Асталависта бэйби• Изменено 13 мая в 13:37
У вас тоже так?
Консьержи и ОСББ предвзято относятся к квартиросъемщикам ,здороваешься,а в ответ тишина
Блиск думки• 13 мая в 13:45
У нас навпаки. Хто заселився тимчасово, не вітаються, ні в ліфтах, ні біля них
Лунтик-паунтик• 13 мая в 13:47
Идите на опережение: не здоровайтесь первая, многозначительно говорите, что уже выяснили кто здесь проститутки и наркоманы.
мегамоСГ• 13 мая в 13:48
Ответ дляБлиск думки
У нас так само. Квартиранти вважають що вони Боги, якщо платять власнику за оренду
Асталависта бэйби
• 13 мая в 13:50
Ответ дляБлиск думки
Я пʼятий рік живу в домі і таке відношення..
Сапай вазони• 13 мая в 13:52
Ответ длямегамоСГ
А людина повинна вітатись з усіма, кого бачить?
Я вітаюсь тільки з тими, кого знаю. Або з тими, кого вже не перший раз зустрічаю в ліфті.
Асталависта бэйби
• 13 мая в 13:56
Ответ дляСапай вазони
Перечитайте,не вітається голова правління дому і консєрж ,при чому ,хтось йде позаду,говорить добрий день і по імені називає,тобто ігнорують саме мене,це вже не перший раз підмічено
Алина-1240• 13 мая в 13:59
Я срать хотела на осбб))) сралась пару раз, штраф они сплатили, а то тетя решила деньги умыкнуть
Щастя-здоровля• 13 мая в 13:59
Вот эта проблема вообще не проблема. Не хотят - не здороваются. Мне без разницы.
Вірю, я повірив• 13 мая в 14:32
навіщо вам їх відношення?)
не платіть півроку, почнуть вітатись та питати коли гроші принесете, як варіант
мегамоСГ• 13 мая в 16:24
Ответ дляСапай вазони
Принаймні в під´їзді біля ліфта або на сходах. Тим більше у нас 25 квартир