а не бегать вприпрыжку,как тут пишут рожающие в 40+
Ку-кусик• 13 мая 2025
Ответ дляЗасомневаю
Яка різниця?
Батьки - це батьки.
Хочеться запросити когось в гості, спати до обіду. Та просто сексом зайнятися і не переживати, що батьки почують.
Доросла людина - на те і доросла людина, щоб жити як хоче і не доводити це до відома інших людей.
А батьки 100% будуть постійно бігати в гості і на каву і покоя від них не буде))
Я мовчу, що якщо батьки наглі, то ще буде постійно: ’ Галочка, щось спина болить, можеш мені трохи помогти з тими квітами/прибиранням/в магазин за ліками сходити’
Все залежить від батьків. Ми живемо в квартирі в будинку поруч з моїми батьками (бачу їх квартиру зі свого балкона). Для нас в цьому одні плюси. По-перше, мої батьки ніколи не лізуть до нас, не критикують, приходять тільки, якщо їх запросили. Проте, мама завжди допоможе сину з домашнім завданням. Він завжди міг зайти до них після школи, коли мене не було дома. Мама ходила з сином гуляти, коли я просила. А от з батьками чоловіка жити разом не хотіла би. Тим дійсно було завжди діло до того, скільки хто спить і що готує, постійно пліткували, хоча ми і не жили з ними ніколи.
Закуйовджена життям• 13 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Приклад з моєї сім´ї:
1. Одні завели величезну собацюру. Прив´язали з боку вікон інших, бо в себе мають квітник під вікнами. Прибирати за нею ліньки.
2. Не можуть поділити місце під грядки - бур´ян на півдвору.
3. До однієї хазяйки приїзжає знайомий допомагати з дрібним ремонтом. Інша категорично не сприймає ’чужого мужика у дворі’.

Я цей список безкінченно можу писати.
Оскорбляю всячески• 13 мая 2025
Ответ дляОля_с_киркою
да дело не в наследстве, жить так двумя семьями это адский ад. странно, что кто-то этого не понимает, видимо не жили так
Жила з моїми батьками,з батьками чоловіка.
Вони жили у нас,бо з сумської області,як почалась війна,то жили у нас.Ми живемо в приватному будинку, київська область.
Так,в одному будинку важко жити,бо він невеликий.
Але в двух окремих,то взагалі не бачу проблем.
КликОЛЬКА• 13 мая 2025
авторко, а про які компроміси мова?
Околовита• 13 мая 2025
категорически нет! или отдельно или развод, и смотрите чтобы не прикарманил вашу половину денег!
Цикавенная• 13 мая 2025
Я з вами згодна,хто це придумав таку діч вони чи ваш чоловік?
Оскорбляю всячески• 13 мая 2025
Ответ дляЗакуйовджена життям
Приклад з моєї сім´ї:

Я цей список безкінченно можу писати.
Напевно залежить від людей.
У мене всі адекватні)
Оля_с_киркою• 13 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
были бы люди, проблемы всегда найдутся.. кто-то не так что-то делает и его надо жизни научить, рассказать, как делать лучше, кто-то кому-то мешает. вот зачем так жить, когда можно жить не так??
Гарантую неперелевки• 13 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну,у мене свекруха обожнює готувати.
Поганого в цьому нічого не бачу.
20 років одружені.
Ну так Вы и не жили со свекрами, только предполагаете, что всё было бы хорошо.
Цикавенная• 13 мая 2025
Ответ дляКу-кусик
Ключове із вашими,а не чоловіка батьками)
автор Котомафия • 13 мая 2025
Ответ дляОля_с_киркою
а почему муж за? вы же с ним говорили на эту тему? какие его аргументы? он как в целом, маменькин сынок?
Він мабуть засумував за часом, коли був дитиною і жив з батьками, і думає що тепер ми так само будемо всі дружно щасливо і безтурботно жити. Каже що не бачить в цьому нічого поганого, і це я все вигадую про якісь можливі труднощі.
Наче не маменькин синок, але батьки довгий час живуть далеко, спілкування у них нечасто і по телефону, і вони не могли мати на нього такого впливу, як може й хотіли
Оскорбляю всячески• 13 мая 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Чого це не жила)
Поки не придбали свій будинок,то три роки жили зі свекрами.
Тоскующая• 13 мая 2025
Ответ дляОля_с_киркою
У меня тоже свекровь выготавливает по 200 блюд на двоих и холодильник забитый у них.Но муж там есть не может.У меня почти пустой холодильник,и меню ограничено,но ест муж ,да и дети только дома.Ну и всю жизнь муж рассказывает,что я готовить не умею
автор Котомафия • 13 мая 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
авторко, а про які компроміси мова?
компроміс - ми купуємо окремий будинок як і планували, вони - окремий хай і невеликий
Блакитна устриця• 13 мая 2025
Они умрут, и дом будет полностью ваш.